Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

Kadra pedagogiczna

Liceum Ogólokształcące

Andrzejewska Beata - fizyka
Banasiak Krzysztof - język angielski
Brzykcy Karol - muzyka
Bugalska Magdalena - biblioteka
Czechowicz Weronika - biologia
Dulęba Katarzyna - wychowanie fizyczne
Fikert-Buło Agnieszka - psycholog, podstawy psychologii
Głowacka Celina - pedagog
Grabowski Leszek - język polski
Gulcz Andrzej - wychowanie fizyczne
Gulcz Joanna - wiedza o społeczeństwie
Kapeliński Robert - wychowanie fizyczne
Karpiński Zbigniew - fizyka
Kieraj Sławomir - geografia, koło astronomiczne
Klimek Żaneta - matematyka, fakultet matematyczny
Kołowska Anna - język angielski
Konwent Bożena - historia
Krawczyk Magdalena - język polski, podstawy dziennikarstwa, zajęcia artystyczne
Lazar Sylwia - wjęzyk angielski
Małecka-Wędzińska Klaudia - chemia
Małecka Stella - podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe
Muszyńska Jadwiga - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
Nenczak Wioletta - język polski, zajęcia artystyczne, podstawy dziennikarstwa
Paczkowski Mariusz - informatyka, podstawy programowania
Pikuła Anna - matematyka, fakultet matematyczny
Piotrowska Agnieszka - wychowanie fizyczne
ks. Szczap Adrian - religia
Truszkowski Piotr - historia, historia i społeczeństwo
Wochna Alicja - język niemiecki
Wrzesiński Janusz - fakultet fizyczny, koło astronomiczne

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Andrzejewska Beata - fizyka, rewalidacja
Barczak Grażyna- zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
Bykowska Agata - świetlica, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Czerniejewska Wioletta - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Czynszak Elżbieta - przysposobienie do pracy,  zajęcia kształtujące kreatywność,  rewalidacja
Dąbrowska Ilona - język polski, wczesne wspomaganie rozwoju,  rewalidacja
Derkowski Sławomir - muzyka, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Dominiak Małgorzata - wychowawca internatu
Dulęba Katarzyna - wychowanie fizyczne
Dybowska Joanna - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Fikert-Buło Agnieszka - psycholog
Głowacka Beata - przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
Głowacka Celina - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
Gołębiewska Monika - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
Górska Grażyna - wychowawca internatu
Gulcz Joanna - wiedza o społeczeństwie, historia, rewalidacja
Gulcz Andrzej - wychowanie fizyczne,  rewalidacja
Izydorska Danuta - funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
Jałoszyńska Anna - zajęcia rozwijające komunikowanie się,  rewalidacja
Jałoszyńska Iwona - matematyka, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
Janiak Anna - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Kaczorowski Jarosław - wychowawca internatu
Kaniewska Zenona - wychowawca internatu
Kaniewska-Ziętek Anna – religia, rewalidacja
Kapelińska Małgorzata - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, przysposobienie do pracy, rewalidacja
Kapeliński Robert - wychowanie fizyczne
Kostecka Paulina - przysposobienie do pracy, rewalidacja
Kralska Katarzyna - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Kralska Natalia – świetlica, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
Kubiak Lidia - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Kuczek Wioletta - przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Kulpa Renata - zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, przysposobienie do pracy, rewalidacja
Kurant Marzanna - zajęcia rozwijające komunikowanie się, przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja
Lewandowska Ewa - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność, geografia, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
Lizik Marlena - zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające kreatywność, przyroda, przysposobienie do pracy, rewalidacja
Malinowska Maria - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, edukacja dla bezpieczeństwa, przysposobienie do pracy, rewalidacja
Marek Renata - funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
Markowski Piotr - wychowanie fizyczne,  przysposobienie do pracy, rewalidacja
Michałowska Malwina - język angielski
Mielcarek-Piasecka Anna - geografia, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, rewalidacja
Milczewska Albina - wychowawca internatu
Muszyńska Jadwiga - informatyka, technika, wychowanie do życia w rodzinie, rewalidacja
Nejman Edyta - wychowawca internatu
Niespodzińska Marzena - wychowawca internatu
Ozdowska Danuta - przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające kreatywność, rewalidacja
Patyk Izabela - plastyka, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, rewalidacja
Piątek Halina - wczesne wspomaganie rozwoju, przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja
Piotrowska Agnieszka - wychowanie fizyczne
Sikorska Renata - przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne, rewalidacja
Skóra Grażyna - wychowawca internatu
Sobczak Grzegorz - rewalidacja
Sobczyńska Anna - chemia, biologia, przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne, doradztwo zawodowe, rewalidacja
Stelmach Ewa - wychowawca internatu
Stołowska Magdalena - wychowawca internatu
Strzałkowska Aneta - wychowawca internatu
ks. Szpolorowski Jarosław - religia
Truszkowski Piotr - rewalidacja
Tworek Andrzej - religia
Urbańska Danuta - świetlica, zajęcia rozwijające kreatywność, przysposobienie do pracy,  rewalidacja
Urbański Olgierd - wychowanie fizyczne,  rewalidacja
Wojewoda Julita - wychowawca internatu
Zachwieja Ewelina - wczesne wspomaganie rozwoju, przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie się, rewalidacja

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow