Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Ferie zimowe

UDANYCH FERII

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć.

 

 • Konkurs literacko–plastyczny „Śladami Władysława Łokietka”

ROZSTRZYGNIĘTO KONKURS "ŚLADAMI WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA"

Rozstrzygnięto konkurs „Śladami Władysława Łokietka” zorganizowany  w związku z przypadającą w 2020 roku 700. rocznicą koronacji patrona naszej szkoły na króla Polski. Uczniom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym uczestnikom.
 • Matura

DEKLARACJA MATURALNA

Przypominamy maturzystom o obowiązku złożenia ostatecznej deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020. Formularze deklaracji w pliku PDF należy pobrać ze strony:  https://www.vulcan.edu.pl/strona/deklaracje-411.

 • Muzyka

BITWA NA GŁOSY 2020

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z klas  IV-VIII,  do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu wokalnego "Bitwa na głosy". Poniżej załączamy regulamin konkursu oraz kartę  zgłoszenia. Zgłoszenia należy przesyłać do 14 lutego 2020 roku.

 • Podsumowanie projektu „Pod wspólnym niebem”

PODSUMOWANIE PROJEKTU „POD WSPÓLNYM NIEBEM”

W środę 15 stycznia 2020 roku w auli Łokietka odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie grudniowego wyjazdu do Portugalii. Zaproszeni goście mieli okazję m.in. obejrzeć przygotowaną przez uczniów wystawę zdjęć, nagrany film i prezentację.

 • Dogoterapia w SOSW

DOGOTERAPIA W SOSW

Najmłodsi uczniowie systematycznie korzystają zajęć dogoterapii. Ulubione zajęcia z pieskiem pozytywnie wpływają na samopoczucie, motywację dzieci do podejmowania różnych działań. To przyjazna i skuteczna metoda w pracy z młodszymi uczniami.

 • I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

I SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

14 stycznia 2020 roku w ośrodku odbył się I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Celem festiwalu było: pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz zachęcanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym szkoły.

 • WOŚP

REKORDOWA KWOTA PODCZAS 28. FINAŁU WOŚP W ŁOKIETKU

Oj działo się, działo! Łokietek już w piątek 10 stycznia 2020 roku zaczął grać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łącznie udało się nam zebrać rekordową kwotę: 3096,28 zł. Nasze licytacje nie byłyby tak owocne bez wsparcia sponsorów. Dziękujemy.
 • Uczniowie Łokietka w Portugalii

UCZNIOWIE ŁOKIETKA W PORTUGALII

Uczniowie naszego liceum  realizowali zajęcia w Portugalii w szkole Agrupamento de Escolas w miejscowości Vialonga koło Lizbony. W ciągu pięciu dni pobytu w portugalskiej szkole młodzież poznawała własne pasje i zainteresowania.

 • Kto pracuje w teatrze?

KTO PRACUJE W TEATRZE?

9 stycznia 2020 roku uczniowie klasy III b SPdP odwiedzili teatr „Baj Pomorski" w Toruniu.  Wizyta  w teatrze ukierunkowana została nie tylko na  udział w spektaklu ale i na obserwację pracy  ludzi, dzięki którym tak chętnie odwiedza się teatr.

 • Łokietek

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

W związku z przypadającą w 2020 roku 700. rocznicą koronacji Władysława Łokietka, uczniów szkół podstawowych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym "Śladami Władysława Łokietka". Poniżej załączamy regulamin konkursu.

 • Spotkanie wigilijne

SPOTKANIE WIGILIJNE KLAS AUTYSTYCZNYCH

20 grudnia 2019 roku odbyło się wigilijne spotkanie ucz. kl. III AU oraz kl. V-VII AU. Na początku świątecznego spotkania rodzice, uczniowie i wychowawcy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

 • Jasełka w SOSW

JASEŁKA W SOSW

„Boże Narodzenie to czas nadziei i pokoju”. 19 grudnia 2019 roku uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przedstawili „Polskie Jasełka”. W pięknej scenografii młodzi artyści zaprezentowali historię związaną z narodzinami Jezusa. 

 • Języki (nie)obce dla mediów i biznesu

JĘZYKI (NIE)OBCE DLA MEDIÓW I BIZNESU

18 grudnia 2019 roku w Katedrze Nauk o Języku i Komunikacji PWSZ w Koninie nasza „łokietkowa” drużyna, którą reprezentowały: Dorota Gapska, Wiktoria Zawada i Eliza Kaszlińska, zajęła II miejsce w konkursie wiedzy „Facebook & Mercedes.” Gratulujemy.

 • Wyprawa w nieznane

WYPRAWA W NIEZNANE

18 grudnia 2019 roku wybraliśmy się do muzeum etnograficznego. Następnie udaliśmy się na lodowisko, gdzie wszystkie siły zaangażowaliśmy w naukę jazdy na łyżwach. Jazda niekoniecznie figurowa, ale wyczynowa bez wątpienia. Emocji nie zbrakło.

następna strona »

Licencja