Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Dzień Edukacji Narodowej w SOSW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SOSW

11 października 2019 roku uczniowie SOSW w czasie uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej podziękowali swoim nauczycielom: „Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, za uśmiech i cierpliwość.”

 • Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

PAŹDZIERNIK - MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w akcje organizowane przez bibliotekę szkolną, zapoznania się z nowościami wydawniczymi oraz do korzystania ze zbiorów. Zapraszamy.

 • Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom firm: Zakład Transportu Handlu i Usług sp. z o.o., DAW-TRANS Transport Międzynarodowy oraz MatPasz za okazaną życzliwość i wsparcie dla najmłodszych dzieci z zespołu ZRW naszego Ośrodka.

 • X Regionalne Biegi Przełajowe

II MIEJSCE DRUŻYNY SOSW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

9 października 2019 roku w Wielgiem odbyły się X Regionalne Biegi Przełajowe. W klasyfikacji drużynowej  reprezentacja naszego Ośrodka zajęła drugie miejsce i została nagrodzona okazałym pucharem. Gratulacje!

 • Nike

NAGRODA LITERACKA NIKE

Nike 2019 dla Mariusza Szczygła za zbiór reportaży "Nie ma". Wkrótce książka będzie dostępna w bibliotece. Już teraz zachęcamy do lektury książek nagrodzonych Literacką Nagrodą Nike w poprzednich edycjach, które są dostępne w naszej bibliotece.

 • Dzień Muzyki w SOSW

DZIEŃ MUZYKI W SOSW

3 października 2019 roku w murach ośrodka rozbrzmiewała muzyka. Już po raz szósty obchodziliśmy święto muzyki. W ośrodku rozbrzmiewały dźwięki znanych i lubianych utworów z repertuaru polskich artystów, wykonywane przez uczniów szkoły.

 • Czekoladowe historie w Manufakturze czekolady

CZEKOLADOWE HISTORIE W MANUFAKTURZE CZEKOLADY

3 października 2019 roku uczniowie klas autystycznych V, VI, VII SOSW wybrali się do Płocka, gdzie uczestniczyli w warsztatach produkcji czekolady.  Po skończonych warsztatach wszyscy otrzymali Dyplomy Młodszego Czeladnika.

 • Urodziny najmłodszych uczniów SOSW

URODZINY NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW SOSW

27 września 2019 roku Filip i Tomek - najmłodsi uczniowie naszego Ośrodka uroczyście świętowali swoje urodziny. Nie zabrakło pysznego tortu oraz różnorodnych zabaw podczas, których nasi jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo.

 • Jesień w sadzie

JESIEŃ W SADZIE

W czwartek 26 września 2019 roku uczniowie klas: V, VI, VII AU wybrali się na wycieczkę do sadu. Celem wyjazdu edukacyjnego było poznanie środowiska przyrodniczego, jakim jest sad oraz obserwacja prac wykonywanych jesienią.

 • Dzień Dyni w ZRW

DZIEŃ DYNI W SOSW

23 września 2019 roku uczniowie ZRW obchodzili Dzień Dyni. Na zajęciach chłopcy poznali zdrowe i urodziwe warzywo, jakim jest dynia. Odkryli jej różnorodność, kształty, kolory. Podczas dyniowego święta  nie zabrakło dyniowych smakołyków.

 • Piknik dla osób niepełnosprawnych w Toruniu

PIKNIK DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TORUNIU

22 września 2019 roku uczennice zespołu ZRW wyjechały na piknik do Torunia. Oprócz licznych zabaw i konkursów na świeżym powietrzu, dziewczęta brały udział w poczęstunku i zabawie tanecznej. Spotkanie miało na celu promowanie naszego Ośrodka.

 • Dzień kropki

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W ZRW

16 września 2019 roku uczniowie ZRW świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i wiary we własne możliwości. Tego dnia m.in. powstały  „kropkowe” dzieła sztuki.  Na koniec dzieci otrzymały okrągłą słodką niespodziankę.

 • Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Razem

ZAPRASZAMY DO "KLUBU MŁODZIEŻOWEGO RAZEM"

Dzieci i młodzież z powiatu radziejowskiego w wieku od 7 do 18 lat z orzeczeniem o niepełnosprawności zapraszamy do udziału w projekcie ,,Klub Młodzieżowy Razem”. Zgłoszenie przyjmowane są  w sekretariacie SOSW lub pod numerem tel. 54 285 33 08.

następna strona »

Licencja