Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Dwie nastolatki i jeden chłopiec na tle oszkolonych drzwi ceglanego budynku pozują do zdjęcia z dyplomami w rękach.

Sukces recytatorów

25 maja 2024 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nasza uczennica Alicja Krysiak otrzymała nagrodę główną - awans do finału krajowego. Kacper Tokarski zdobył 2. miejsce.

 • Uczeń liceum z koszuli w paski i bezowych spodenkach. W tle morze i zachodzące słońce.

Olaf Braszkiewicz radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa

Miło nam poinformować, że uczeń naszego liceum Olaf Braszkiewicz został Radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację marzeń i pasmo sukcesów!

 • Starszy mężczyzna w mundurze wręcz nagrody 3 nastolatkom.

Paweł w etapie wojewódzkim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Za nami eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"! W części ustnej najlepszym okazał się Paweł Lewandowski i to on będzie reprezentować powiat radziejowski w eliminacjach wojewódzkich. 

 • Nastolatka z warkoczykami czytająca książkę na tle ściany z cegieł.

Marta Czupajło – nasz kolejny powód do dumy

Miło nam poinformować, że uczennica naszego liceum, Marta Czupajło zajęła II miejsce w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Fotograficznym „(Pod)różne historie” za pracę pt. „Słowiański kołowrót”

 • Po lewej Roll-up z napisem Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie . Po prawej Nastolatek w garniturze, obok...

III etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie za nami!

5 kwietnia 2024 roku w siedzibie Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu odbył się III etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Nasz uczeń Hubert Makowski zajął 6. miejsce, otrzymał dyplom finalisty oraz nagrodę rzeczową w postaci nowego smartfona. 

 • Dziewczyna w otoczeniu kilku mężczyzn na tle plakatów olimpiady astronomicznej.

Astronomiczne sukcesy Marty Czupajło

Miło nam poinformować, że uczennica klasy Ib Marta Czupajło została laureatką 50. Wojewódzkiego Konkursu na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki. W finale Konkursu Marta wygłosiła referat „Jaśniej, ciemniej, czyli moja przygoda z cefeidami".

 • Starszy mężczyzna w towarzystwie nastoletneigo chłopca na tle ściany z logo AGH

Wiktor Borczyński laureatem Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

23 marca 2024 roku uczeń naszego liceum - Wiktor Borczyński - osiągnał kolejny wielki sukces. Uzyskał tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Fizycznej "O Diamentowy Indeks AGH". Gratulujemy serdecznie!

 • Kobieta wręcza torbę papierową chłopakowi w okularach i białej koszuli.

3. miejsce w konkursie "Brit It"

29 lutego 2024 roku w Centrum Technicznym i Nowoczesnych Technologii we Włocławku odbyła się druga edycja konkursu “Brit It”. Miło nam poinformować, że miejsce 3. zajął Mateusz Bielesza z klasy 3ac. Gratulujemy!

 • Pośrodku sali stoi chłopak w różowej koszuli z kołnierzykiem. Ma założone ręce. W tle na ceglanej ścianie biały napis.

Praca w Samorządzie Uczniowskim popłaca!

Miło nam poinformować, że przewodniczący SU Olaf Braszkiewicz został członkiem Akademii Samorządów Uczniowskich. Jest to ogromne wyróżnienie! Olaf będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc warsztaty w całej Polsce.

 • Kilkunastu uczniów siedzi w auli, są rozsadzeni, zbliżenie na ucznia z LO Radziejów

Cyprian Murgała wśród najlepszych

Uczeń klasy II B liceum Cyprian Murgała znalazł się w grupie dwudziestu najlepszych geografów  województwa kujawsko-pomorskiego. W dniach 10-11 lutego 2024 roku wziął udział w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej.

 • Natolatek sojący na szkolnym korytarzu. W tle portret Wadysława łokietka i Sztandar Szkoły.

Hubert w finale Olimpiady!

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Hubert Makowski z klasy IVab zakwalifikował się do finału XII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Nagroda główna Olimpiady to opłacone 3-letnie studia na wybranym kierunku.

 • Uczeń liceum, stojący po prawej. W tle napis Uniwerytet WSB MERITO TORUŃ.

„Bezpieczny i przyjazny region” - II etap olimpiady za nami

25 stycznia 2024 roku w budynku Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu odbył się II etap XII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Naszą szkołę reprezentował Hubert Makowski.10 najlepszych spotka się w kwietniowym finale. 

 • Grupa nastolatek w fioletowych sportowych strojach pozujących do zdjęcia z dyplomem w sali gimnastycznej.

Licealiada w piłce ręcznej

24 stycznia 2024 roku zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej Kujawsko-Pomorskiej Licealiady. Wzięli w nich udział szczypiorniści i szczypiornistki z naszej szkoły. Obie drużyny dotarły do półfinału wojewódzkiego, w którym zajęły trzecie miejsce.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow