Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 KLUB ABSOLWENTÓW

Chcąc utrzymać więzi między absolwentami oraz Szkołą, a także pomóc w nawiązywaniu koleżeńskich kontaktów, założyliśmy Klub Absolwentów i Przyjaciół Liceum im. Władysława Łokietka w Radziejowie. Z inicjatywą powołania Klubu wystąpili absolwenci, którzy uczestniczyli w Zjeździe Absolwentów w 2013 roku. Klub ten utworzony został specjalnie dla Was, abyście mogli zaznaczyć swoją obecność, odszukać dawnych przyjaciół i raz jeszcze wrócić do "bezgrzesznych lat" swojej szkolnej młodości. Chcemy abyście ocalili od zapomnienia ten ważny kawałek swego życia, byście mogli podzielić się swoimi wspomnieniami i wrażeniami. Otwieramy przed Wami możliwość by wspólnie, z każdego miejsca na świecie, móc powspominać lata szkolne, dawnych przyjaciół i nauczycieli. Aby przystąpić do Klubu Absolwentów należy wypełnić poniższą deklarację. Serdecznie zachęcamy do przystąpienia do Klubu. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły ze strony absolwentów, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wspólnie budujemy społeczność Łokietka.
Wypełnioną deklarację prosimy przesłać na adres Szkoły lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:
 
Liceum Władysława Łokietka
ul. Szkolna 12
88-200 Radziejów
z dopiskiem: Klub Absolwenta
 

CZŁONKOWIE KLUBU ABSOLWENTÓW 

Absolwenci roku 1951
 
Kazimierz Ratajek
 
Władysław Cierpisz
 
Natalia Gutraj (Gapińska)
 
Józef Kotlarek
 
Absolwenci roku 1952
 
Teresa Rosińska (Wiśniewska)
 
Zofia Wabiszewska (Wojciechowska)
 
Absolwenci roku 1953
 
Józef Chojnacki
  Zdzisław Lewandowski
 
Kazimierz Sawiński
 
Absolwenci roku 1954
 
Stanisław Walczyński
 
Absolwenci roku 1955
 
Józef Pietrzak
 
Władysław Górniak
 
Karol Markiewicz
 
Maria Kędzior-Górczyńska (Lange)
 
Absolwenci roku 1956
 
Marian Szymański
 
Elżbieta Król (Golon)
 
Absolwenci roku 1957
 
Elżbieta Stramowska (Polankiewicz)
 
Anna Rojewska (Depta)
 
Krystyna Golon (Woźniak)
 
Absolwenci roku 1958
 
Alina Szymańska (Karkosik)
 
Bożena Tomczak (Mikołajczak)
 
Waldemar Kępski
 
Absolwenci roku 1960
 
Kazimiera Grabska
 
Irena Zawidzka
 
Henryk Urbański
 
Absolwenci roku 1961
 
Bożena Derenda (Woźniak)
 
Czesława Kurant (Stróżyk)
 
Absolwenci roku 1962
 
Halina Złotnicka
 
Absolwenci roku 1963
 
Irena Kaczmarek (Konopińska)
 
Krystyna Wilińska (Kmieć)
 
Absolwenci roku 1964
 
Aleksandra Teodorska (Trząsalska)
 
Maria Kłobukowska (Zalesiak)
 
Marianna Bednarek (Górniak)
 
Marian Lewandowski
 
Jan Janowicz
 
Absolwenci roku 1965
 
Alina Woźniak
 
Aurelia Zalewska (Kudlińska)
 
Jerzy Patyk
 
Janina Badyńska (Gąsior)
 
Krystyna Stefańska (Pecyna)
 
Henryk Marciniak
 
Barbara Mamrot (Kontak)
 
Marianna Oczki (Gardyza)
 
Elżbieta Ziemkowska (Kotlarek)
 
Absolwenci roku 1966
 
Jerzy Zieliński
 
Maria Zdobych
 
Wanda Szczepankiewicz (Zabłocka)
 
Anna Racinowska (Święcicka)
 
Urszula Jachowicz (Kucharska)
 
Henryk Bąkowski
 
Stanisława Modrzejewska (Wojciechowska)
 
Ireneusz Juszczyński
 
Janina Woźniak (Mikołajczak)
 
Danuta Piątkowska (Głowacka)
 
Karol Mikołajczak
 
Janusz Amerski
 
Irena Woźniak (Siarkowska)
 
Jolanta Kosiedowska (Kępska)
 
Absolwenci roku 1967
 
Helena Stężewska (Bartczak)
 
Maria Marciniak (Woźniak)
 
Elżbieta Gajda (Glonek)
 
Józef Kotrysiak
 
Zdzisław Szymborski
 
Elżbieta Walaszek (Korpusińska)
 
Wojciech Kotarski
 
Marian Michalski
 
Halina Bielawa (Kempara)
 
Kazimierz Małachowski
 
Henryk Trawiński
 
Roman Tomaszewski
 
Absolwenci roku 1968
 
Aldona Pecka (Paul)
   
Rok ukończenia szkoły 1969
  Katarzyna Brożek (Mundkowska)
  Halina Stanna (Kwiecińska)
   
Absolwenci roku 1971
  Anna Piernik (Jaczkowska)
  Zofia Moszyńska (Jaczkowska)
  Mariola Studzińska (Wojciechowska)
  Mirosława Załeńska (Zrobczyńska)
   
Absolwenci roku 1972
  Roman Małecki
   
Absolwenci roku 1973
  Grażyna Kopczyńska (Stężewska)
  Jan Górski
  Anna Majewska (Ulańska)
  Zofia Kobus (Stasiak)
  Miron Wiśniewski
  Halina Marcinkowska
  Marek Jędruszczak
  Waldemar Poturalski
  Jadwiga Żerlak (Nowodworska)
   
Absolwenci roku 1974
  Henryka Foryś (Witkowska)
  Marianna Sys (Chmielewska)
  Anna Wypij (Pietrzak)
  Józef Wypij
  Ryszard Adamczewski
   
Absolwenci roku 1975
  Elżbieta Struzik (Rogalska)
  Anna Bazelewska (Dziuba)
  Zenon Karlikowski
  Waldemar Koźmiński
  Małgorzata Badeusz (Kotarksa)
  Krystyna Mróz (Pernak)
  Iwona Matuszak (Góralska)
  Bożena Paszkowska (Król)
  Krystyna Wojciechowska (Wasielewska)
  Leszek Łęga
  Włodzimierz Koźmiński
   
Absolwenci roku 1976
  Iwona Sobczak (Koźmińska)
  Witold Gadzinowski
  Andrzej Kasiorkiewicz
  Wiesław Sobczak
  Roman Wojtasik
  Teresa Staszak (Miedzińska)
  Zofia Płaczkowska (Bykowska)
   
Absolwenci roku 1977
 
Grażyna Mordyl (Matacz)
 
Absolwenci roku 1978
 
Mirosława Rosińska (Górniak)
 
Maria Pawlak (Racinowska)
 
Marek Pawlak
 
Jadwiga Płaczkowska (Oźminkowska)
 
Wioletta Mikołajczak (Promis)
 
Romuald Grosman
 
Bernadeta Bubacz (Jasińska)
 
Małgorzata Skowron (Marszałkowska)
 
Grażyna Kwiatkowska (Urbańska)
 
Marek Pawłowski
 
Absolwenci roku 1979
 
Renata Górajek (Jarońska)
 
Lilianna Jąkalak-Matuszak (Jąkalak)
 
Janusz Cieślak
 
Ewa Staszyńska-Świerczyńska (Staszyńska)
 
Krzysztof Derenda (Bykowski)
 
Andrzej Marciniak
 
Absolwenci roku 1980
 
Dorota Redmerska (Janiak)
 
Grażyna Zabłocka-Kwiatkowska (Zabłocka)
 
Elżbieta Czynszak (Głogowska)
 
Ewa Skibińska (Muraczewska)
 
Wiesława Woźniak (Starynowicz)
 
Jolanta Margulska (Włodarska)
 
Elżbieta Chudyszewicz  (Będziak)
 
Izabela Ratajczak (Wyrzykowska)
 
Absolwenci roku 1981
 
Magdalena Pawlaczyk (Sznajderowska)
 
Tomasz Rolirad
 
Maria Kacprzak (Chlaściak)
 
Lilla Szynkowska (Zachwieja)
 
Leon Szynkowski
 
Absolwenci roku 1982
 
Waldemar Grzegorzewski
 
Przemysław Tomczak
 
Małgorzata Chojnacka (Lewandowska)
 
Urszula Piasta (Witkowska)
 
Przemysław Myśliwy
 
Anna Feit (Sobczak)
   
Absolwenci roku 1983
  Małgorzata Wójcik (Rolirad)
  Sławomir Bykowski
  Ewa Romanowska-Myśliwy (Romanowska)
  Artur Markiewicz
   
Absolwenci roku 1984
  Barbara Okupski (Czupryniak)
   
Absolwenci roku 1985
  Zbigniew Barcz
  Grzegorz Patyk
  Ewa Wrzesińska (Chaberska)
  Anna Łabędzka (Smętek)
  Bożena Szymańska (Śrubas)
  Małgorzata Burmistrzak
  Bożena Barczyk
   
Absolwenci roku 1986
  Wiesława Chaberska (Szopska)
  Ewa Ciemna-Kopeć (Ciemna)
   
Absolwenci roku 1987
  Agata Jóźwiak
  Anna Mielcarek-Piasecka
  Maria Mazurkiewicz
  Ewa Korpusińska-Prusak (Korpusińska)
  Maria Eznarska
   
Absolwenci roku 1988
  Aldona Tokarek (Panowicz)
  Jolanta Majchrzak
  Anita Klimaszewska (Kubacka)
  Wojciech Klimaszewski
  Jacek Jasiński
  Aniela Mazurkiewicz
  Joanna Wekwejt (Stramowska)
   
Absolwenci roku 1989
  Piotr Mentlewicz
  Zbigniew Karpiński
  Krzysztof Kozłowski
  Justyna Sobczak-Piąstka (Sobczak)
  Krzysztof Witkowski
  Anna Hebda (Szczególnska)
  Aleksandra Lechus (Adamczyk)
  Jacek Kalicki
  Krystyna Makowska-Dyja (Makowska)
  Grzegorz Dębski
   
Absolwenci roku 1990
  Anna Król (Myszyńska)
  Bożena Smolińska (Krzymińska)
  Iwona Detmer (Podlaska)
  Agnieszka Jasińska (Polanowska)
  Danuta Leszczyńska (Suska)
   
Absolwenci roku 1991
  Agnieszka Golon-Grochowina (Golon)
  Dorota Kubiak (Olszewska)
  Patrycja Zielińska (Węglerska)
  Marek Estkowski
  Arleta Sawińska (Bykowska)
  Aleksandra Michalak (Korpusińska)
  Waldemar Woźniak
  Romana Wojciechowska (Szklarska)
  Aneta Walczak-Urbańska (Walczak)
  Ireneusz Wojtysiak
  Ewa Klimaszewska-Antos (Klimaszewska)
  Barbara Kalinowska (Pakulska)
  Andrzej Sawiński
  Maciej Jankowski
   
Absolwenci roku 1992
  Magdalena Kuźma (Gaza)
  Wioletta Anisimowicz (Gontarek)
   
Absolwenci roku 1993
  Konrad Walasik
  Katarzyna Stróżyk (Trawińska)
  Paweł Sobczak
  Krzysztof Skonieczny
  Wiesława Gralak
  Anna Pawłowska (Malinowska)
  Joanna Pilarska (Ładzińska)
  Emilia Częsz-Gmurska  (Częsz)
  Agnieszka Kawczyńska (Bończyk)
  Teresa Feliksiak (Palusiak)
  Jolanta Kaliszer (Sikorska)
   
Absolwenci roku 1994
  Krystyna Walasik (Patyk)
   
Absolwenci roku 1997
  Monika Polak (Paczkowska)
  Katarzyna Modrzejewska
   
Absolwenci roku 1999
  Michał Wielgosz
   
Absolwenci roku 2002
  Maciej Pawłowski
   
   
   
   
   
   
   
   
 

Licencja