Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • W małym, srebrynm pomieszczeniu stoi dwóch mężczyzn w średnim wieku. Jeden jest w granatowym garniturze, drugi w...

Winda w SOSW ruszyła

10 sierpnia 2023 roku odbył się pierwszy kurs windą, w którym uczestniczył m.in. Starosta Radziejowski p. Jarosław Kołtuniak i dyrektor ZSiP p. Grzegorz Sobczak. Winda znacznie ułatwi poruszanie się po budynku osobom z niepełnosprawnościami.

 • Grupa uczniów i dorosłych siedzących na krzesłach w dużej sali

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w SOSW

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. W świetlicy Ośrodka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 • Na scenie chłopak w niebieskiej koszuli śpiewa do mikrofonu. Przed sceną tłum ludzi.

Święto rodziny "Każdy inny, wszyscy równi"

16 czerwca 2023 roku odbyło się Święto Rodziny. Tego dnia teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw z kolorowym atrakcjami. Na scenie wystąpił znany youtuber i  twórca internetowy- Kacper Błoński, dając bardzo energetyczny występ.

 • Ubrudzeni kolorowymi farbami chłopcy leżą na podłodze. W tle ściana z kolorowymi mazajami

Podsumowanie innowacji pedagogicznej ”W krainie barw..."

W czerwcu 2023 roku zakończył się cykl zajęć w ramach innowacji ”W krainie barw – wspieranie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim”. Ideą programu było umożliwienie dzieciom poznawania otaczającej je rzeczywistości.

 • Duża grupa ludzi w kolorowych scenicznych przebraniach

Przedstawienie pt. "Calineczka"

13 czerwca 2023 roku nauczyciele i uczniowie SOSW oraz uczniowie Łokietka wystawili na deskach Radziejowskiego Domu Kultury przedstawienie pt. Calineczka". Aktorzy przenieśli widzów do magicznego świata pełnego barw, światła i muzyki.

 • Troje uczniów szkoły podstawowej. Za nimi grupa mężczyzn w czarnych mundurach

Konkurs plastyczny "Młodzież zapobiega pożarom"

11 czerwca 2023 roku podczas zawodów pożarniczo-strażackich na stadionie w Dobrem.Na podium znaleźli się się uczniowie SOSW: Gracjan Popowski, Michał Waszak, Aleksandra Zaborowska. Serdecznie gratulujemy!

 • Grupa młodzieży w czerwono-niebieskich strojach ludowych. Przed nimi siedzące tyłem dziewczynki z czerwonymi kokardami we...

Dzieci - Dzieciom

31 maja 2023 roku w naszym  Ośrodku odbyło się spotkanie integracyjne dla uczestników akcji charytatywnej „Dzieci - Dzieciom”. Tradycyjnie w taką formę pomocy włączyły się m.in. okoliczne szkoły, przedszkola, drużyny harcerskie

 • Grupa uczennic z nauczycielką na tle słoni.

Uczennice zespołów ZRW I i ZRW II z wizytą w płockim ZOO

26 maja 2023 roku uczennice zespołów ZRW I i ZRW II wraz z rodzicami i nauczycielami odwiedziły przepiękny Ogród Zoologiczny w Płocku, gdzie zobaczyły niezwykłe zwierzęta pochodzące z odległych zakątków świata,

 • Grupa dorosłych i uczniów. Za nimi duża fontanna z figurą brodatego mężczyzny z trójzębem w dłoni

Moc wrażeń z Trójmiasta

23 maja 2023 roku uczniowie klasy V AU  wraz z rodzicami wybrali się na wycieczkę do Trójmiasta. Najpierw podziwiali Gdańską Starówkę. W Sopocie spacerowali brzegiem morza, w Gdyni na Skwerze Kościuszki zobaczyli stare i nowe okręty.

 • Liczna grupa dzieci i młodzieży w strojach sportowych, z medalami na piersi. W tle duży banner z napisem XVI Turniej Piłki...

I miejsce piłkarzy SOSW w Wielgiem

11 maja 2023 roku w Wielgiem rozgrywano XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego. Nasza drużyna z SOSW wywalczyła I miejsce i  została nagrodzona medalami i okazałym pucharem. Gratulacje!

 • Grupa uczniów na scenie w kolorowych strojach ludowych

„Mój świat – moje życie”

25 kwietnia 2023 roku uczniowie SOSW wzięli udział w XXI Prezentacjach Artystycznych Osób Niepełnosprawnych. Zaprezentowali oni program muzyczny: „Kujawy, Kujawy”, który zawierał elementy śpiewu i tańca.

 • Grupa uczniów i dwie nauczycielki w strojach galowych stoją w rękach trzymając dyplomy, ksiażki i statuetki

XI Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

21 kwietnia 2023 roku odbył się XI Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II, w którym udział wzięli uczniowie SOSW Martyna Król, Patryk Wrzesiński, Mikołaj Jakubowski i Bartosz Buczkowski. Patryk zdobył wyróżnienie. Gratulujemy.

 • Uśmiechnięta gimnazjalistka w okularach z dyplomem w dłoni. Obok starszy mężczyzna w niebieskim stroju ludowym

I miejsce Natalii w konkursie „Hej Kujawy, jakie cudne!”

20 kwietnia 2023 roku ogłoszono wyniki konkursu „Hej Kujawy, jakie cudne!” na plakat promujący piękno regionu, tradycji i obrzędów, w którym I miejsce zdobyła Natalia Zawadzka, uczennica klasy IIIc Szkoły Przysposabiającej do Pracy. 

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow