Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Dwóch uczniów liceum stoi obok siebie, w rękach trzymają dyplomy. W tle budynek z bordowej cegły.

Andrzej i Wiktor na podium Zawodów Matematycznych

Nasi licealiści znaleźli się na podium XXI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych. II miejsca zdobył Andrzej Wrzesiński uczeń kl. IIIab, a  III miejsce w kategorii klas II zdobył uczeń klasy Ib Wiktor Borczyński. Gratulujemy.

 • Chłopak w okularach stoi obok dzewczyny z długimi włosami. Oboje w rękach trzymają dyplomy.

Siedmioro licealistów stypendystami projektu "Humaniści na start"

Miło nam poinformować, że sypendia „Humaniści na start” otrzymało siedmioro uczniów naszego liceum: Wiktor Borczyński, Olaf Braszkiewicz, Julia Dzierżawska, Dorota Gapska, Monika Kaniewska, Jagoda Krzymińska, Julia Pietrusiak.Gratulujemy.

 • Trzy uczennice liceum siedzą obok siebie pod pomniekiem z granitu. Pomnik przedstawia postać króla Władysława Łokietka.

I miejsca ex aequo i wyróżnienie dla naszych licealistek

8 maja 2022 roku poznaliśmy  wyniki Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Dom ze słów. Romantyczność”. Laureatkami I miejsca zostały ex aequo Alicja Krysiak i Julia Mordyl,  a wyróżnienie otrzymała Róża Wojtczak. Gratulujemy naszym recytatorkom!

 • Twarz mężczyzny w okularach. Wokół zdjęcia czarny napis.

Nasi uczniowie w finale Zawodów Matematycznych

Miło nam poinformować, że trzech naszych licealistów zakwalifokowało się do wojewódzkiego finału XXI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Mariana Rejewskiego: Wiktor Borczyński, Piotr Augustyniak oraz Andrzej Wrzesiński. Gratulujem!

 • Uczennica liceum w okularach stoi obok starszej kobiety. Uczennica w rękach trzyma dyplom. W tle wielkie zdjęcie grupowe.

Warto się uczyć historii!

Julia Pietrusiak, uczennica klasy IIIab naszego Liceum, została finalistką Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego  w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”, tym samym na świadectwie dojrzałości otrzyma z historii  wynik 100%.

 • Uczeń liceum w okularach trzyma w rękach dyplom. Obok niego stoi kobieta w okularach.

Matematyczny sukces Wiktora Borczyńskiego

22 kwietnia 2022 roku w X LO w Toruniu odbył się finał indywidualny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. Prof. Stefana Banacha. Wiktor Borczyński, uczeń klasy I b zajął I miejsce w kategorii klas pierwszych. Serdecznie gratulujemy.

 • W rzędzie stoi uczeń i dwie uczennice liceu. pośród nich stoi mężczyzna.

Geograficzny sukces naszych licealistów

9 kwietnia 2022 grupa uczniów w składzie: Małgorzata Kacprzak, Julia Mordyl i Michał Rejniak - zajęła V miejsce w  VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej, który odbył się na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK.

 • Przed wejściem do budynku stoi uczennica liceum w sukience i płaszczyku, obok dziewczyny stoi mężczyzna w okularach.

Pierwsza nagroda dla Justyny Wiśniewskiej

8 kwietnia 2022 roku w Toruniu odbył się XVII Konkurs Interpretacji Teatralnej organizowany przez Teatr Baj Pomorski. Justyna Wiśniewska, recytatorka naszego liceum zdobyła pierwszą nagrodę. Jury oceniło prezentację Justyny bardzo wysoko. Gratulujemy.

 • W rzędzie stoją trzy licealistki i jeden licealista. Pośród nich stoi mężczyzna w okularach. Uczniowie trzymają dyplomu.

Sukces naszych recytatorów

8 kwietnia 2022 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Alicja Krysiak i Róża Wojtczak otrzymały wyróżnienia, a Justyna Wiśniewska i Piotr Górniak będą reprezentować nasze województwo w finale krajowym.

 • Przed budynkiem stoi starszy mężczyzna w ciemnej marynarce i uśmiechnięty chłopak z liceum w granatowej koszuli.

Andrzej Wrzesiński finalistą 65 Olimpiady Astronomicznej

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy III naszego liceum Andrzej Wrzesiński uzyskał tytuł finalisty 65 Olimpiady Astronomicznej. Olimpiada Astronomiczna jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych tego rodzaju rywalizacji w Polsce. Gratulujemy!

 • Troje uczniów liceum stoi obok siebie. Dziewczyna w środku trzyma dyplom.

Nagrody w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym to nasza tradycja

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły znaleźli się w wąskim gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego. Julia Mordyl z klasy IIc, Andrzej Wrzesiński i Piotr Augustyniak z klasy III b zajęli II miejsce w kategorii zespołowej. Brawo!

 • Przed sceną w auli szkolnej stoją starszy mężczyzna z siwymi włosami i uczeń liceum w czerwonej bluzie.

Kolejny sukces Andrzeja Wrzesińskiego

Andrzej Wrzesiński, uczeń klasy III naszego liceum, zakwalifikował się do finału LXV Olimpiady Astronomicznej, w którym zmagać się będzie 21 uczniów z całej Polski.To wielki sukces, uwieńczenie zdolności Andrzeja, jego zainteresowań i lat ciężkiej pracy.

 • Uczennica licem w okularach jest ubrana na czarno, stoi przed sceną w auli szkolnej. W tle ściana z cegieł.

Awans Julii Pietrusiak w olimpiadzie historycznej

Julia Pietrusiak, uczennica klasy III ab naszego liceum, awansowała do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna  do Wiednia”. Trzymamy kciuki!

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow