Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Barwy jesieni - sztuka osób niepełnosprawnych

BARWY JESIENI - SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

26 listopada 2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu "Barwy jesieni - sztuka osób niepełnosprawnych – szkatułka pełna jesieni” w MiPBP w Radziejowie. W konkursie plastycznym pierwsze miejsce zdobyli Cezary i Grzegorz Michalak.

 • Lekcja historii w Muzeum Artylerii w Toruniu

LEKCJA HISTORII W MUZEUM ARTYLERII W TORUNIU

21 listopada 2019 roku uczniowie III B Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili wojskowe muzeum na terenie Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. Józefa Bema w Toruniu.  Wyjazd edukacyjny był doświadczeniem, które zapamiętają na długo.

 • Świąteczne Kartki Dobroczynne

ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE

Nasza szkoła włączyła się do akcji „Świąteczne Kartki Dobroczynne”. W naszym sklepiku można zakupić świąteczne kartki, których moc jest podwójna. Dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy  jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym.

 • Wyjazd uczniów SOSW do Warszawy

UCZNIOWIE SOSW W WARSZAWIE

19 listopada 2019 roku odbył się wyjazd do Warszawy dla grupy uczniów z SOSW, którego celem  było odwiedzenie Centrum Nauki Kopernik. Kopernika się nie zwiedza. Nie ma wyznaczonych ścieżek ani przewodników, są natomiast stacje doświadczalne.

 • Pierniczki czas zacząć…

PIERNICZKI CZAS ZACZĄĆ…

18 listopada 2019 roku w niezwykłej atmosferze i z humorem uczniowie poznali tradycję wypieku toruńskiego piernika, uczestniczyli bowiem w interaktywnej lekcji muzealnej w Muzeum Żywego Piernika. Był to dzień pełen emocji i wrażeń.

 • Szkoła do hymnu

SZKOŁA DO HYMNU

W piątek  8 listopada o godzinie 11.11 w naszej szkole zabrzmi hymn narodowy. Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku, wspólnie zaśpiewają Mazurka Dąbrowskiego. Nasza szkoła włączyła  się w akcję „Szkoła do hymnu”.

 • Na jesienne dni – ciekawy film i zabawa w ,,Rio’’

NA JESIENNE DNI – CIEKAWY FILM I ZABAWA W ,,RIO’’

7 listopada 2019 roku  uczniowie kl. III AU  i V-VII AU wybrali się  do Multikina  na seans filmowy dla dzieci ,,Yeti’’. Następną atrakcją dla uczestników wyjazdu był pobyt w sali zabaw ,,Rio’’. Zabawa była świetna - dużo ruchu i  moc wrażeń.

 • Bajkowa świetlica

BAJKOWA ŚWIETLICA

5 listopada 2019 roku świetlica szkolna SOSW zamieniła się w bajkową krainę. Przenieśliśmy się do świata fantazji i marzeń. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Była to wspaniała okazja, by przypomnieć sobie swoich ulubionych bohaterów.

 • Upoluj swoją książkę

DARMOWE E-BOOKI I AUDIOBOOKI PRZEZ CAŁY LISTOPAD

12 super książek w całości za darmo przez cały listopad. Ściągnij na smartfona aplikację Woblink, zeskanuj kod QR z plakatu i czytaj/słuchaj za darmo do 30 listopada 2019 roku.  Upoluj swoją książkę. Więcej informacji w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 • 31 października 2019

"ICH NIE MA... WIDZĘ ICH W DUSZY TEATRZE"

31 października 2019 roku uczennice naszego liceum udały się na radziejowski cmentarz, żeby oddać hołd zmarłym pracownikom i nauczycielom szkoły oraz zapalić znicze na ich grobach. Była to bardzo ciekawa lekcja historii o naszej szkole.

 • Apel z okazji Wszystkich Świętych

APEL Z OKAZJI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

30 października 2019 roku w SOSW odbył się apel z okazji Wszystkich Świętych pod hasłem „ Życie nasze zmienia się, ale nie kończy”. Refleksyjny program przybliżył atmosferę i nastrój święta oraz skłonił do przemyśleń na temat przemijania.

 • Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji w Ciechocinku

WARSZTATY AKTYWNEJ REHABILITACJI W CIECHOCINKU

W dniach 25-27 października 2019 roku uczniowie SOSW uczestniczyli w Warsztatach Aktywnej Rehabilitacji w Ciechocinku. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. ćwiczenia ogólnokondycyjne, jazda konna, basen, wycieczki i warsztaty plastyczne.

 • Urodziny uczennicy zespołu ZRW

URODZINY UCZENNICY ZESPOŁU ZRW

23 października 2019 roku uczennica zespołu ZRW Agata Olszewska uroczyście świętowała 21 urodziny. Dzień urodzin wywołuje same dobre wspomnienia. Zaproszeni goście sprawili, że Agata poczuła się wyjątkowo.

następna strona »

Licencja