Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uczennica liceum w okularach stoi obok starszej kobiety. Uczennica w rękach trzyma dyplom. W tle wielkie zdjęcie grupowe.

Warto się uczyć historii!

Julia Pietrusiak, uczennica klasy IIIab naszego Liceum, została finalistką Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego  w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”, tym samym na świadectwie dojrzałości otrzyma z historii  wynik 100%.

 • Uczeń liceum w okularach trzyma w rękach dyplom. Obok niego stoi kobieta w okularach.

Matematyczny sukces Wiktora Borczyńskiego

22 kwietnia 2022 roku w X LO w Toruniu odbył się finał indywidualny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. Prof. Stefana Banacha. Wiktor Borczyński, uczeń klasy I b zajął I miejsce w kategorii klas pierwszych. Serdecznie gratulujemy.

 • W rzędzie stoi uczeń i dwie uczennice liceu. pośród nich stoi mężczyzna.

Geograficzny sukces naszych licealistów

9 kwietnia 2022 grupa uczniów w składzie: Małgorzata Kacprzak, Julia Mordyl i Michał Rejniak - zajęła V miejsce w  VIII edycji Ogólnopolskiego Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej, który odbył się na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK.

 • Przed wejściem do budynku stoi uczennica liceum w sukience i płaszczyku, obok dziewczyny stoi mężczyzna w okularach.

Pierwsza nagroda dla Justyny Wiśniewskiej

8 kwietnia 2022 roku w Toruniu odbył się XVII Konkurs Interpretacji Teatralnej organizowany przez Teatr Baj Pomorski. Justyna Wiśniewska, recytatorka naszego liceum zdobyła pierwszą nagrodę. Jury oceniło prezentację Justyny bardzo wysoko. Gratulujemy.

 • W rzędzie stoją trzy licealistki i jeden licealista. Pośród nich stoi mężczyzna w okularach. Uczniowie trzymają dyplomu.

Sukces naszych recytatorów

8 kwietnia 2022 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Alicja Krysiak i Róża Wojtczak otrzymały wyróżnienia, a Justyna Wiśniewska i Piotr Górniak będą reprezentować nasze województwo w finale krajowym.

 • Przed budynkiem stoi starszy mężczyzna w ciemnej marynarce i uśmiechnięty chłopak z liceum w granatowej koszuli.

Andrzej Wrzesiński finalistą 65 Olimpiady Astronomicznej

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy III naszego liceum Andrzej Wrzesiński uzyskał tytuł finalisty 65 Olimpiady Astronomicznej. Olimpiada Astronomiczna jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych tego rodzaju rywalizacji w Polsce. Gratulujemy!

 • Troje uczniów liceum stoi obok siebie. Dziewczyna w środku trzyma dyplom.

Nagrody w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym to nasza tradycja

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły znaleźli się w wąskim gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego. Julia Mordyl z klasy IIc, Andrzej Wrzesiński i Piotr Augustyniak z klasy III b zajęli II miejsce w kategorii zespołowej. Brawo!

 • Przed sceną w auli szkolnej stoją starszy mężczyzna z siwymi włosami i uczeń liceum w czerwonej bluzie.

Kolejny sukces Andrzeja Wrzesińskiego

Andrzej Wrzesiński, uczeń klasy III naszego liceum, zakwalifikował się do finału LXV Olimpiady Astronomicznej, w którym zmagać się będzie 21 uczniów z całej Polski.To wielki sukces, uwieńczenie zdolności Andrzeja, jego zainteresowań i lat ciężkiej pracy.

 • Uczennica licem w okularach jest ubrana na czarno, stoi przed sceną w auli szkolnej. W tle ściana z cegieł.

Awans Julii Pietrusiak w olimpiadzie historycznej

Julia Pietrusiak, uczennica klasy III ab naszego liceum, awansowała do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna  do Wiednia”. Trzymamy kciuki!

 • Uczeń liceum kuca na trawniku przy teleskopie. Licealista obserwuje przez teleskop niebo.

Łokietek w części doświadczalnej II etapu 71 Olimpiady z Fizyki

Informujemy, że Andrzej Wrzesiński – uczeń klasy IIIb zakwalifikował się do części doświadczalnej II etapu 71 Olimpiady z Fizyki. Znalazł się wśród czterech osób z całego województwa, które rywalizować będą o awans do finału. Trzymamy kciuki!!

 • Uczeń klasy drugiej liceum w szarej bluzie z kapturem stoi między dwoma teleskopami. Za nim na ścianie wiszą mapy nieba.

Astronomiczny sukces Andrzeja Wrzesińskiego

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIIab naszego liceum Andrzej Wrzesiński zakwalifikował się do II etapu zawodów  LXV Olimpiady Astronomicznej 2021/2022 organizowanej przez Planetarium Śląskie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Na czarnej tablicy napis białą kredą: E=mc2.

Andrzej Wrzesiński w II etapie Olimpiady Fizycznej

Po raz kolejny uczeń naszego liceum Andrzej Wrzesiński z klasy IIIab liceum czteroletniego przeszedł do II etapy 71. Olimpiady Fizycznej. Opiekunem Andrzeja jest p. Janusz Wrzesiński. Gratulujemy i trzymamy kciuki :)

 • Cztery uczennice liceum stoją obok siębie na tle białej zasłony z napisami.

Recytowały Becińskiego

 26 listopada 2021 roku odbył się 43. Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego. I miejsce zajęła Alicja Krysiak, II  – Julia Mordyl, III – Róża Wojtczak, wyróżnienie zdobyła Maria Michalak. Brawo Dziewczyny!

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow