Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Podsumowanie projektu „Pod wspólnym niebem”

PODSUMOWANIE PROJEKTU „POD WSPÓLNYM NIEBEM”

W środę 15 stycznia 2020 roku w auli Łokietka odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie grudniowego wyjazdu do Portugalii. Zaproszeni goście mieli okazję m.in. obejrzeć przygotowaną przez uczniów wystawę zdjęć, nagrany film i prezentację.

 • WOŚP

REKORDOWA KWOTA PODCZAS 28. FINAŁU WOŚP W ŁOKIETKU

Oj działo się, działo! Łokietek już w piątek 10 stycznia 2020 roku zaczął grać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łącznie udało się nam zebrać rekordową kwotę: 3096,28 zł. Nasze licytacje nie byłyby tak owocne bez wsparcia sponsorów. Dziękujemy.
 • Uczniowie Łokietka w Portugalii

UCZNIOWIE ŁOKIETKA W PORTUGALII

Uczniowie naszego liceum  realizowali zajęcia w Portugalii w szkole Agrupamento de Escolas w miejscowości Vialonga koło Lizbony. W ciągu pięciu dni pobytu w portugalskiej szkole młodzież poznawała własne pasje i zainteresowania.

 • Łokietek

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

W związku z przypadającą w 2020 roku 700. rocznicą koronacji Władysława Łokietka, uczniów szkół podstawowych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym "Śladami Władysława Łokietka". Poniżej załączamy regulamin konkursu.

 • Języki (nie)obce dla mediów i biznesu

JĘZYKI (NIE)OBCE DLA MEDIÓW I BIZNESU

18 grudnia 2019 roku w Katedrze Nauk o Języku i Komunikacji PWSZ w Koninie nasza „łokietkowa” drużyna, którą reprezentowały: Dorota Gapska, Wiktoria Zawada i Eliza Kaszlińska, zajęła II miejsce w konkursie wiedzy „Facebook & Mercedes.” Gratulujemy.

 • Wyprawa w nieznane

WYPRAWA W NIEZNANE

18 grudnia 2019 roku wybraliśmy się do muzeum etnograficznego. Następnie udaliśmy się na lodowisko, gdzie wszystkie siły zaangażowaliśmy w naukę jazdy na łyżwach. Jazda niekoniecznie figurowa, ale wyczynowa bez wątpienia. Emocji nie zbrakło.

 • Szlachetna paczka

WEEKEND CUDÓW Z ŁOKIETKIEM

Na tę chwilę czekaliśmy od kilku tygodni. 8 grudnia 2019 roku zawieźliśmy do Gniewkowa naszą Szlachetną Paczkę. Udaliśmy się do naszej rodziny, która przyjęła nas serdecznie. Wszystkie prezenty okazały się trafione i wywołały uśmiech i okrzyki radości.

 • Przygotowania do wyjazdu do Lizbony

PRZYGOTOWANIA DO WYJAZDU DO LIZBONY

Przygotowania trwają!!! Wśród różnych form aktywności zdecydowany prym wiodły zajęcia językowe i astronomiczne, ale obok nich pojawiło się również przygotowanie kulturowe. Intensywny tok zajęć pomógł przygotować się wyjeżdżającym do mobilności.

 • Dzień Nauki „Medicalia”

DZIEŃ NAUKI „MEDICALIA”

7 grudnia 2019 roku odbył się coroczny Dzień Nauki „Medicalia”, w którym  drugi rok z rzędu grupa uczniów naszej szkoły wzięła w nim udział. Była to doskonała okazja, aby przyjrzeć się kulisom medycyny, dziedziny nauki, która fascynuje każdego człowieka.

 • Mikołajkowy Wieczór w Łokietku

MIKOŁAJKOWY WIECZÓR W ŁOKIETKU

6 grudnia 2019 roku przygotowaliśmy wieczór mikołajkowy. Każdy mógł choć przez chwilę pobyć sobą i zaskoczyć oryginalnym przebraniem. Filmy, muzyka, karaoke, a nawet nauka pływania? Z niecierpliwością czekamy na kolejna taką noc.

 • Spotkanie mikołajkowe

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE

6 grudnia 2019 roku odbyło się „Spotkanie Mikołajkowe” dla dzieci pracowników naszej szkoły. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.  Najważniejszym punktem spotkania była wizyta Świętego Mikołaja, który  obdarował dzieci słodkimi prezentami.

 • Mikołajki w bibliotece szkolnej

RADOŚĆ DAWANIA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PREZENTY…

6 grudnia 2019 roku w bibliotece szkolnej obdarowano uczniów SOSW upominkami przygotowanymi w ramach akcji „Stara książka w nowym miejscu”. Nie ma na świecie piękniejszego uczucia jak to, kiedy zrobimy bezinteresownie coś dobrego. Poczujcie to!

 • Mikołaje pod ochroną

MIKOŁAJE POD OCHRONĄ

W Mikołajki licealistę przebranego za Mikołaja chroniliśmy przed zgubnymi skutkami niespodziewanych odpowiedzi ustnych. Żaden belfer nie ośmielił się złamać tej zasady. W końcu każdy z nas ma nadzieję na prezent w wigilię, Mikołaj widzi wszystko!

następna strona »

Licencja