Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego

Klasa Ia

 
Bałuk Daria
 
Jakubowski Wiktor
  Makowska Michalina
 
Bączkowska Martyna
  Klazura Anna   Małecka Emilia
 
Brzezińska Martyna
  Kordylak Hanna   Małecki Dawid
 
Ćwikła Julia
  Kubacka Agata   Mikołajczak Amelia
 
Dominiak Jędrzej
 
Kujawa Kacper
  Mikołajewski Jakub
 
Gałężewska Julia
  Kurant Jakub   Murawska Martyna
  Gańczak Aleksandra   Kuźba Karolina   Oksik Julia
  Gralak Wiktoria   Litka Wiktoria   Racinowska Julia
  Grochociński Tomasz   Łączkowska Nikola    

Klasa Ib

  Augustyniak Szymon   Kuczek Wojciech   Radushnyi Dmytro
  Bartczak Dominik   Linowiecki Michał   Rożnowski Filip
  Czynsz Maciej   Łukasiewicz Damian   Stramowski Julian
  Gławacki Mateusz   Łukomski Adam   Szadkowski Adam
  Gralak Julia   Matuszak Agata   Więtczak Natalia
  Klimek Klaudia   Murgała Cyprian   Wojciechowska Nina
  Kocent Kornelia   Pawłowski Adam   Wojewoda Mikołaj
  Kołodziejski Bartosz   Polaszek Bartosz   Woźniak Aleksandra
  Koźmiński Sebastian        

Klasa Ic

  Aleksandrzak Oliwia   Kmieć Kinga   Smul Marcelina
  Balcerak Maja   Kolasińska Natalia   Stanny Maja
  Biernaciak Katarzyna   Krawczak Aleksandra   Stasiak Gabriela
  Czynsz Maria   Kuźba Wiktoria   Stefańska Julia
  Czynsz Michalina   Mikołajczak Magdalena   Stolarska Wiktoria
  Dolata Paweł   Nowakowska Kinga   Szczepankiewicz Joanna
  Golon Sandra   Paluszewska Julia   Szymborska Karina
  Górzyńska Maja   Pawlak Izabela   Trzaskoma Nikola
  Ivasiv Anastasia   Pietras Karolina   Tworek Nikola
  Kalicka Weronika   Pikuła Natalia   Żurawa Alicja

Klasa Id

  Grabowska Wiktoria   Pikuła Anna   Simiński Radosław
  Kowalczyk Oliwia   Przysiecki Jacek   Siwczak Aleksandra
  Łyczak Amelia   Puchalski Tymon   Stanny Michalina
  Matusiak Zuzanna   Rębiałkowska Gabriela   Tokarski Kacper
  Modrzejewski Mateusz   Robakowska Martyna   Tomaszewska Marta
  Olczak Małgorzata   Roszak Daria   Wieczorek Julia
  Olejnik Lena   Simińska Oliwia   Wilczyńska Eliza
  Pakulska Maria   Simiński Dawid   Ziętara Kinga
  Pietras Aleksandra        

Klasa IIac

  Bąk Julia   Górniak Maja   Rozpendowska Natalia
  Bocian Alicja   Górniak Piotr   Rożnowska Maja
      Ilecka Amelia   Shamrytskyi Artem
  Boniewicz Karolina   Kaliuzhyna Kateryna   Szczepańska Karolina
  Braszkiewicz Olaf   Kaniewska Monika   Szymborska Konstancja
  Ciszewski Kacper   Kapelińska Julia   Tarkowska Kornelia
  Dąbrowska Wiktoria   Kowalska Kinga   Warczak Klaudia
  Dolata Marcin   Lewandowski Radosław   Wieczorkowski Mateusz
  Durkiewicz Julia   Małkowska Patrycja   Zalesiak Nikola
  Dykon Julia   Michalak Martyna   Zentkiewicz Bartosz
  Dzierżawska Julia   Poturalska Ola   Ziętek Dominika
  Gołdyn Justyna        

Klasa IIb

  Bieganowski Kacper   Gralak Michał   Piątkowski Jakub
  Biniecka Kornelia   Jałoszyński Adam   Przychodzki Mikołaj
  Borczyński Damian   Kędzierski Jakub   Roszak Wiktoria
  Borczyński Wiktor   Kowalski Dawid   Rzadkowolski Jakub
  Chrzanowski Jakub   Kuźba Kamil   Sołtysiak Mikołaj
  Czyżewska Paulina   Lewandowski Paweł   Trajder Zuzanna
  Durkiewicz Adrian   Patyk Mikołaj   Wieczorkowska Julia
  Figas Piotr   Pawlak Paweł   Żurawska Kinga
  Gajdek Wiktor        

Klasa IIIab

 
Banasiak Jakub
 
Kołodziejczyk Natalia
 
Pokropiwna Zuzanna
 
Bielesza Mateusz
 
Krysiak Alicja
 
Słomczewska Majka
 
Błaszak Zofia
 
Krzymińska Jagoda
 
Smul Mikołaj
 
Błaszczyk Aleksandra
  Kubiak Gabriela  
Staniszewski Maciej
 
Chrząszcz Wiktoria
 
Krant Julia
 
Szczepankiewicz Agata
 
Frontczak Justyna
 
Kuźba Kacper
 
Szopska Marcelina
  Gołębiewska Martyna   Ludwicki Kamil   Walczak Maja
  Henke Justyna   Makowski Hubert   Wielgosz Marcel
  Jakubowski Mikołaj   Matuszak Mikołaj   Witczak Alicja
 
Janiak Agata
  Obiezierska Anna   Wojtczak Róża
 
Kmieć Bartosz
  Piński Wiktor    

Klasa IIIc

 
Alwin Szymon
 
Mordyl Julia
 
Wawrzyniak Weronika
 
Antecka Weronika
 
Nenczak Amelia
 
Włodarska Julia
 
Bogucka Michalina
  Nowak Magdalena  
Wojtczak Dominika
 
Kazimierczak Amelia
  Piernik Wiktoria  
Wojtysiak Patrycja
 
Kocent Oliwia
 
Rosińska Nikola
 
Ziętek Maria
 
Michalak Maria
 
 
 
Ziółkowska Katarzyna
 
Mikołajewska Marta
  Staśkowiak Roksana    

Klasa IVab

 
Augustyniak Piotr
  Karasińska Eliza  
Sobczak Olivier
 
Dobrowolski Błażej
 
Kopaczewska Maja
 
Staniszewski Sebastian
 
Dulęba Antoni
  Lewandowski Wiktor  
Szarwarkowska Maja
 
Dziubich Marta
  Michalak Natan  
Trzeszczyńska Sylwia
 
Golenia Alicja
  Mielcarek Dawid  
Wrzesiński Andrzej
 
Górzyński Patryk
 
Modrzejewski Patryk
 
Zakrzewski Szymon
  Izydorczyk Jakub   Nowak Lidia   Ziętara Wiktoria
  Jarońska Magdalena   Pietrusiak Julia   Żywiczka Amelia

Klasa IVc

 
Anaszewicz Amanda
 
Kowalski Jakub
 
Olejniczak Marika
 
Augustyniak Zuzanna
  Koźmińska Łucja  
Pakulska Faustyna
 
Bąkowski Dominik
  Kwaśna Roksana  
Rybacka Natalia
 
Borczyńska Marta
 
Lewandowska Izabela
 
Sobczak Nina
 
Dolata Dominika
 
Lisowska Aleksandra
 
Stasiński Igor
  Fer Konrad   Mazurkiewicz Roksana   Sztuba Julia
  Grabowska Patrycja   Nowak Katarzyna   Tworek Julian
  Kaczorowska Wiktoria   Nowicka Michalina   Żuber Otylia

 

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Szkoła Podstawowa nr 2

Oddział II-III SP L

 
Kosińska Klaudia
 
Machlański Szymon   Śmigiel-Woźniarski Artur
 
Kubacki Ksawery
 
Skalska Sara   Taler Natan

Oddział IV-V SP L

  Chrzanowska Julia    Kosiński Mateusz    Płoszaj Artur
  Jakubowski Mikołaj     Nowakowska Agata    Szmyt Oliwier 

Oddział VII SP L

 
Buczkowski Bartosz
  Marszałkowski Kacper
 
Szymczak Filip

dział I-III SP UZ

  Czyżewski Rafał    Trawczyński Dominik   Wieczorek Natalia   
  Mazurek Aleksandra   Szmyt Lena   Żywica Julia 
  Rybicka Wiktoria         

Oddział IV-V SP UZ

 
Bykowski Filip
  Stolarska Zuzanna  
Zdzichowska Bogumiła
 
Czyżewska Amelia  
  Waszak Klaudia   Zwolińska Nikola
 
Głosek Piotr
       

Oddział VI-VII SP UZ

 
Dominiak Krystian
  Iżmanowski Mateusz  
Popowski Gracjan
  Dytkiewicz Dominika   Michalak Grzegorz    

Oddział VII-VIII SP UZ

 
Dominiak Stella   
  Michalak Cezary    
Szymkiewicz Mateusz 
  Jóźwiak Jakub   
Nowak Katarzyna
  Ugorska Martyna

Oddział I-II AU AU

  Kujawa Miłosz   Orzechowski Bartłomiej    Stawicka Magdalena 
 
Lewandowska Maria 
 
Paliwoda Franciszek
   

Oddział V AU

 
Kiermasz Zofia
  Walczak Paweł  
Waszak Michał

Oddział VI-VIII AU

 
Chaberski Kacper
 
Waszak Jakub
   

Oddział ZRW (1)

 
Barczak Gabriela 
 
Kruszyński Konrad
 
Pietrzak Milena 
 
Bartkowiak Karolina 
 
Olszewska Agata
 
Piłat Zofia 

Oddział ZRW (2)

 
Kłos Emilia
 
Mikołajczak Filip     Zawidzki Tomasz
 
Kłos Miłosz
 
Syrocka Michalina    

Szkoła Przysposabiająca do Prady

Oddział Ia SPdP

  Jarka Adrian   Kapturski Jakub   Zachwieja Natalia

Oddział IIa SPdP

 
Dominiak Przemysław
  Raźny Dawid   Zaborowski Mateusz
  Gąsiorowska Ilona   Wesołowska Amelia     

Oddział IIIa SPdP

  Górzyński Waldemar     Kwaśniewski Eryk      Szczerbiak Kamil 
  Kardacz Tamara                 Sikorska Beata    Zaborowska Aleksandra
  Kostrzewski Bartosz          

Oddział IIIb SPdP

 
Bączkiewicz Angelika  
 
Pasturczak Krzysztof  
 
Rychlewska Julia  
 
Koszacki Mateusz  
  Rembowiecka Natalia   
Wrzesiński Patryk   

Oddział IIIc SPdP

  Boniec Weronika   Rejniak Krystian          Wysocki Łukasz   
  Osiecki Adrian     Wiśniewski Tobiasz      Zawadzka Natalia 

Oddział IIId SPdP

  Araszewski Grzegorz       Król Martyna    Moszczyńska Wioletta    
  Jaworska Katarzyna      Michalski Adam                  Sobieraj Karina 

 

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow