Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na żółtej karteczcie czarny napis "Wywiadówka". U góry pośrodku kartki czerwona pinezka.

Spotkania z rodzicami LO i SOSW

29 września 2022 roku (czwartek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów Liceum Ogólnokształcącego. 30 września 2022 roku (piątek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów SOSW. Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań.

 • Uśmiechnięci czniowie szkoły podstawowej podskakując podrzucają żółte liście do góry

Powitanie jesieni w świetlicy szkolnej SOSW

22 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły przywitali jesień. Wraz z opiekunami wybrali się na wspólny spacer, podczas którego szukali pierwszych oznak jesieni. Dzieci zbierały kolorowe liście i podziwiały zmieniającą się przyrodę.

 • Dwie licealistki stoją między drzewami w lesie. Jedna trzyma foliowy worek.

Wszystkie śmieci nasze są! - 29. akcja "Sprzątanie Świata" za nami!

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! 16 września 2022 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji “Sprzątanie Świata”. Tego dnia nasi licealiści oraz wychowankowie SOSW  wyruszyli w teren, aby posprzątać nasz kawałek planety.

 • Dwóch chłopców maluje na kartkach kropki farbą siedząc przy stoliku

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września 2022 roku uczniowie SOSW świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki.To święto kreatywności, zabawy, odwagi i wiary we własne możliwości. Skąd pomysł na świętowanie? Wszystko zaczęło się od opowiastki pt. „The Dot” (Kropka).

 • Grupa gimnazjalistów i kobieta w średnim wieku. Za nimi drewniane ogrodzenie obronne i brama

Poczuć historię w Biskupinie

14 września 2022 roku uczniowie klas IIID oraz IIIC SPdP uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Biskupina - łużyckiej osady obronnej z przełomu epoki brązu i żelaza. Celem wyjazdu był udział w XXVII Festynie  Archeologicznym.

 • Dwóch małych chłopców siedzi na niebieskim materacu. Obok kobieta z małym białym psem

Zajęcia dogoterapii w SOSW

13 września 2022 roku w naszej szkole rozpoczęły się pierwsze, powakacyjne zajęcia dogoterapii. W tym roku szkolnym do grona uczestników zajęć dołączyli nowi uczniowie ze spektrum autyzmu. Podczas zajęć wykonano wiele rodzajów ćwiczeń i zabaw.

 • Dwóch chłopców i dziewczynka zjeżdżają na kolorowej zjeżdżalni

Otrzęsiny i wizyta w Multikinie klasy V AU

Na początku września 2022 roku uczniowie klasy V AU postanowili oficjalnie powitać nową koleżankę - Zosię w swoim gronie. Wyjazd do Centrum Rozrywki ,,RIO" we Włocławku stał się ku temu wspaniałą okazją. Na Zosię czekało wiele atrakcji i zabaw.

 • Stos książek na brązowej podłodze. W tle regał z książkami.

Nowości w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Z początkiem września 2022 roku w naszej bibliotece pojawiło się nowości 240 nowości. Zapraszamy do biblioteki! To jeszcze nie koniec! Wkrótce półki naszej biblioteki wzbogacą się o kolejne nowe pozycje zakupione w ramach Programu.

 • Uczeń liceum w marynarce w kratkę trzyma przed sobą sztandar Obok stoją dwie licealistki w czarnych spodaniach z...

Po wakacyjnej przerwie, w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek

1 września 2022 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W progach naszej placówki powitaliśmy pierwszoklasistów LO i nowych wychowanków SOSW. A od piątku 2 września zacznie się czas intensywnej nauki i oczywiście odliczania do... kolejnych wakacji!

 • Na czarnej tablicy szkolej biały napis "Rozpoczęcie roku szkolnego". U dołu tablicy: jabłko, zeszyty, kredki, lupa, zegar.

1 września - pierwszy dzwonek :)

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 roku o godzinie 10.00. Zapraszamy również do udziału w powiatowych obchodach 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

 • Po prawej stronie różowy kontur dziewczynki i chłopca, z lewej strony niebieski napis "Dobry start, 300 dla ucznia".

Dobry start, czyli 300 zł dla ucznia

Program „Dobry Start” to program  wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Wniosek o świadczenie można składać tylko online, w terminie od 1 lipca do 30 listopada 2022 roku przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia.

 • Plakat Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie opisująca ofertę placówki.

Oferta SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja trwa cały rok!

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow