Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na żółtej karteczcie czarny napis "Wywiadówka". U góry pośrodku kartki czerwona pinezka.

Spotkania z rodzicami LO i SOSW

29 września 2022 roku (czwartek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów Liceum Ogólnokształcącego. 30 września 2022 roku (piątek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów SOSW. Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań.

 • Pięć uczennic liceum stoi w rzędzie bokiem na korytrzu szkolnym. Wszystkie mają uniezioną lewą nogę. Wszystkie mają buty -...

#DzieńSzpilek

Na Łokietkowiczów zawsze można liczyć. Szpilki na stopach, szpilki na ławkach, szpilki na parapetach. W piątek 23 września 2022 roku wszędzie zagościły szpilki. Na szpilkach ruszyliśmy na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową.

 • Na stole biała kartka z napisem "Stypendium, wniosek". Na kartce leży czarny długopis.

Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Uczniowie naszego liceum mogą ubiegać się o Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Szczegółowe informacje u wychowawców klas. Wnioski wraz z wszystkimi załącznikami należy złożyć do 23 września br. w sekretariacie szkoły.

 • Dwie licealistki stoją między drzewami w lesie. Jedna trzyma foliowy worek.

Wszystkie śmieci nasze są! - 29. akcja "Sprzątanie Świata" za nami!

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! 16 września 2022 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji “Sprzątanie Świata”. Tego dnia nasi licealiści oraz wychowankowie SOSW  wyruszyli w teren, aby posprzątać nasz kawałek planety.

 • Matura próbna

Matury próbne w roku szkolnym 2022/2023

Każdego roku w naszej szkole przeprowadzane są próbne matury, w których biorą udział wszyscy uczniowie klas czwartych. Poniżej zamieszczamy harmonogram próbnych matur w roku szkolnym 2022/2023. Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

 • Ręce kobiety oparte na stole i piszące długopisem po białej kartce.

E-deklaracja maturalna

Do 30 września 2022 roku należy złożyć wstępną deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2022/2023. E-deklarację należy złożyć w systemie ZIU. Poniżej zamieszczamy instrukcję e-deklaracji maturalnej.

 • Duża grupa uczniów siedzi na krzesłach w Trzymają w dłoniach obrotowe mapy nieba.

Wizyta w astrobazie młodzieży z Zakrzewa

9 września 2022 roku naszą astrobazę odwiedzili uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zakrzewie. Młodzież mogła wcielić się w rolę astronoma i poznać funkcjonowanie tutejszego obserwatorium.

 • Duża grupa uczniów liceum wraz z nauczycielami stoi lub kuca na rynku pod szarym pomnikiem mężczyzny. W tle beżowy budynak.

Ach Pieniny jakie cudne...

Od 5 do 9 września 2022 roku uczniowie drugich klas naszego liceum wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym w Pieniny. Podczas kilkudniowego wyjazdu zwiedzili Muzeum Auschwitz, zdobyli Trzy Korony i Sokolicę,  odwiedzili Kraków.

 • Stos książek na brązowej podłodze. W tle regał z książkami.

Nowości w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Z początkiem września 2022 roku w naszej bibliotece pojawiło się nowości 240 nowości. Zapraszamy do biblioteki! To jeszcze nie koniec! Wkrótce półki naszej biblioteki wzbogacą się o kolejne nowe pozycje zakupione w ramach Programu.

 • Grafika strony internetowej projektu "Prymus pomorza i kujaw".

Stypendia dla prymusów

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla szczególnie uzdolnionej młodzieży w ramach projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”. Nabór wniosków trwa do 30 września br. Więcej informacji: https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl/22,prymus-pomorza-i-kujaw.

 • Grafika strony internetowej projektu "Humaniści na start".

„Humaniści na start” – stypendia dla uczniów

1 września 2022 roku rusza nabór wniosków stypendialnych w ramach projektu „Humaniści na start”. Wnioski można składać do 30 września. Szczegółowe informacje, formularze oraz generator wniosków: https://humanisci.kujawsko-pomorskie.pl/

 • Uczeń liceum w marynarce w kratkę trzyma przed sobą sztandar Obok stoją dwie licealistki w czarnych spodaniach z...

Po wakacyjnej przerwie, w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek

1 września 2022 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W progach naszej placówki powitaliśmy pierwszoklasistów LO i nowych wychowanków SOSW. A od piątku 2 września zacznie się czas intensywnej nauki i oczywiście odliczania do... kolejnych wakacji!

 • Ikonka otwartego notesu z napisem "Plan zajęć".

Plan zajęć

Informujemy, że na stronie internetowej dostępny jest nowy plan zajęć, który obowiązuje od czwartku, 2 września 2022 roku. Plan zajęć można sprawdzić pod linkiem https://www.radziejow.edu.pl/320,plan-lekcji lub w menu Uczniowie.

 

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow