Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na zdjęciu z lewej strony kamienna twarz mężczyzny w koronie. Z prawej strony budynek szkoły.

Zjezd Absolwentów - 30 września 2023 roku

Z okazji obchodów 85-tej rocznicy funkcjonowania Naszego Liceum 30 września 2023 roku odbędzie się kolejny Zjazd Absolwentów. Już teraz serdecznie zapraszamy na spotkanie. Poniżej zamieszczamy zgłoszenie na Zjazd.

 • Duża grupa licealistów stoi przy barierce na lodowisku. Trzy uczennice kucają na lodowisku. Wszyscy mają na nogach łyżwy.

Lodowe szaleństwa na łyżwach

10 stycznia 2023 roku  nasi licealiści wybrali się na kryte lodowisko w Mogilnie. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z tym sportem, dla innych kolejna okazja do podszlifowania techniki. Było super!!!

 • Na podłodze siedzi grupa dzieci i kobieta. Miedzy niki leży kilka kartonów owiniętych w świąteczny papier. Za nimi stoi...

Drugie życie książek i zabawek

Zakończyła się kolejna edycja świątecznej zbiórki książek i zabawek. 4 stycznia 2023 roku obdarowaliśmy darami dzieci naszego Ośrodka. Prezenty wywołały uśmiechy na wielu twarzach obdarowanych dzieci.

 • Na scenie stoją dwie uczennice liceum i grają na skrzypcach. Z lewej strony stoi choinka udekorowana w małe światełka.

Krok po kroczku... najpiękniejsze... idą święta...

22 grudnia 2022 roku tradycyjnie w naszej szkole odbyły się klasowe Wigilie. Po spotkania w klasach, cała społeczność liceum spotkała się w auli szkolnej aby wspólnie kolędować przy choince. Kolędowe spotkanie zakończyły życzenia świąteczne.

 • Kilkudzisięciu uczniów liceum siedzi koljno w ławkach na dużej sali.

XI Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

15 grudnia 2022 roku czworo uczniów  Łokietka: Damian Łukasiewicz, Paweł Lewandowski, Hubert Makowski i Bartosz Kmieć uczestniczyło w XI Kujawsko-Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie. Czekamy na wyniki.

 • Na korytarzy szkolnym na sztaludze plakat. Przed sztulugą na stoliku rozłożone otwarte książki.

Stan wojenny 1981-1983. Wojna z narodem polskim

Z okazji 41. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce przygotowano wystawę, na której zaprezentowano zbiory biblioteczne, zdjęcia, przedruki dokumentów czy ulotek, które stanowią świadectwa wydarzeń stanu wojennego.

 • Uczennica liceum w okularach w różowym golfie stoi przed zdjęciem pomnika Władysława Łokietka. Dziewczyna trzyma przed sobą...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Julii Pietrusiak

9 grudnia 2022 roku w  Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Dyplom i gratyfikację  pieniężną  za wybitne wyniki w nauce otrzymała Julia Pietrusiak z klasy IVab.

 • Z lewej strony czerwony plakat, pośrodku trzy osoby. Z prawej ztrony zdjęcie kilku kartonów owiniętych w kolorowy papier.

Weekend cudów w Łokietku

Szlachetna społeczność Łokietka kolejny raz stanęła na wysokości zadania. Po raz kolejny przygotowaliśmy prezenty świąteczne dla naszej rodziny. 9 rudnia 2022 roku przekazaliśmy naszą szlachetną paczkę do magazynu w Inowrocławiu.

 • Pięcioro licealistów kuca, za nimi stoi chłopak w czarnej kurtce. Po środku leżą paczki i puszki z karmą dla zwierząt. W...

Pomagamy zwierzętom przetwać zimę!

7 grudnia 2022 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy Ib odwiedzili psiaki z przytuliska w Piotrkowie Kujawskim, aby przekazać karmę dla psów. Dziękujemy za wsparcie i włączenie się do akcji całej społeczności szkolnej!

 • Na sali gimnastycznej mężczyzna w czerwonej czapce z białym pomponem wręcza puchar grupie dziewczyn w czarnych strojach.

Mikołajkowy turniej w Łokietku

6 grudnia 2022 roku odbył się Mikołajkowy Turniej w piłkę siatkową dla dziewcząt i w piłkę nożną dla chłopców. Uczestnicy turnieju walczyli do ostatniego punktu. Zwycięskie drużyny otrzymały puchar oraz świąteczny tort.

 • Czerwnoe logo Szlachetnej Paczki.

Zróbmy wspólnie Szlachetną Paczkę

Kochani! Tak jak w latach ubiegłych organizujemy w naszej szkole Szlachetną Paczkę. Liczy się każdy nawet najdrobniejszy gest. Z takich drobinek powstaje coś wielkiego. Poniżej link z historią rodziny i jej potrzebami.

 • Duża grupa uczniów liceum wraz z nauczyciele stoi przed biały budynkiem. Wszyscy ubrani są w kurtki.

Obcowanie z kulturą wysoką w Rogalinie i Poznaniu

1 grudnia 2022 roku odbył się wyjazd edukacyjny do Rogalina i Poznania. Licealiści m.in. wzięli udział w lekcji „Nie tylko Melancholia” w rogalińskim Muzeum „Pałac”. Następnie udała się do Poznania, by tam w Teatrze Polskim obejrzeć spektakl „Cudzoziemka”.

 • Uczniowie liceum stoją przed stolikiem, na którym stoją zapalone świece. Za stołem siedzą dwie licealistki.

Miagia, czary i wróżby...

W środę 30 listopada 2022 roku w auli szkolnej panował tajemniczy i magiczny nastrój. Na każdej przerwie można było odkryć tajemnice przyszłości. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre przepowiednie i wróżby się sprawdzą!

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow