Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na podłodze siedzi grupa dzieci i kobieta. Miedzy niki leży kilka kartonów owiniętych w świąteczny papier. Za nimi stoi...

Drugie życie książek i zabawek

Zakończyła się kolejna edycja świątecznej zbiórki książek i zabawek. 4 stycznia 2023 roku obdarowaliśmy darami dzieci naszego Ośrodka. Prezenty wywołały uśmiechy na wielu twarzach obdarowanych dzieci.

 • Uczniowie oglądają ceramiczne ozdoby świąteczne wyłożone na długim stole

Świąteczny kiermasz szkolnego rękodzieła za nami

Szkolny kiermasz stał się grudniową tradycją. W grudniu 2022 roku w Ośrodku oraz na Radziejowskim Rynku można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów podczas zajęć ceramicznych, krawieckich oraz stolarskich.

 • Grupa uczniów w kolorowych strojach. W tle regał z ekspozycją bombek w granatowych kartonikach

Wyjazd do fabryki bombek w Gnieźnie

15 grudnia 2022 roku grupa uczniów z klas I-III SPUZ oraz klasy IIA  SPdP wraz z opiekunami uczestniczyła w wyjeździe do fabryki bombek w Gnieźnie. Na miejscu uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda proces wyrobu bombek.

 • Troje uczniów szkoły podstawowej. W tle granatowa tablica z wywieszonymi pracami plastycznymi o tematyce prozdrowotnej

Międzyszkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Jestem świadom – używkom mówię NIE’’, 1. miejsce zajął Paweł Walczak, a 2. miejsce Mateusz Iżmanowski, wyróżnienie przyznano Wiktorii Rybickiej.

 • Grupa osób w czerwonych czapkach. W środku mężczyzna z białą brodą ubrany na czerwono. W tle choinki

Wizyta w Wiosce Świetego Mikołaja

Przed nami magiczny czas! Dnia 10 grudnia 2022 roku, rodzinnie, uczniowie kl. V AU wybrali się z wizytą do Wioski Św. Mikołaja w Skansenie Bicz. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili pracownię Elfów oraz przytulny dom Świętego Mikołaja.

 • Dwie kobiety w średnim wieku i grupa uczniów szkoły podstawowej w czerwonych czapkach. Między nimi figura Mikołaja

Kosmiczne Mikołajki

6 grudnia 2022 roku uczniowie klas VAU, IV-V SPUZ oraz II ZRW uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Toruńskiego Planetarium. Bohater świątecznego seansu - Renifer Kometa, wprowadził dzieci do bajkowego, magicznego i kosmicznego świata.

 • Dwoje gimnazjalistów siedzących w ławce. Na stole kartki świąteczne.

Grudzień z językiem angielskim

W grudniu 2022 roku grupa uczniów klas I - III SPUZ i V – VI - VII SPUZ uczestniczyła w zajęciach dodatkowych prowadzonych w ramach projektu Erasmus +. Dzieci poznały flagę Wielkiej Brytanii, uczyły się nazw kolorów w języku angielskim.

 • Czerwnoe logo Szlachetnej Paczki.

Zróbmy wspólnie Szlachetną Paczkę

Kochani! Tak jak w latach ubiegłych organizujemy w naszej szkole Szlachetną Paczkę. Liczy się każdy nawet najdrobniejszy gest. Z takich drobinek powstaje coś wielkiego. Poniżej link z historią rodziny i jej potrzebami.

 • Grupa uczniów szkoły podstawowej siedzi po turecku pomiędzy pomarańczowymi balonami. W tle napis Międzynarodowy Dzień Osób...

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

1 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbył się spektakl "Tkaczka chmur", na który zaprosili całą społeczność szkolną nasi młodzi aktorzy. To niezwykła baśń, pozwalająca zrozumieć dzieciom trudne emocje - chwile smutku, żalu i cierpienia.

 • Dwie uczennice szkoły podstawowej. Między nimi multimedialna tablica z wyświetloną wysoką wieżą

Angielskie spotkanie dla dzieci SOSW

W ramach projektu Erasmus+, 30 listopada 2022 roku w SOSW odbyło się „Angielskie spotkanie dla dzieci”, którego ideą jest rozbudzenie u uczniów SOSW zainteresowania brytyjskimi obyczajami oraz językiem angielskim.

 • Grupa uczniów siedzi na podłodze. Za nimi starsi uczniowie siedzą na krzesłach

Listopad miesiącem tolerancji w SOSW

„Listopad Miesiącem Tolerancji” – pod takim hasłem uczniowie SOSW w Radziejowie zrealizowali wiele zadań, których motywem przewodnim było poszanowanie odmienności. 29 listopada 2022 roku podsumowano obchody miesiąca tolerancji.

 • Uczniowie szkoły podstawowej siedzą na podłodze otoczeni maskotkami pluszakami. W tle tablica z kolorowymi rysunkami i...

Święto Pluszowego Misia w SOSW

22 listopada 2022 roku najmłodsi uczniowie SOSW wraz z rodzicami i nauczycielami zebrali się w szkolnej świetlicy by wspólnie spędzić czas w misiowej krainie. Impreza dała wszystkim uczestnikom dużo pozytywnej energii.

 • Czworo gimnazjalistów stoi w rzędzie trzymając w dłoniach kolorowe okrągłe znaczki przypinki

Uczniowie SOSW na warsztatach pn. Twórcze Przeobrażanie Świata

21 listopada 2022 roku uczniowie SOSW uczestniczli w warsztatach pn. Twórcze Przeobrażanie Świata „Button maker”. Uczestnicy stworzyli własny projekt magnesu, poznali obsługę maszyny do ich produkcji i wykonali zaprojektowany gadżet.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow