Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego

Klasa Ia

 
Bałuk Daria
 
Jakubowski Wiktor
  Makowska Michalina
 
Bączkowska Martyna
  Klazura Anna   Małecka Emilia
 
Brzezińska Martyna
  Kordylak Hanna   Małecki Dawid
 
Ćwikła Julia
  Kubacka Agata   Mikołajczak Amelia
 
Dominiak Jędrzej
 
Kujawa Kacper
  Mikołajewski Jakub
 
Gałężewska Julia
  Kurant Jakub   Murawska Martyna
  Gańczak Aleksandra   Kuźba Karolina   Oksik Julia
  Gralak Wiktoria   Litka Wiktoria   Racinowska Julia
 
Grochociński Tomasz
  Łączkowska Nikola    

Klasa Ib

  Augustyniak Szymon   Kuczek Wojciech   Radushnyi Dmytro
  Bartczak Dominik   Linowiecki Michał   Rożnowski Filip
  Czynsz Maciej   Łukasiewicz Damian   Stramowski Julian
  Gławacki Mateusz   Łukomski Adam   Szadkowski Adam
  Gralak Julia   Matuszak Agata   Więtczak Natalia
  Klimek Klaudia   Murgała Cyprian   Wojciechowska Nina
  Kocent Kornelia   Pawłowski Adam   Wojewoda Mikołaj
  Kołodziejski Bartosz   Polaszek Bartosz   Woźniak Aleksandra
  Koźmiński Sebastian        

Klasa Ic

  Aleksandrzak Oliwia   Kmieć Kinga   Stanny Maja
  Balcerak Maja   Kolasińska Natalia   Stasiak Gabriela
  Biernaciak Katarzyna   Krawczak Aleksandra   Stefańska Julia
  Czynsz Maria   Kuźba Wiktoria   Stolarska Wiktoria
  Czynsz Michalina   Mikołajczak Magdalena   Szczepankiewicz Joanna
  Dolata Paweł   Nowakowska Kinga   Szymborska Karina
  Golon Sandra   Paluszewska Julia   Trzaskoma Nikola
  Górzyńska Maja   Pawlak Izabela   Tworek Nikola
  Ivasiv Anastasia   Pietras Karolina   Żurawa Alicja
  Kalicka Weronika   Smul Marcelina    

Klasa Id

  Grabowska Wiktoria   Pietras Aleksandra   Simiński Radosław
  Kowalczyk Oliwia   Pikuła Anna   Siwczak Aleksandra
  Łyczak Amelia   Przysiecki Jacek   Stanny Michalina
  Matusiak Zuzanna   Puchalski Tymon   Tokarski Kacper
  Modrzejewski Mateusz   Robakowska Martyna   Tomaszewska Marta
  Olczak Małgorzata   Roszak Daria   Wieczorek Julia
  Olejnik Lena   Simińska Oliwia   Wilczyńska Eliza
  Pakulska Maria   Simiński Dawid   Ziętara Kinga

Klasa IIac

  Bąk Julia   Górniak Piotr   Rozpendowska Natalia
  Bocian Alicja   Ilecka Amelia   Rożnowska Maja
  Boniewicz Karolina   Kaliuzhyna Kateryna   Shamrytskyi Artem
  Braszkiewicz Olaf   Kaniewska Monika   Szczepańska Karolina
  Ciszewski Kacper   Kapelińska Julia   Szymborska Konstancja
  Dąbrowska Wiktoria   Kowalska Kinga   Tarkowska Kornelia
  Dolata Marcin   Kowalski Dawid   Warczak Klaudia
  Durkiewicz Julia   Lewandowski Radosław   Wieczorkowski Mateusz
  Dykon Julia   Małkowska Patrycja   Zalesiak Nikola
  Dzierżawska Julia   Michalak Martyna   Zentkiewicz Bartosz
  Gołdyn Justyna   Poturalska Ola   Ziętek Dominika
  Górniak Maja        

Klasa IIb

  Bieganowski Kacper   Gralak Michał   Piątkowski Jakub
  Biniecka Kornelia   Jałoszyński Adam   Przychodzki Mikołaj
  Borczyński Damian   Kapeliński Kacper   Roszak Wiktoria
  Borczyński Wiktor   Kędzierski Jakub   Rzadkowolski Jakub
  Chrzanowski Jakub   Kuźba Kamil   Sołtysiak Mikołaj
  Czyżewska Paulina   Lewandowski Paweł   Trajder Zuzanna
  Durkiewicz Adrian   Patyk Mikołaj   Wieczorkowska Julia
  Figas Piotr   Pawlak Paweł   Żurawska Kinga
  Gajdek Wiktor        

Klasa IIIab

 
Banasiak Jakub
 
Kołodziejczyk Natalia
 
Pokropiwna Zuzanna
 
Bielesza Mateusz
 
Krysiak Alicja
 
Słomczewska Majka
 
Błaszak Zofia
 
Krzymińska Jagoda
 
Smul Mikołaj
 
Błaszczyk Aleksandra
  Kubiak Gabriela  
Staniszewski Maciej
 
Chrząszcz Wiktoria
 
Krant Julia
 
Szczepankiewicz Agata
 
Frontczak Justyna
 
Kuźba Kacper
 
Szopska Marcelina
  Gołębiewska Martyna   Ludwicki Kamil   Walczak Maja
  Henke Justyna   Makowski Hubert   Wielgosz Marcel
  Jakubowski Mikołaj   Matuszak Mikołaj   Witczak Alicja
 
Janiak Agata
  Obiezierska Anna   Wojtczak Róża
 
Kmieć Bartosz
  Piński Wiktor    

Klasa IIIc

 
Antecka Weronika
 
Mordyl Julia
 
Wawrzyniak Weronika
 
Bogucka Michalina
 
Nenczak Amelia
 
Włodarska Julia
 
Kazimierczak Amelia
  Nowak Magdalena  
Wojtczak Dominika
 
Kocent Oliwia
  Piernik Wiktoria  
Wojtysiak Patrycja
 
Michalak Maria
 
Rosińska Nikola
 
Ziętek Maria
 
Mikołajewska Marta
 
Staśkowiak Roksana
 
Ziółkowska Katarzyna

Klasa IVab

 
Augustyniak Piotr
  Karasińska Eliza  
Sobczak Olivier
 
Dobrowolski Błażej
 
Kopaczewska Maja
 
Staniszewski Sebastian
 
Dulęba Antoni
  Lewandowski Wiktor  
Szarwarkowska Maja
 
Dziubich Marta
  Michalak Natan  
Trzeszczyńska Sylwia
 
Golenia Alicja
  Mielcarek Dawid  
Wrzesiński Andrzej
 
Górzyński Patryk
 
Modrzejewski Patryk
 
Zakrzewski Szymon
  Izydorczyk Jakub   Nowak Lidia   Ziętara Wiktoria
  Jarońska Magdalena   Pietrusiak Julia   Żywiczka Amelia

Klasa IVc

 
Anaszewicz Amanda
 
Kowalski Jakub
 
Olejniczak Marika
 
Augustyniak Zuzanna
  Koźmińska Łucja  
Pakulska Faustyna
 
Bąkowski Dominik
  Kwaśna Roksana  
Rybacka Natalia
 
Borczyńska Marta
 
Lewandowska Izabela
 
Sobczak Nina
 
Dolata Dominika
 
Lisowska Aleksandra
 
Stasiński Igor
  Fer Konrad   Mazurkiewicz Roksana   Sztuba Julia
  Grabowska Patrycja   Nowak Katarzyna   Tworek Julian
  Kaczorowska Wiktoria   Nowicka Michalina   Żuber Otylia

 

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow