Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Olga Tokarczuk

LITERACKI NOBEL DLA OLGI TOKARCZUK

Olga Tokarczuk została laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za "wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją pokazuje przekraczanie granic jako formę życia". Zapraszamy do naszej biblioteki po tytuły Noblistki.

 • Światowy Dzień Mycia Rąk w ZRW

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK W ZRW

Dnia 15 października na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk. Do akcji przyłączyli się również uczniowie ZRW. Podczas zajęć Tomek i Filip utrwalili nawyk mycia rąk, a przy tym doskonale się bawili.

 • Dzień Edukacji Narodowej w SOSW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SOSW

11 października 2019 roku uczniowie SOSW w czasie uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej podziękowali swoim nauczycielom: „Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, za uśmiech i cierpliwość.”

 • Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

PAŹDZIERNIK - MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w akcje organizowane przez bibliotekę szkolną, zapoznania się z nowościami wydawniczymi oraz do korzystania ze zbiorów. Zapraszamy.

 • Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom firm: Zakład Transportu Handlu i Usług sp. z o.o., DAW-TRANS Transport Międzynarodowy oraz MatPasz za okazaną życzliwość i wsparcie dla najmłodszych dzieci z zespołu ZRW naszego Ośrodka.

 • X Regionalne Biegi Przełajowe

II MIEJSCE DRUŻYNY SOSW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

9 października 2019 roku w Wielgiem odbyły się X Regionalne Biegi Przełajowe. W klasyfikacji drużynowej  reprezentacja naszego Ośrodka zajęła drugie miejsce i została nagrodzona okazałym pucharem. Gratulacje!

 • Gratulacje

GRATULACJE DLA ŁOKIETKA OD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

Miło nam poinformować, że nasze Liceum otrzymało gratulacje od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego za postawę otwartości wobec aspiracji i ambitnych celów stawianych sobie przez naszych uczniów.

 • Wybraliśmy Samorząd Internatu

WYBRALIŚMY SAMORZĄD INTERNATU

W środę 9 października 2019 roku  odbyło się głosowanie, podczas którego wychowankowie SOSW wybrali Samorząd Internatu. Przewodniczącą Internatu została Anna Joachimiak, zastępcą Natalia Zielińska. Serdecznie gratulujemy!

 • Nike

NAGRODA LITERACKA NIKE

Nike 2019 dla Mariusza Szczygła za zbiór reportaży "Nie ma". Wkrótce książka będzie dostępna w bibliotece. Już teraz zachęcamy do lektury książek nagrodzonych Literacką Nagrodą Nike w poprzednich edycjach, które są dostępne w naszej bibliotece.

 • Wyjazd integracyjno-edukacyjny do Ocypla

WYJAZD INTEGRACYJNO-EDUKACYJNY KLAS PIERWSZYCH LO

W dniach 2-4 października 2019 roku uczniowie klas I oraz IIc wybrali się do Ocypla, gdzie czekało na wszystkich wiele atrakcji: m.in. konkurs kulinarny ,,Master Chef", spływ kajakowy, gra w kręgle, nocna gra terenowa.  Było dużo śmiechu i zawrotów głowy :)

 • Srebrny Medal w XIX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej...

SREBRNY MEDAL W XIX OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

2-4 października 2019 roku w odbył się XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej 7-osobowej Olimpiad Specjalnych. Reprezentacja województwa kujawsko-pomorskiego wywalczyła 2. miejsce. W kadrze województwa wystąpili uczniowie naszego Ośrodka.

 • Dzień Muzyki w SOSW

DZIEŃ MUZYKI W SOSW

3 października 2019 roku w murach ośrodka rozbrzmiewała muzyka. Już po raz szósty obchodziliśmy święto muzyki. W ośrodku rozbrzmiewały dźwięki znanych i lubianych utworów z repertuaru polskich artystów, wykonywane przez uczniów szkoły.

 • Czekoladowe historie w Manufakturze czekolady

CZEKOLADOWE HISTORIE W MANUFAKTURZE CZEKOLADY

3 października 2019 roku uczniowie klas autystycznych V, VI, VII SOSW wybrali się do Płocka, gdzie uczestniczyli w warsztatach produkcji czekolady.  Po skończonych warsztatach wszyscy otrzymali Dyplomy Młodszego Czeladnika.

następna strona »

Licencja