Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Zdjęcie zrobione w nocy. Młodzież leży i siedzi w kółku na boisku szkolnym. Ubrani są na kolorowo. W tle biały budynek...

Muzyczne odwiedziny w naszej astrobazie

W sierpniu naszą astrobazę odwiedziły dwie grupy młodzieży z Letniego Kursu Muzycznego. Dołączyli do nich również mieszkańcy naszego miasta. Młodzież uzdolniona muzycznie co roku odwiedza nasze tereny, zatrzymując się w internacie przy liceum.

 • W grupie trzynastu licealistów w białych koszulkach. Dziewięć osób soti w rzędzie, cztery kucają. Prze grupą niebieski...

Intelektualna przygoda na obozie ADAMED SmartUP

Andrzej Wrzesiński uczeń klasy IIIab znalazł się w gronie 50 najlepszych uczestników programu stypendialnego ADAMED SmartUP i uczestniczył w 8. edycji obozu naukowego ADAMED SmartUP w dniach 17-30 lipca 2022 roku.

 • Uczeń liceum w garniturze niesie sztandar. Obok niego idą dwie licealistki w białych bluzkach.

Pożegnania nadszedł czas

24 czerwca 2022 rokupożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Podczas uroczystości uczniowie odbierali świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji :) Do zobaczenia we wrześniu.

 • Jedenaście osób (kobiety i mężczyźni) stoi w grupie w sali z niebieskimi ścianami. Niktórzy kucają.

Nasi nauczyciele na kursie językowym w Londynie

W dniach 13-24 czerwca 2022 roku grupa naszych nauczycieli wzięła udział w kursach językowych w David Game College w Londynie. Dzięki intensywnej nauce języka angielskiego nauczyciele poszerzyli kompetencje językowe, kulturowe i interpersonalne.

 • Dwóch uczniów liceum stoi obok siebie, w rękach trzymają dyplomy. W tle budynek z bordowej cegły.

Andrzej i Wiktor na podium Zawodów Matematycznych

Nasi licealiści znaleźli się na podium XXI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych. II miejsca zdobył Andrzej Wrzesiński uczeń kl. IIIab, a  III miejsce w kategorii klas II zdobył uczeń klasy Ib Wiktor Borczyński. Gratulujemy.

 • Grupa uczniów szkoły podstawowej stoi na scenie i prezentuje dyplomy. pośród uczniów stoją dwie kobiety i dwóch mężczyzn.

Wojenne wspomnienia - konkurs historyczny

21 czerwca 2022 roku odbyła się w galerii szkolnej uroczystość ogłoszenia  wyników konkursu historycznego Wojenne wspomnienia. Podczas uroczystości zaprezentowano fragmenty prac, które przygotowali uczniowie biorący udział w konkursie.

 • Grupa osób w różnym wieku jedzie na rowerach po chodniku między drzewami.

Łokietkowy rajd rowerowy

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku miłośnicy dwóch kółek spotkali się na dziedzińcu Łokietka, skąd wyruszyli rowerami do Połajewa. Udział w rajdzie wzięło około 60 cyklistów. Dziękujemy niestrudzonym rowerzystom za wspaniałą wyprawę.

 • Na scenie czterech mężczyzna gra na gitarach. Z tyłu jeden mężczyzna gra na perkusji.

Gala Festiwalu Piosenki Francuskiej

10 czerwca 2022 roku, na dziedzińcu naszego liceum, odbył się koncert galowy XXVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, ubarwiony występami  znanych artystów Andrzeja Grabowskiego, kabaretu Jurki Czerwonych Gitar.

 • Grupa uczniów szkoły podstawowej stoi w rzędzie na scenie. Po lewej i prawej stronie stoją dwaj mężczyźni.

Rozstrzygnięcie Konkursu Ortograficznego

8 czerwca 2022 roku odbył się w naszej szkole IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny o Pióro Starosty Radziejowskiego dla szkół podstawowych. Korkurs został rozstrzygnięty. Poniżej zamieszczamy jego wyniki.

 • Chłopak w okularach stoi obok dzewczyny z długimi włosami. Oboje w rękach trzymają dyplomy.

Siedmioro licealistów stypendystami projektu "Humaniści na start"

Miło nam poinformować, że sypendia „Humaniści na start” otrzymało siedmioro uczniów naszego liceum: Wiktor Borczyński, Olaf Braszkiewicz, Julia Dzierżawska, Dorota Gapska, Monika Kaniewska, Jagoda Krzymińska, Julia Pietrusiak.Gratulujemy.

 • Grafika: budynek szkoły, obok głowa pomnika Władysława Łokietka. U góry napis: "Oferta Łokietka 2022/2023".

Oferta Łokietka na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice, Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej! Przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Przygotowaliśmy dla Was ofertę edukacyjną, która będzie odpowiadać Waszym aspiracjom i oczekiwaniom. Zapraszamy!

 • Dwa pontony pływają po rzece. W pontonach siedzą licealiści wraz z nauczycielami. W tle drzewa. Na brzegu rzeki stoi...

Ach Pieniny jakie cudne

W dniach od 30 maja do 3 czerwca 2022 roku uczniowie klas 3c(4) i 2ab uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Krościenka nad Dunajcem. Uczniowie mieli okazję poznać Pieniński Park Narodowy pieszo, rowerem i z perspektywy Dunajca.

 • Trzech mężczyzn w mundurach pochyla się nad chłopakiem leżącym na noszach.

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

W ramach profilaktyki społecznej dotyczącej  tematyki  bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa  w czasie zbliżających się wakacji,  cała  społeczność  Łokietka spotkała się z funkcjonariuszami  Komendy Powiatowej Straży Pożarnej.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow