Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Grafika: budynek szkoły, obok głowa pomnika Władysława Łokietka. U góry napis: "Oferta Łokietka 2022/2023".

Oferta Łokietka na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice, Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej! Przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Przygotowaliśmy dla Was ofertę edukacyjną, która będzie odpowiadać Waszym aspiracjom i oczekiwaniom. Zapraszamy!

 • Uczniowie liceum siedzą w ławkach szkolnych na sali gimnastycznej i rozwiązują test. Między ławkami chodzi kobieta.

Egzamin maturalny rozpoczęty

4 maja 2022 roku egzamin maturalny został oficjalnie rozpoczęty.  Dzisiaj piszemy egzamin z języka naszych wieszczów i przodków. Jutro będziemy liczyć na potęgę. Pojutrze pokażemy, że języki obce aż tak obce nam nie są. Powodzenia!

 • Uczeń liceum w okularach niesie sztandar na dziedzińcu szkoły. Obok niego idą dwie uczennice liceum.

Ostatni piątek

29 kwietnia 2022 roku w Łokietku radość mieszała się ze łzami. Nadszedł dzień, w którym przyszło nam pożegnać naszych Maturzystów. Trzy niezwykłe lata – pełne pracy, radości, przyjaźni... Będziemy za wami tęsknić!

 • Uczniowie w strojach sportowych stoją w rzędzie na boisku szkolnym.

Sport to zdrowie!

28 kwietnia 2022 roku społeczność Łokietka świętowała Dzień Sportu. Uczniowie liceum zostali podzieleni na trzy grupy w zależności od formy aktywnośc. Był turniej piłki ręcznej, jazda na rolkach i biegi. Był to aktywnie spędzony dzień.

 • Grupa licealistów siedzi na krzesłach w dużej sali. Po prawej stronie stoi policjant i policjantka na tle białej tablicy.

Spotkanie licealistów z funkcjonariuszami KPP w Radziejowie

26 kwietnia 2022 roku w Łokietku odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszami KPP w Radziejowie, którzy  przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wskazali główne przyczyny i skutki wypadków drogowych.

 • Cztery uczennice szkoły podstawowej siedzą przy stoliku. Wszystkie wspólnie trzymają słoik z warzywami.

Realizujemy projekty "Percentages around us" i "Physical adventures"

25 kwietnia 2022 roku nasze liceum odwiedzili uczniowie klasy 8b z MZS w Radziejowie. Wzięli udział w zajęciach, podczas których m.in. zmierzyli się z quizem na temat procentów, wykonywali doświadczenia chemiczne i fizyczne.

 • Uczennica liceum w okularach stoi obok starszej kobiety. Uczennica w rękach trzyma dyplom. W tle wielkie zdjęcie grupowe.

Warto się uczyć historii!

Julia Pietrusiak, uczennica klasy IIIab naszego Liceum, została finalistką Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego  w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”, tym samym na świadectwie dojrzałości otrzyma z historii  wynik 100%.

 • Uczeń liceum w okularach trzyma w rękach dyplom. Obok niego stoi kobieta w okularach.

Matematyczny sukces Wiktora Borczyńskiego

22 kwietnia 2022 roku w X LO w Toruniu odbył się finał indywidualny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. Prof. Stefana Banacha. Wiktor Borczyński, uczeń klasy I b zajął I miejsce w kategorii klas pierwszych. Serdecznie gratulujemy.

 • Kobieta w białej bluzce stoi na scenie i mówi do mikrofonu. W tle ekran projekcyjny z wyświetlonymi zdjęciami.

Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie na seminarium FRSE

22 kwietnia 2022 roku w  Radziejowskiego Domu Kultury odbyło się seminarium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, podczas którego p. Wioletta Nenczak - koordynator naszych działań - przedstawiła  dobre praktyki z zakresu Erasmus+ i eTwinning.

 • W rzędzie stoi uczeń i dwie uczennice liceu. pośród nich stoi mężczyzna.

Geograficzny sukces naszych licealistów

9 kwietnia 2022 grupa uczniów w składzie: Małgorzata Kacprzak, Julia Mordyl i Michał Rejniak - zajęła V miejsce w  VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej, który odbył się na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK.

 • Przed wejściem do budynku stoi uczennica liceum w sukience i płaszczyku, obok dziewczyny stoi mężczyzna w okularach.

Pierwsza nagroda dla Justyny Wiśniewskiej

8 kwietnia 2022 roku w Toruniu odbył się XVII Konkurs Interpretacji Teatralnej organizowany przez Teatr Baj Pomorski. Justyna Wiśniewska, recytatorka naszego liceum zdobyła pierwszą nagrodę. Jury oceniło prezentację Justyny bardzo wysoko. Gratulujemy.

 • W rzędzie stoją trzy licealistki i jeden licealista. Pośród nich stoi mężczyzna w okularach. Uczniowie trzymają dyplomu.

Sukces naszych recytatorów

8 kwietnia 2022 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Alicja Krysiak i Róża Wojtczak otrzymały wyróżnienia, a Justyna Wiśniewska i Piotr Górniak będą reprezentować nasze województwo w finale krajowym.

 • Trzymastu licealistów stoi w grupie pod ścianą. Między nimi stoją trzy kobiety. Na ścianie portret mężczyzny i napisy.

Samorządy Uczniowskie mają moc

8 kwietnia 2022 roku nasz Samorząd Uczniowski odwiedził IX LO we Wrocławiu, gdzie spotkał się z członkami tamtejszego SU. Poruszaliśmy m.in. kwestie podejścia uczniów i nauczycieli do pracy SU oraz organizację iwentów, wymieniliśmy się doświadczeniami.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow