Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Przed szkołą idzie licealista niosący sztandar szkoły. Obok niego idą dwie licealistki w białych bluzkach. W tle duża grupa...

Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień

23 czerwca 2023 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Za nami miesiące intensywnej pracy, czas więc na zasłużony odpoczynek.

 • W sali w rzędzie stoi dwanaścioro uczniów klasy czwartej szkoły podstawowej, orzed nimi kuca dziewiecioro uczniów. Pośród...

Brawa dla rowerzystów z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie

22 czerwca 2023 roku w galerii szkolnej odbyło się spotkanie podsumowujące akcję "Rowerowa Wiosna z Łokietkiem". Na najaktywniejszych uczestników czekały nagrody. Wszystkich fanów dwóch kółek zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok!

 • Q sali lekcyjnej na krzesłach siedzi kilkanaście dziewcząt z liceum. Wszystkie są w koszulkach z krótkim rękawem.

Podsumowanie projektu "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie"

We wtorek 20 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie podsumowujące projekt językowy "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie". Podczas spotkania nauczyciele oraz uczniowie rozmawiali o planach na najbliższe lata. Szczególy jesienią.

 • Duża grupa ludzi (około 140 osób) stoi na dziedzińcu szkoły. Każdy stoi przy rowerze. W tle skarpa z zielonymi krzewami.

Rajd rowerowy do Połajewa

18 czerwca 2023 roku odbył się „Łokietkowy rajd rowerowy”, w którym udział wzięło 141 cyklistów. W Połajewie na fanów jednośladów czekało wiele atrakcji. Najmłodsi rowerzyści otrzymali nagrody. Dziękujemy za wspólną wycieczkę. Do zobaczenia za rok!

 • Na zdjęciu stoi sześcioro osób. Trzy z nich trzymaja dyplomy. Z lewej strony stoi kobieta.

Udany debiut drużyny strzelców z Łokietka

17 czerwca 2023 roku odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie. Uczestnicy strzelali z broni sportowej - karabinka sportowego.. Radosław Simiński - uczeń klasy Id zajął miejsce II, natomiast Michał Linowiecki z klasy Ib miejsce III. Gratulujemy!

 • Przed sceną na boisku szkolnym na krzesłach siedzi bardzo dużo ludzi w równym wieku. W tle budynek szkoły. Jest wieczór.

Gala Festiwalu Piosenki Francuskiej

16 czerwca 2023 roku odbył się koncert galowy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, który skupia wokół sceny miłośników śpiewania w języku znad Sekwany. Koncrt uświetnili znani artyści: kabaret „Chyba” i Andrzej Piaseczny z zespołem. 

 • Na schodach stoi duża grupa uczniów luceum. Wśród nich w pierwszym rzędzi stoi mężczyzna w okularach i garniturze.

Piotr Majewski z radia PIK o obserwacjach Mikołaja Kopernika

W piątek 16 czerwca 2023 roku w sali konferencyjnej naszego „Łokietka" odbyła się ciekawa prelekcja p Piotra Majewskiego dotycząca obserwacji astronomicznych prowadzonych przez Mikołaja Kopernika. Dziękujemy za wspólne spotkanie.

 • U góry wiszą trzy flagi : jedna biała, dwie granatowe z czerwonym krzyżem. W tle budynki.

"Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie" - podsumowanie

W naszej placówce realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich w ramach programu Erasmus + , który kończy się 31 sierpnia 2023 roku. Poniżej prezentujemy działania naszej szkoły w ramach projektu.

 • Jedenaścioro uczniów szkoły podstawowej z dyplomami w rękach stoi na scenie. Z lewej strony stoi mężczyzna w okularach, z...

Konkurs ortograficzny rozstrzygnięty

13 czerwca 2023 roku odbył się w naszej szkole V Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Poniżej zamieszczamy listę laureatów konkursu, których zapraszamy na wręczenie nagród 16 czerwca 2023 roku o godz. 19.30 (dziedziniec LO).

 • Czterech małych chłopców i mała dziewczynka stoją na boisku szkolnym. Obok kuca mały chłpiec w czapce z daszkiem.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w MZS w Radziejowie

7 czerwca 2023 roku wzięliśmy udział w festynie zorganizowanym przez MZS w Radziejowie. Dla naszych kolegów przygotowaliśmy kilka atrakcji m.in.: pokazy chemiczne, roboty, kawałek astronomii. Dziękujemy za dobrą zabawę i fajną atmosferę.

 • Na scenie stoi duża grupa uczniów klasy ósmej. pośród uczniów stoją cztery kobiety i dwóch mężczyzn. Uczniowie w pierszym...

V Kujawski Challenge Translatorski

6 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się "Kujawski Challenge Translatorski". Młodzi poligloci, próbowali swych sił w trzech kategoriach: znajomość struktur leksykalno-gramatycznych oraz umiejętności translatorskie i zdolności artystyczne.

 • Na scenie w rzędzie stoi osiem osób. Wsrór nich dwie kobiety, uśmiechnięty mężczyzna i pięcioro uczniów klasy ósmej. W tle...

Konkurs historyczny "Wojenne wspomnienia" rozstrzygnięty!

5 czerwca 2023 roku  w Galerii szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie IV. edycji konkursu historycznego "Wojenne wspomnienia". Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu oraz zaprezentowano fragmenty prac konkursowych.

 • Duża grupa uczniów liceum wraz z naczycielami stoi na dziedzińcu szkoły. Każdy stoi przy rowerze. W tle biały okrągły...

Rowerowy Dzień Dziecka

1 czerwca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wyruszyli na rajd rowerowy do Głuszyna. Rajdowicze mieli do pokonania tylko, albo aż ok. 15 km. Słońce, plaża… aż żal było wracać. Był to dzień radości, beztroski i wypoczynku.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow