Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Wakacje

UDANYCH WAKACJI

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy pogodnych i bezpiecznych wakacji oraz odpoczynku po ciężkiej i intensywnej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 • Łokietek

 

Wręczenie świadectw dojrzałości absolwentom naszego liceum

- czwartek 4 lipca, godz. 10.00

 • Podręczniki

PODRĘCZNIKI OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Poniżej umieszczamy obowiązujący w roku szkolnym 2019/2020 – wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów LO. Jednocześnie informujemy, że uczniowie SOSW otrzymują we wrześniu darmowe podręczniki w ramach dotacji MEN.

 • Rajd rowerowy

FINAŁ "ROWEROWEJ WIOSNY Z ŁOKIETKIEM"

30 czerwca 2019 roku odbył się rajd rowerowy w ramach akcji „Rowerowa Wiosna z Łokietkiem”. Dziękujemy niestrudzonym rowerzystom, zarówno tym najstarszym jak i najmłodszym za wspaniałą wyprawę, wspólnie mile spędzone niedzielne popołudnie.

 • Gala XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej

GALA FESTIWALU PIOSENKI FRANCUSKIEJ

28 czerwca 2019 roku odbyła się gala Festiwalu Piosenki Francuskiej.  Usłyszeliśmy najlepsze interpretacje francuskich piosenek. Galę uświetnili znani artyści: Marcin Daniec, Cezary Pazura i  Andrzej Sikorowski. Kolejna odsłona festiwalowa już za rok.

 • Ponadwymiarowa mobilność uczniów

LECIMY DO PORTUGALII

Informujemy, że nasza szkoła stała się beneficjentem projektu unijnego „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Aktywna praca nad projektem rozpocznie się w roku szkolnym 2019/2020. Wyjazd do Portugalii planowany jest na połowę października br.

 • Po raz kolejny Chorwacja

PO RAZ KOLEJNY CHORWACJA

Łokietkową tradycją stały się coroczne wakacyjne wyjazdy dla uczniów zainteresowanych astronomią. W tym roku w obozie żeglarskim w Chorwacji połączonym z warsztatami z astronomii będą uczestniczyły uczennice naszej szkoły Zuzia Krasucka i Kasia Milczewska.

 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

OSTATNI TAKI KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Niewątpliwie, był to rok zapisujący się na kartach historii szkoły jako rok ostatniego rocznika kończącego nasze gimnazjum, dlatego jego zakończenie wypełniły podziękowania, gratulacje oraz życzenia na przyszłość.

 • Pożegnanie gimnazjalistów 2019

PŁONIE OGNISKO I SZUMIĄ KNIEJE...

We wtorek 18 czerwca 2019 roku odbyło się pożegnanie klasy IIIg - ostatniego rocznika Publicznego Gimnazjum Powiatowego. Na boisku szkolnym przygotowano ognisko, tańczono belgijkę, grano w badmintona i oczywiście bitwę na piosenki.

 • Humaniści na start

HUMANIŚCI NA START

Uczennica naszego gimnazjum Karolina Bentkowska znalazła się w gronie 49 najlepszych stypendystów projektu „Humaniści na start!”, obejmującego licealistów i gimnazjalistów z województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to ogromne wyróżnienie.

 • "Kapelusznik"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CERAMICZNEGO "KAPELUSZNIK"

16 czerwca 2019 roku został rozstrzygnięty I Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny "Kapelusznik". Wśród laureatów znalazły się dwie nasze wychowanki: Justyna Bykowska - II miejsce i Weronika Bińkowska - III miejsce. Gratulujemy.

 • II Powiatowy Konkurs Ortograficzny

II POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

14 czerwca 2019 roku odbył się II Powiatowy Konkurs Ortograficzny o pióro Starosty Radziejowskiego. Trudne zwroty i pułapki językowe przysporzyły nie lada trudności tym, którzy podjęli wyzwanie i postanowili sprawdzić swoje ortograficzne umiejętności.

 • Łokietek

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO "WOJENNE WSPOMNIENIA"

Rozstrzygnięto konkurs historyczny "Wojenne wspomnienia". Poniżej prezentujemy nazwiska laureatów Konkursu. O uroczystości podczas której wręczone zostaną nagrody laureatom poinformujemy w końcu sierpnia 2019 roku.

następna strona »

Licencja