Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

  • Czerwony wykrzyknik.

Procedury bezpieczeństwa w ZSiP obowiązujące od 01.09.2021

Szanowni Państwo,Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie! Zobowiązujmy Państwa do zapoznania się z wytycznymi  MEiN, MZ i GIS oraz  procedurami bezpieczeństwa, które obowiązują w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie.
  • Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat - plakat informacyjny w kolorze białym i niebieskim.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat - ważne informacje

W związku z istniejącą możliwością szczepienia uczniów od 12 roku życia, Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało materiały, które odnoszą się do najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniem przeciwko COVID – 19.

  • Jeden uczeń i dwie uczennice liceum stoją ze sztandarem. Z prawej strony licealistka i licealista stoją przy mikrofonach.

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022

1 września 2021 roku  spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022. Pełni wiary, pasji i gotowi do pracy wróciliśmy do szkoły. Szczególnie serdecznie powitaliśmy naszych pierwszoklasistów.

  • Czerwony wykrzyknik.

Szkoła w eleganckim wydaniu. Strój galowy, czyli jaki?

Przypominamy, że w środę 1 września 2021 roku obowiązuje strój galowy. Wytyczne dotyczące stroju galowego opisane są w statucie szkoły. Poniżej przypominamy jak powinien wyglądać strój galowy obowiązujący podczas uroczystości w naszej szkole.
  • Na czarnej tablicy szkolej biały napis "Rozpoczęcie roku szkolnego". U dołu tablicy: jabłko, zeszyty, kredki, lupa, zegar.

1 września - pierwszy dzwonek :)

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 10.00. Zapraszamy również do udziału w  powiatowych obchodach 82. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

  • Trzy autobusy stoją obok siebie na trawniku. W tle drzewa.

Nowa linia autobusowa Naftex

Informujemy, że Naftex Sp.j. uruchomił nową linię autobusową Czamaninek - Paniewo - Witowo - Osięciny - Jarantowice - Przemystka - Radfziejów. Szczegółowe rozkłady jazdy zamieszczamy poniżej. Linia będzie aktywna od 1 września 2021 roku.

  • Po prawej stronie różowy kontur dziewczynki i chłopca, z lewej strony niebieski napis "Dobry start, 300 dla ucznia".

Dobry start, czyli 300 zł dla ucznia

Program „Dobry Start” to program  wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek o świadczenie można składać tylko online, w terminie od 1 lipca do 30 listopada 2021 roku przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia.

  • Plakat Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie opisująca ofertę placówki.

Oerta SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja trwa cały rok!

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow