Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uczniowie w niebieskich koszulkach stoją na scenie śpiewając piosenkę. Za nimi duży ekran ze zdjęciami i napisem

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

5 kwietnia 2024 roku, w Radziejowskim Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Podczas spotkania podkreślono potrzebę zrozumienia i akceptacji osób ze spektrum autyzmu. 

 • Czworo uczniów w strojach galowych z dyplomami w dłoniach. Za nimi kobieta i mężczyzna. W tle rozwieszony granatowy...

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Religijnej

26 marca 2024 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Religijnej. Miło nam poinformować, że nagrodzeni zostali uczniowie SOSW. Kacper Marszałkowski wyśpiewał II miejsce, a wyróżnienia  zdobyli Ania Kaczmarek i Gracjan Popowski.

 • Grupa dzieci w kolorowych przebraniach na tle dużej tablicy z napisem Wielkanoc. Obok uśmiechnięty mężczyzna

Świąteczne spotkanie w SOSW

25 marca 2024 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie przygotowali część artystyczną, w której zostały zaprezentowane zwyczaje i symbolika świąt. 

 • Dzieci siedzą na kolorowej chuście. W tle barwna dekoracja.

Dzień Kolorowej Skarpetki w SOSW

21 marca 2024 roku  w SOWS obchodzony był Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa znany także jako Dzień Kolorowej Skarpetki. Data jest nieprzypadkowa – nawiązuje do obecności trzeciego chromosomu w 21 parze chromosomów.  

 • Grupa chłopców stoi na tle ściany w rękach trzymają kartki z kwiatami

Dzień Kobiet w SOSW

8 marca 2024 roku w SOSW odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. To szczególnie ważny moment, w którym akcentuje się jak bardzo ważne są kobiety. Do życzeń zdrowia, wszelkiej pomyślności zostały dodane słodkie upominki.    

 • Członkowie zespołu folklorystycznego stoją z grupą młodzieży

Kujawskie pogadanki

5 marca 2024 roku w Ośrodku odbyła się pogadanka na temat „Naszej małej Ojczyzny”. Członkowie Zespołu Folklorystycznego „Kujawioki” z Osięcin w ciekawy sposób przedstawili tradycje, zwyczaje i obrzędy kujawskie. 

 • Na białej kartce napis "Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci-Dzieciom"". U góry kartki spinacz. W narożnikach kwiaty.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci - Dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do udziału w  IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Poeci - Dzieciom”, który odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku. Zgłoszenia należy przesłać do 9 kwietnia br. Poniżej zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia.

 • Grupa dzieci w futrzanych czapkach i i kamizelkach. Po prawej siedzący na krześle mężczyzna grający na keyboardzie

Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

26 stycznia 2024 roku uczniowie Ośrodka zaprezentowali społeczności szkolnej swoje umiejętności wokalnoaktorskie podczas V edycji Szkolnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy wydarzenia zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

 • Grupa uczniów w strojach historycznych. W tle drewniana szopka ozdobiona jasnymi lampkami. Nad szopką świecąca gwiazda

Bóg się rodzi! Jasełka w SOSW

21 grudnia 2023 roku uczniowie SOSW tradycyjnie wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Śpiew pastorałek i kolęd przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. 

 • Uśmiechnięta dziewczynka w ciemnej sukience stoi na tle wywieszonych kolorowych plac plastycznych

Sukces uczennicy SOSW w wojewódzkim konkursie plastycznym

19 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Postać Świętego Mikołaja’’. Uczennica klasy IV AU Sara Skalska otrzymała wyróżnienie.

 • Uczniowie szkoły podstawowej z kolorowymi dyplomami w dłoniach. W tle logo Polski Czerwony Krzyż

Sukcesy uczniów SOSW w powiatowym konkursie plastycznym

Miło nam poinformować że Wiktoria Rybicka z klasy II SPUZ oraz Michał Waszak z klasy VI AU zdobyli III miejsce w  konkursie plastycznym "Co robisz aby długo żyć w zdrowiu?" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Radziejowie.

 • Uśmiechnięta dziewczyna w kolorowej bluzie z papierową torbą i dyplomem w dłoni

II miejsce w konkursie "Najpiękniejsza tradycja kujawska"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI-VII SPUZ  Dominika Dytkiewicz zajęła II miejsce w powiatowym konkursie pt. "Najpiękniejsza tradycja kujawska". Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2023 roku.

 • Czworo gimnazjalistów stojących za długim stołem przykrytym białym obrusem. Na stole kolorowe figurki, choinki, talerze i...

Bożonarodzeniowy Kiermasz Szkolnego Rękodzieła za nami

12 grudnia 2023 roku w świetlicy szkolnej SOSW już po raz czwarty odbył się Bożonarodzeniowy Kiermasz  Szkolnego Rękodzieła. Tradycyjnie swoje prace  zaprezentowały szkolne pracownie SOSW: garncarska, stolarska i krawiecka. 

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow