Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Rekrutacja 2021/2022 - widok budynku liceum oraz pomnika patrona.

Wniosek o przyjęcie do klasy I LO na rok szk. 2021/2022

Drogi Uczniu! Jeżeli chcesz zostać uczniem naszego Łokietka, wypełnij wniosek o przyjęcie do liceum. Wnioski można składać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Dołącz do nas :)

 • Film promocyjny Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Łokietka w Radziejowie.

Drodzy ósmoklasiści! Poznajcie nas bliżej

Drodzy Ósmoklasiści! Jesteście ciekawi co dzieje się w Łokietku? Chcecie nas bliżej poznać? Sami zobaczcie co robimy na co dzień i jak pracujemy na przedmiotach roszerzonych. Po prostu obejrzyjcie film, który dla was przygotowaliśmy :)

 • Plakat i ulotka Liceum Ogólnokształcącego w Radziejowie opisująca ofertę szkoły na rok szkolny 2021/2022.

Oferta Liceum na rokszkolny 2021/2022

Drogi Uczniu! Przed Tobą wybór szkoły ponadpodstawowej. Nasz Łokietek przygotuje Cię do matury będącej przepustką do kariery w dorosłym życiu. Zapoznaj się z ofertą naszej szkoły na rok szkolny 2021/2022. Dołącz do nas! Z Łokietkiem po sukces!

 • Rajd rowerowy - kontur trzech rowerzystów.

ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY DO GŁUSZYNA

Sympatyków i amatorów dwóch kółek zapraszamy na rajd rowerowy do Głuszyna, który odbędzie się we wtorek 22 czerwca 2021 roku. Startujemy ok. godz. 8.00. Wszystkich miłośników rowerowej przygody zapraszamy do wspólnej zabawy :)

 • Dziewczyna w czarnej sukience przy mikrofonie, za nią stoi czarny fortepian, po prawej stronie tablica na sztaludze.

GALA TRZECH KONKURSÓW

Piątek 11 czerwca 2021 roku był w naszym liceum dniem pełnym wrażeń. Rozstrzygnięto XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej oraz nagrodzono zwycięzców Konkursu Ortograficznego  oraz  konkursu historycznego „Wojenne wspomnienia”.

 • Zaćmienie Słońca - obserwacje w Łokietku 10 czerwca 2021 roku

W ŁOKIETKU MAMY MONOPOL NA SŁOŃCE

10 czerwca 2021 roku pomiędzy godziną 11.50 a 13.50 mogliśmy obserwować z Ziemi zakrycie części tarczy słonecznej przez wkraczający  Księżyc. W maksimum, około godziny 12.45 tarcza naszej gwiazdy dziennej przysłonięta została w 12%.

 • III Powiatowy Konkurs Ortograficzny o Pióro Starosty Radziejowskiego

III KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO STAROSTY

10 czerwca 2021 roku w naszym liceum odbył się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny o pióro Starosty Radziejowskiego. Trudne zwroty i pułapki językowe przysporzyły nie lada trudności tym, którzy podjęli wyzwanie. Poniżej zamieszczamy wyniki.

 • Łokietek

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO "WOJENNE WSPOMNIENIA"

Rozstrzygnięto konkurs historyczny "Wojenne wspomnienia". Poniżej prezentujemy nazwiska laureatów Konkursu. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w piątek 11 czerwca 2021 roku o godzinie 13.00 w Szkole Muzycznej w Radziejowie. Gratulujemy.

 • Zapraszamy do naszej astrobazy

ZAPRASZAMY DO NASZEJ ASTROBAZY

Pasjonatów astronomii zapraszamy do naszej astrobazy, w każdy wtorek i czwartek od godziny 21.00. W czwartek 10 czerwca 2021 roku w godzinach 12.00-14.00 obserwujemy częściowe zaćmienie Słońca. Odwiedźcie nas, a zobaczycie co kryje niebo.

 • Czy potrafisz ratować życie? - ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i ochrony przeciwpożarowej

CZY POTRAFISZ RATOWAĆ ŻYCIE?

8 czerwca 2021 roku w naszej szkole przeprowadzone zostały ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i ochrony przeciwpożarowej. Uczniowie mieli za zadanie m.in. wykonać resuscytację  krążeniową oraz ugasić pożar za pomocą gaśnicy.

 • Rajd rowerowy do Łuszczewa - 2 czerwca 2021 roku

RAJD ROWEROWY DO ŁUSZCZEWA

W środę 2 czerwca 2021 roku odbył się rajd rowerowy w ramach  akcji "Rowerowa Wiosna z Łokietkiem". W rajdzie uczestniczyło 51 cyklistów. Sympatycy i amatorzy dwóch kółek około godziny 9.00 wyruszyli w trasę do Łuszczewa.

 • Dzień Dziecka w Łokietku

BO FANTAZJA JEST OD TEGO, ABY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO

Dzień Dziecka w Łokietku upłynął pod hasłem dobrej zabawy. Ten dzień różnił się od zwyczajnego dnia przed komputerem lub w ławce szkolnej. Uczniowie mogli zmierzyć się sportowo i umysłowo.Na koniec zabawa, tańce i swawole, czyli karaoke.

 • Justyna Wiśniewska

SUKCES RECYTATORSKI JUSTYNY WIŚNIEWSKIEJ

22 maja 2021 roku odbył się etap wojewódzki 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Wśród wyróżnionych recytatorów znalazła się nasza licealistka Justyna Wiśniewska.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow