Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Mężczyzna w ciemnym garniturze przemawia do mikrofonu. Za nim stoją dwie uczennice. Po lewej stronie stoi poczet sztandarowy.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w SOSW

W piątek 25 czerwca 2021 roku uczniowie SOSW i LO pożegnali rok szkolny 2020/2021. Podczas uroczystości Pan Dyrektor Grzegorz Sobczak podsumował miniony rok, który postawił przed uczniami i nauczycielami wiele nowych wyzwań.

 • Uczniowie klas V-VIII ze spektrum autyzmu SOSW przed Muzeum Etnograficznym w Toruniu.

Wyjazd edukacyjny do Torunia

20 czerwca 2021 roku uczniowie klas V-VIII ze spektrum autyzmu udali się na przedwakacyjną wycieczkę do Muzeum Etnograficznego w Toruniu. Największą atrakcją Muzeum jest Park Etnograficzny, jedyny w Europie skansen w centrum miasta.

 • Pięcioro ucznów klasy VI-VII SPUZ odnawiają szafkę drewnianą leżącą na stole.

Przedsmak wakacyjnych przygód

17 czerwca 2021 roku uczniowie klasy VI-VII SPUZ,  korzystając ze słonecznej pogody wyruszyli do Stefanowa nad Jezioro Głuszyńskie. Po porannym relaksie odwiedzili pracownię „ReNOWAtornia”, w której pod kierunkiem p. E. Estkowej odnowili szafkę.

 • Trzy uczennice klas I-III szkoły podstawowej siedzą na ławce i jedzą lody, w tle park.

Na plecy biorę plecak... Wycieczka uczniów SOSW

Zegar słoneczny, tężnie, palmiarnia, pijalnia wód, plaża, ogrody zapachowe i wiele innych atrakcji, a to wszystko w jednym miejscu. Jeśli jeszcze nie odgadliście gdzie byłyśmy – podpowiadamy – w Parku Zdrojowym w Inowrocławiu.

 • Grupa uczniów klasy III stojących obok siebie przed ogrodzeniem parku. Za ogrodzeniem widać model dinozaura, w tle drzewa.

Wycieczka "Jura Parku"

10 maja 2021 roku uczniowie kl. III SPUZ oraz kl. III AU odwiedzili Park Rozrywki ,,Jura Park’’w Solcu Kujawskim. Dzieci spotkały ponad 100 gatunków wymarłych zwierząt. Ogromne i różnorodne dinozaury wzbudziły wielki zachwyt i zdziwienie.

 • Uczennica liceum w czerwonej koszulce w okularach gasi ogień gaśnicą.

Czy potrafisz ratować życie?

8 czerwca 2021 roku w naszej szkole przeprowadzone zostały ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i ochrony przeciwpożarowej. Uczniowie mieli za zadanie m.in. wykonać resuscytację  krążeniową oraz ugasić pożar za pomocą gaśnicy.

 • Grupa uczniów szkoły podstawowej siedzi na kocu na trawie. Między ucznimi stoi biały pies.

Zooterapia w plenerze

Zajęcia z psem to przyjazna metoda w pracy z młodszymi uczniami. Korzystając z pięknej pogody, 7 czerwca 2021 roku zajęcia z pupilkiem odbyły się na świeżym powietrzu z udziałem rodzinki żółwi. Obecność wyjątkowych  gości  sprawiła dzieciom wiele radości.

 • Sześcioro uczniów szkoły podstawowj stoi obok siebie i je watę cukrową. Za nimi stoi granatowa tablica.

Dzień Dziecka w SOSW

Tradycyjnie, 1 czerwca 2021 roku w SOSW odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Dla wszystkich uczniów przygotowano zabawy i konkurencje sportowe, które sprawiły dużo radości i śmiechu. Był to wyjątkowy dzień, pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

 • Uczniowie szkoły podstawowej wraz z nauczycielami oglądają wystawę. Na stołach leżą kolorowe wyroby z gliny.

Wernisaż rękodzieła

28 maja 2021 roku w świetlicy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbył się wernisaż prac rękodzielniczych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Prace ceramiczne i krawieckie wykonane zostały pod kierunkiem p.P. Kosteckiej oraz p.Danuty Ozdowskiej.

 • Pięcioro uczniów szkoły podstawowej stoi na scenie, trzymają w rękach dyplomy. Za nimi stoi granatowa tablica.

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego "Poeci dzieciom"

20 maja 2021 roku w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Poeci Dzieciom”. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu. Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

 • Dwóch chłopców wraz z nauczycielką, mają czapki kucharskie na głowach, siedzą przy stole. Chłopcy bawią się makaronem.

"Makaronowe" zajęcia w ZRW

11 maja 2021 roku w ZRW odbyły się makaronowe zajęcia. Od rana trwało u nas makaronowe szaleństwo. Na zajęciach uczniowie m.in. poznawali „ciekawostki makaronowe” oraz porównywali kształty i kolory poprzez dotyk i wzrok.

 • Drużyna wraz z trenerem rozgrywa na boisku mecz w piłkę ręczną. W tle budynek szkoły.

Mamy nowe boisko. Już gramy!!

Z wielką radością informujemy, że zakończyliśmy budowę boiska wielofunkcyjnego przy naszej szkole. 23 kwietnia 2021 roku  nastąpił odbiór techniczny boiska. Tego samego dnia o godzinie 19.00  odbył się pierwszy trening piłkarzy ręcznych.

 • Chłopiec w zielonej koszulce siedzi na podłodze. Obok niego leżą trzy worki na śmieci: żółty, zielony, niebieski.

Międzynarodowy Dzień Ziemi w SOSW

22 kwietnia 2021 roku uczniowie ZRW obchodzili Międzynarodowy Dzień Ziemi. Wszystkim nam nie jest obojętne „zdrowie” naszej planety, dlatego też, tego dnia chłopcy założyli  zielone ubrania, aby mocniej podkreślić obchody tak ważnego święta.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow