Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Grafika: budynek szkoły, obok głowa pomnika Władysława Łokietka. U góry napis: "Oferta Łokietka 2024/2025".

Oferta Łokietka na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice, Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej! Przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Przygotowaliśmy dla Was ofertę edukacyjną, która będzie odpowiadać Waszym aspiracjom i oczekiwaniom. Zapraszamy!

 • grupa nastolatków na czerwonych rowerkach wodnych. W tle tafla jeziora.

Pierwszaki w Ocyplu

27-29 maja 2024 roku uczniowie klas I wybrali się na wyjazd do Ocypla, gdzie korzystali z różnych atrakcji - rowerki wodne, siatkówka plażowa, relaks na krytym basenie. Dużo emocji przeżyliśmy podczas spływu kajakowego piękną rzeką Wdą.

 • Dwie nastolatki i jeden chłopiec na tle oszkolonych drzwi ceglanego budynku pozują do zdjęcia z dyplomami w rękach.

Sukces recytatorów

25 maja 2024 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nasza uczennica Alicja Krysiak otrzymała nagrodę główną - awans do finału krajowego. Kacper Tokarski zdobył 2. miejsce.

 • Grupa ośmiorga licealistów i dwie kobiety stoją przed ogrodzeniem białego budynku. pośrodku placu przed budynkiem czarny...

Sen o naszej Warszawie

22-24 maja 2024 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego wybrali się do Warszawy. Zwiedziliśmy m.in. Łazienki Królewskie i muzeum Polin.Warszawę opuszczaliśmy w zadumie, pełni wrażeń, wiedzy, niesamowitych wspomnień i refleksji.

 • Kilkadziesiąt osób w sali konferencyjnej. Kilku mężczyzn w uniformach strażackich.

Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

9 maja 2024 roku w Chełmnie odbyły się Eliminacje Wojewódzkie OTWP – Młodzież Zapobiega Pożarom - edycja XLVI.  Naszą szkołę  reprezentował  Paweł Lewandowski, który spośród 20 uczestników zajął 7. miejsce.

 • Na czarnym tle po prawej stronie fotografia mężczyzny w swetrze i w okularach. Po lewej stronie napis: Grzegorz Chojnicki...

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci…"

Z przykrością informujemy o śmierci Grzegorza Chojnickiego, naszego wieloletniego współpracownika - nauczyciela języka francuskiego, kolegi i przyjaciela. Odszedł od nas nagle, zbyt szybko i bez pożegnania...

 • Uczniowie liceum siedzą w ławkach szkolnych w sali gimnastycznej. W tle duże zdjęcia zachodów słońca.

Matura - pierwszy krok do wielkości

7 maja 2024 roku to dzień, na który tegoroczni absolwenci Łokietka czekali z biciem serca. Egzamin dojrzałości maturzyści rozpoczęli od języka polskiego. A już za kilkanaście dni nie pozostanie nic innego, jak powtórzyć: „Veni, vidi, vici!”.

 • Uczeń liceum z koszuli w paski i bezowych spodenkach. W tle morze i zachodzące słońce.

Olaf Braszkiewicz radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa

Miło nam poinformować, że uczeń naszego liceum Olaf Braszkiewicz został Radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację marzeń i pasmo sukcesów!

 • Mężyczzna w garniturze niesie biało-czerwone kwiaty. Obok niego idą dwie licealistki w białych bluzkach.

Wiwat maj 3 maj...

3 maja 2024 roku, w, uczniowie, nauczyciele oraz dyrektor naszej szkoły uczestniczyli  w uroczystościach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Następnie delegacja naszej szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki.

 • Sześcioro uczniów liceum stopi w rzędzie pośrodku sali. po lewej stronie stoi mężczyzna w garniturze. Uczniowie trzymają...

Pożegnania nadszedł czas...

26 kwietnia 2024 roku w naszej szkole miało miejsce pożegnanie maturzystów. Podczas apelu dyrektor Szkoły w kilku słowach podsumował cztery lata nauki abiturientów. Wyróżniono uczniów z najwyższą średnią ocen, sukcesami w konkursach i sporcie.

 • Grupa kulkudziesięciu nastolatków na szczycie góry. W tle niebo.

Nasza przygoda z Beskidem Śląskim

W dniach 22-26  kwietnia 2024 roku uczniowie klas drugich liceum udali się na  przygodę z Beskidem Śląskim. M.in. zdobyliśmy szczyt Klimczok, odwiedziliśmy Koniaków słynącyj ze swych koronek, zdobyliśmy Baranią Górę. Aż żal było wracać...

 • Starszy mężczyzna w mundurze wręcz nagrody 3 nastolatkom.

Paweł w etapie wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Za nami eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"! W części ustnej najlepszym okazał się Paweł Lewandowski i to on będzie reprezentować powiat radziejowski w eliminacjach wojewódzkich. 

 • Na środku sali gimnastyczej grupa uczniów, nauczycieli i prowadzącego spotkanie pozują do wspólnego zdjęcia

O spotkaniu, które daje do myślenia!

18 kwietnia 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w autorskim spotkaniu „Jedno życie”, poprowadzonym przez rapera Piotra Plichtę Poison 777. Artysta podczas występu podzielił się m.in. osobistymi historiami o przezwyciężaniu nałogów.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow