Menu
Odnośniki
- Strona główna
- Profil w serwisie Facebook
- Biuletyn Informacji Publicznej
-
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka
-
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu
Treść strony
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego
Klasa Ia
Bączek Amelia
|
Kujawa Lena
|
Skowrońska Patrycja | |||
Bączyk Zuzanna | Łada Kinga | Sobczak Julia | |||
Bogacz Oliwia
|
Marciniak Paulina | Staszak Aleksander | |||
Derucka Milena
|
Marczewska Maria | Staszak Julia | |||
Dolecka Julia
|
Markowska Julia
|
Struzik Magdalena | |||
Granczewska Julia
|
Mikołajczak Sandra | Szymczak Igor | |||
Jaworska Patrycja | Olejniczak Roksana | Świątkowska Maja | |||
Kędzierska Marta | Pańska Oliwia | Wielgopolan Julia | |||
Kmieć Wiktoria
|
Podolska Kladia | Wiśniewska Julia | |||
Kołutkiewicz Ewelina
|
Racinowska Lena | Wujkowska Kinga | |||
Kopczyński Piotr
|
Smiński Witold | Zachwieja Maja | |||
Kowalska Alicja
|
Siwińska Zuzanna | Ziętara Oliwia |
Klasa Ib
Banasiak Mateusz | Dębicki Michał | Ostrovskyi Oleksander | |||
Bartczak Miłosz | Estkowski Adam | Piotrowski Jan | |||
Bogucki Bartosz | Gąsiorowska Zuzanna | Semychastnyi Maksym | |||
Bondarenko Taisia | Jasiecka Wiktoria | Szatkowski Wiktor | |||
Czajka Hubert | Królak Tobiasz | Wieczorek Patryk | |||
Czupajło Marta | Kurant Jakub | Wilińska Julia | |||
Dankiewicz Miłosz | Lewandowski Szymon | Wojciechowski Bartosz | |||
Demyd Mariia | Mayboroda Valery |
Klasa Ic
Dąbrowska Natalia | Korzeniewska Katarzyna | Pawłowska Laura | |||
Dzierżawska Justyna | Kubacka Nikola | Piputa Daniel | |||
Głowacka Klaudia | Kwiatkowska Nina | Podolska Katarzyna | |||
Gniwecka Natalia | Lewandowska Jessica | Przybylska Kornelia | |||
Idziak Bartosz | Magnuszewska Julia | Rafińska Gabriela | |||
Jarzębińska Weronika | Michalska Wiktoria | Rudnicka Daria | |||
Jaskólska Anna | Migdalska Alicja | Serocka Hanna | |||
Kaczmarek Ksawery | Ostańska Izabela | Wysocka Hanna |
Klasa Id
Adamczewski Kacper | Jaroniewska Sara | Plichta Wiktoria | |||
Domańska Marcelina | Jasińska Oliwia | Pozniur Sofiia | |||
Drubkowska Izabela | Jóźwiak Martyna | Puszkiewicz Julia | |||
Dzierżawska Maria | Karasińska Oliwia | Ratajczyk Aleksandra | |||
Głowacka Natalia | Królikowska Gabriela | Siarkowska Julia | |||
Górniak Nadia | Kuchcik Szymon | Sztamblewska Magdalena | |||
Ivasiv Anastasia | Okunowska Karina | Wesołowska Zuzanna | |||
Jałoszyńska Maja | Paluszewski Filip | Zachwieja Jakub | |||
Jaroniewska Sandra | Pietrzak Hanna | Złotnicka Wiktoria |
Klasa IIa
Bałuk Daria
|
Jakubowski Wiktor
|
Łączkowska Nikola | |||
Bączkowska Martyna
|
Klazura Anna | Makowska Michalina | |||
Brzezińska Martyna
|
Kordylak Hanna | Małecka Emilia | |||
Ćwikła Julia
|
Kubacka Agata | Małecki Dawid | |||
Dominiak Jędrzej
|
Kujawa Kacper
|
Mikołajczak Amelia | |||
Gałężewska Julia
|
Kurant Jakub | Mikołajewski Jakub | |||
Gańczak Aleksandra | Kuźba Karolina | Murawska Martyna | |||
Gralak Wiktoria | Litka Wiktoria | Racinowska Julia | |||
Grochociński Tomasz
|
Klasa IIb
Augustyniak Szymon | Kuczek Wojciech | Radushnyi Dmytro | |||
Bartczak Dominik | Linowiecki Michał | Rożnowski Filip | |||
Czynsz Maciej | Łukasiewicz Damian | Stramowski Julian | |||
Głowacki Mateusz | Łukomski Adam | Szadkowski Adam | |||
Gralak Julia | Matuszak Agata | Więtczak Natalia | |||
Klimek Klaudia | Murgała Cyprian | Wojciechowska Nina | |||
Kocent Kornelia | Pawłowski Adam | Wojewoda Mikołaj | |||
Kołodziejski Bartosz | Polaszek Bartosz | Woźniak Aleksandra | |||
Koźmiński Sebastian |
Klasa IIc
Balcerak Maja | Kmieć Kinga | Stanny Maja | |||
Biernaciak Katarzyna | Kolasińska Natalia | Stasiak Gabriela | |||
Czynsz Maria | Krawczak Aleksandra | Stolarska Wiktoria | |||
Czynsz Michalina | Kuźba Wiktoria | Szczepankiewicz Joanna | |||
Dolata Paweł | Mikołajczak Magdalena | Szymborska Karina | |||
Golon Sandra | Paluszewska Julia | Tworek Nikola | |||
Górzyńska Maja | Pawlak Izabela | Żurawa Alicja | |||
Kalicka Weronika | Pietras Karolina | ||||
Kempska Weronika |
Klasa IId
Kowalczyk Oliwia | Pietras Aleksandra | Siwczak Aleksandra | |||
Łyczak Amelia | Pikuła Anna | Stanny Michalina | |||
Matusiak Zuzanna | Przysiecki Jacek | Tokarski Kacper | |||
Modrzejewski Mateusz | Puchalski Tymon | Tomaszewska Marta | |||
Nowakowska Kinga | Robakowska Martyna | Wieczorek Julia | |||
Olczak Małgorzata | Simińska Oliwia | Wilczyńska Eliza | |||
Olejnik Lena | Simiński Dawid | Ziętara Kinga | |||
Pakulska Maria | Simiński Radosław |
Klasa IIIac
Bąk Julia | Górniak Maja | Rozpendowska Natalia | |||
Bielesza Mateusz | Górniak Piotr | Rożnowska Maja | |||
Bocian Alicja | Ilecka Amelia | Shamrytskyi Artem | |||
Boniewicz Karolina | Kaniewska Monika | Szczepańska Karolina | |||
Braszkiewicz Olaf | Kapelińska Julia | Szymborska Konstancja | |||
Ciszewski Kacper | Kowalska Kinga | Tarkowska Kornelia | |||
Dąbrowska Wiktoria | Kowalski Dawid | Voityshyna Iryna | |||
Dolata Marcin | Lewandowski Radosław | Warczak Klaudia | |||
Durkiewicz Julia | Małkowska Patrycja | Wieczorkowski Mateusz | |||
Dykon Julia | Michalak Martyna | Zalesiak Nikola | |||
Dzierżawska Julia | Pokropiwna Zuzanna | Zentkiewicz Bartosz | |||
Gołdyn Justyna | Poturalska Ola | Ziętek Dominika |
Klasa IIIb
Bieganowski Kacper | Gralak Michał | Piątkowski Jakub | |||
Biniecka Kornelia | Jałoszyński Adam | Przychodzki Mikołaj | |||
Borczyński Damian | Kapeliński Kacper | Roszak Wiktoria | |||
Borczyński Wiktor | Kędzierski Jakub | Rzadkowolski Jakub | |||
Chrzanowski Jakub | Kuźba Kamil | Sołtysiak Mikołaj | |||
Czyżewska Paulina | Lewandowski Paweł | Trajder Zuzanna | |||
Durkiewicz Adrian | Patyk Mikołaj | Wieczorkowska Julia | |||
Figas Piotr | Pawlak Paweł | Żurawska Kinga | |||
Gajdek Wiktor |
Klasa IVab
Banasiak Jakub
|
Kołodziejczyk Natalia
|
Piński Wiktor
|
|||
Błaszak Zofia
|
Krysiak Alicja
|
Słomczewska Majka
|
|||
Błaszczyk Aleksandra
|
Krzymińska Jagoda
|
Smul Mikołaj
|
|||
Chrząszcz Wiktoria
|
Krant Julia |
Staniszewski Maciej
|
|||
Frontczak Justyna
|
Kuźba Kacper
|
Szczepankiewicz Agata
|
|||
Gołębiewska Martyna
|
Ludwicki Kamil
|
Szopska Marcelina
|
|||
Jakubowski Mikołaj | Makowski Hubert | Wielgosz Marcel | |||
Janiak Agata | Matuszak Mikołaj | Witczak Alicja | |||
Kmieć Bartosz | Obiezierska Anna | Wojtczak Róża |
Klasa IVc
Antecka Weronika
|
Mordyl Julia
|
Wawrzyniak Weronika
|
|||
Bogucka Michalina
|
Nenczak Amelia
|
Włodarska Julia
|
|||
Kazimierczak Amelia
|
Nowak Magdalena |
Wojtczak Dominika
|
|||
Kocent Oliwia
|
Piernik Wiktoria |
Wojtysiak Patrycja
|
|||
Michalak Maria
|
Rosińska Nikola
|
Ziętek Maria
|
|||
Mikołajewska Marta
|
Staśkowiak Roksana
|
Ziółkowska Katarzyna
|
Menu
Treść
Menu
Treść
Nasz adres:
Zespół Szkół i Placówek
ul. Szkolna 12
88-200 Radziejów
tel./fax 54 285 32 28
Adres e-mail:
skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow