Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Troje uczniów stoi trzymając w rękach magnesy i ozdoby o tematyce świątecznej.

Warsztaty w Centrum Kultury i Historii ”Wahadło”

4 grudnia 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP po raz  kolejny uczestniczyli w warsztatach w Centrum Kultury i Historii ”Wahadło” w Brześciu Kuj. Tym razem tworzyli makramy oraz magnesy w kształcie ozdób świątecznych. 

 • Niektóre dzieci siedzą, niektóre stoją na tle dekoracji i napisu Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w SOSW

4 grudnia 2023 roku w SOSW obchodzony był Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji odbyło się integracyjne spotkanie wszystkich uczniów, które rozpoczęto odśpiewaniem hymnu osób niepełnosprawnych pt. ”Uwierz w siebie”.  

 • Troje uczniów z Elfem stoi przed chatą poczty Mikołaja. Uczniowie w ręcach trzymają listy.

Wizyta uczniów SOSW w Skansenie Bicz

28 listopada 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP wybrali się na wycieczkę do Skansenu Bicz, który przemienił się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja. Podczas wizyty uczniowie przenieśli się do Świątecznej Zimowej Krainy pełnej niespodzianek.

 • Cztery uczennice stoją obok kobiety. Jedna uczennica trzyma dyplom, druga torbę z upominkiem. W tle czerwony fotel i...

Sztuka osób niepełnosprawnych

27 listopada 2023 roku w MiPBP w Radziejowie odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych - Stroik bożonarodzeniowy”.  Miło nam poinformować, że na podium znaleźli się uczniowie naszego Ośrodka. 

 • Na pierwszym planie trzy małe dziewczynki. Z woreczka losują kolorowe karteczki z przestrogami na przyszłośc. W tle grupka...

Andrzejki w SOSW

23 listopada 2023 roku w SOSW odbyły się Andrzejki. Wydarzenie to było okazją do wspólnej zabawy oraz przypomnienia sobie dawnych tradycji ludowych. Dopełnieniem tego, magicznego dnia była wspólna zabawa przy ulubionej muzyce.

 • Na białym tle po lewej stronie szkic głowy kobiety z długimi włosami. Posrodku napis "Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ!"

Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ!

Zapraszamy do naszego liceum na spotkanie psychoedukacyjne dla rodziców pn. "Usłysz swoje dziecko!", które odbędzie się 21 listopada 2023 roku o godz. 17.00. Spotkanie odbędie się w ramach kampanii "Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ!" 

 • Troje uczniów i dwie nauczycielki siedzą trzymając na kolonach maskotki misie. W tle półki z książkami

Wizyta uczniów SOSW w bibliotece publicznej

16 listopada 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP wybrali się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Radziejowie. Celem wizyty było m.in. przybliżenie funkcjonowania biblioteki oraz rozbudzenie zainteresowań czytelnictwem.

 • Dwóch chłopców siedzi na materacu. W tle zielona zjeżdżalnia

Wyjazd uczniów SOSW do sali zabaw „Honolulu” we Włocławku

13 listopada 2023 roku uczniowie klasy V-VIIIAU wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do sali zabaw „Honolulu” we Włocławku. Uczestnicy korzystali z licznych atrakcji, w tym z trampolin, zjeżdżalni o różnym stopniu trudności, basenów z piłkami.

 • Dziewczęta i chłopcy w galowych strojach mają położoną prawą dłoń na sercu. W tle multimedialne zdjęcie i flagi biało -...

Narodowe Święto Niepodległości w SOSW

10 listopada 2023r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Odświętną atmosferę podkreślały stroje galowe, do których przypięte były kokardy w barwach narodowych.

 • Dzieci siedzą przy stole, w tle napis Dzień Zdrowego Śniadania, na stole leżą owoce i warzywa. Uczniowie ubrani są w...

Śniadanie daje moc

8 listopada 2023 roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. W tym dniu uczniowie ze spektrum autyzmu uczyli się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Taki dzień to świetna zabawa kulinarna.

 • W sali w rzędach ustawione białe obrotowe fotele. W fotelach siedzą uczniowie liceum. Na oczach mają gogle, na uszach...

Wirtualna podróż w czasie...

W dniach 7-8 listopada 2023 roku aula liceum zamieniła się w kino historyczne VR. Uczniowie odbyli niezapomniany wirtualny rejs na pokładzie wspaniałego transatlantyku MS „Piłsudski” lub przenieśli się do czasów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Troje uczniów stoi przy dawnych urządzeniach RTV.

Wyjazd edukacyjny do Muzeum Historii Włocławka

7 listopada 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP odwiedzili Muzeum Historii Włocławka. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach, których celem było przybliżenie tematyki związanej z dążeniem Polaków do niepodległości.

 • Żółty plakat promujący akację czytaj.pl. Na plakacie napis "Akcja szyta na miarę".

Przymierz się do czytania z Czytaj.pl

2 listopada 2023 roku w naszej szkole wystartowała akcja Czytaj.pl. Do 30 listopada 2023 roku będzie można za darmo przeczytać i posłuchać 18 bestsellerów. Wystarczy pobrać darmową aplikację Woblink i w niej zeskanować kod QR. Zapraszamy do lektury.

 • Dwaj chłopcy na materacu układają klocki. Między nimi czarny pudel.

Zajęcia dogoterpaii w SOSW

31 października 2023 roku w naszym Ośrodku odbyły się zajęcia dogoterapii. To jedna z form wspomagania rehabilitacji i leczenia osób z niepełnosprawnościami poprzez ćwiczenia i zabawy z odpowiednio przeszkolonym psem .

 • W sali w rzędach ustawione białe obrotowe fotele. Na poręczach foteli wiszą słuchawki.

Wirtualny Teatr Historii "Niepodległa". Dotknij, zobacz, doświadcz!

Zapraszamy przyjaciół naszej szkoły na bezpłatne seanse w kinie historycznym VR. 7-8 listopada 2023 roku w auli liceum na widzów będą czekały okulusy, słuchawki i obrotowe fotele. Przyjdź i spotkaj się z ciekawymi postaciami polskiej historii.

 • Sześcioro uczniów szkoły podstawowej w kolorowych bluzach spaceruje na szerokiej ulicy. Po obu stronach ulicy wysokie...

Uczniowie SOSW w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu

24 października 2023 roku uczniowie klasy VI-VII SPUZ wybrali się do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Celem wyjazdu było nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale także pokazanie uczniom jak aktywnie spędzać czas wolny. 

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow