Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Zdjęcie 1

JESTEŚ DZIECKIEM - JESTEŚ CZŁOWIEKIEM

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Wszystkich, którym prawa dziecka  nie są obce, prosimy o zamanifestowanie swojego wsparcia poprzez założenie w tym dniu ubrań w kolorze niebieskim.

 

 • Matura próbna

PRZED MATURZYSTAMI PRÓBNA MATURA Z OPERONEM

Drodzy maturzyści. W dniach 19-22 listopada 2019 roku odbędzie się Próbna Matura z Operonem. Będziecie mieli okazję zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi oraz poczuć atmosferę egzaminu maturalnego. Trzymamy za Was kciuki. 

 • Podaruj książkę dzieciom z SOSW

STARA KSIĄŻKA W NOWYM MIEJSCU

Na półce, w piwnicy, na strychu masz książki, do których nie wracasz, lektury, których nie przeczytałeś, książeczki dla dzieci, z których już wyrosłeś? Podaruj je dzieciom z SOSW. Akcja trwa cały rok!  Miejsce zbiórki: biblioteka szkolna. Podziel się książką.

 • Międzynarodowy Dzień Tolerancji

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

Ksenofilia, nie ksenofobia. Jedność, nie podziały. Równouprawnienie, nie dyskryminacja. Nasi uczniowie doskonale wiedzą, którą ścieżką kroczyć, by nie budować wokół siebie ścian, lecz być otwartym i świadomym świata człowiekiem. Wystarczy tylko chcieć.

 • Tranzyt Merkurego na tle Słońca

MERKURY NA TLE SŁOŃCA

Miłośnicy astronomii z Łokietka zapraszają na wspólne obserwacje tranzytu Merkurego na tle tarczy słonecznej, które będzie można obserwować w Polsce od 13.35, a potrwa do 19.04. Następne przejście Merkurego na tle tarczy Słońca nastąpi w 2032 roku.

 • Święto Niepodległości

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Pamiętamy. Największą wdzięczność żywimy dla tych, którzy  w zgiełku bitew oddali własne życie za to, byśmy my teraz o Polsce po polsku mówić mieli prawo. Skromną pieśnią, wspomnieniem, chwilą ciszy i zadumy wszystkim, którzy dla nas o wolność walczyli, dziękujemy.

 • Szkoła do hymnu

SZKOŁA DO HYMNU

8 listopada 2019 roku o godzinie 11.11 w naszej szkole zabrzmiał hymn narodowy. Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku, wspólnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Akcji „Szkoła do hymnu”  jest kontynuacją inicjatywy "Rekord dla Niepodległej".

 • Mistrzynie i Mistrzowie Powiatu Radziejowskiego

MISTRZYNIE I MISTRZOWIE POWIATU RADZIEJOWSKIEGO

7 listopada 2019  roku  odbył się finał powiatu piłki ręcznej XXI Kujawsko-Pomorskiej Licealiady. Nasze szczypiornistki wywalczyły 1. miejsce. Tytuł mistrza powiatu zdobyli również nasi chłopcy. Gratulujemy.

 • Od lewej: Agata Kaniwska, p. Leszek Grabowski, Patrycja...

SUKCES RECYTATOREK Z ŁOKIETKA

6 listopada 2019 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się XV Regionalny Konkurs Recytatorski Chmury przeminą, Niebo zostanie, w którym udział wzięły nasze licealistki. Patrycja Grabowska zajęła 1. miejsce, a Agata Kaniewska otrzymała wyróżnienie.

 • Upoluj swoją książkę

DARMOWE E-BOOKI I AUDIOBOOKI PRZEZ CAŁY LISTOPAD

12 super książek w całości za darmo przez cały listopad. Ściągnij na smartfona aplikację Woblink, zeskanuj kod QR z plakatu i czytaj/słuchaj za darmo do 30 listopada 2019 roku.  Upoluj swoją książkę. Więcej informacji w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 • I miejsce: Jakub Depowski - Tychy

ROZSTRZYGNIĘTO V EDYCJĘ KONKURSU "INSPIRACJE SŁOŃCEM"

31 października 2019 roku rozstrzygnięto V edycję konkursu fotograficznego "Inspiracje słońcem". Według artystów fotografików poziom był bardzo wyrównany. Jury konkursowe wyłoniło laureatów nagród głównych i wyróżnień. Gratulujemy.

 • 31 października 2019

"ICH NIE MA... WIDZĘ ICH W DUSZY TEATRZE"

31 października 2019 roku uczennice naszego liceum udały się na radziejowski cmentarz, żeby oddać hołd zmarłym pracownikom i nauczycielom szkoły oraz zapalić znicze na ich grobach. Była to bardzo ciekawa lekcja historii o naszej szkole.

 • Jak tworzyć animację - warsztaty

JAK TWORZYĆ ANIMACJĘ? - WARSZTATY

W jaki sposób powstał „Miś Uszatek”?  Czy postaci z filmu „Uciekające kurczaki” ulepione były z plasteliny? Te filmy łączy animacja poklatkowa. 25 października 2019 roku nasi licealiści tą metodą stworzyli własny film na warsztatach pn. "Jak tworzyć animację?".

następna strona »

Licencja