Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Jesienny Koncert Charytatywny

JESIENNY KONCERT CHARYTATYWNY

17 października 2019 roku w naszej szkole odbył się Jesienny Koncert Charytatywny. Graliśmy dla Pawełka Witkowskiego. Całkowity dochód wyniósł 3496,50 zł. Dziękujemy za liczne przybycie, ofiarność serca, wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile.

 • Od lewej: Iga Paszkiet, Adam Figas, Agata Kaniewska

WYWALCZYLI AWANS DO FINAŁU

16 października 2019 roku w Radziejowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje rejonowe 62. Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego. Iga Paszkiet wyrecytowała pierwsze miejsce, a Adam Figas –  drugie.

 • Olga Tokarczuk

LITERACKI NOBEL DLA OLGI TOKARCZUK

Olga Tokarczuk została laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za "wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją pokazuje przekraczanie granic jako formę życia". Zapraszamy do naszej biblioteki po tytuły Noblistki.

 • Światowy Dzień Mycia Rąk w ZRW

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK W ZRW

Dnia 15 października na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk. Do akcji przyłączyli się również uczniowie ZRW. Podczas zajęć Tomek i Filip utrwalili nawyk mycia rąk, a przy tym doskonale się bawili.

 • Dzień Edukacji Narodowej

DZIEŃ EDUKACJI NAROTOWEJ W LO

11 października 2019 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Wysłuchaliśmy m.in. ,,Fuszki życia" na podstawie powieści „Po trochu” Katarzyny Gogoli i ,,Nauczycieli” Sławomira Mrożka.

 • Dzień Edukacji Narodowej w SOSW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SOSW

11 października 2019 roku uczniowie SOSW w czasie uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej podziękowali swoim nauczycielom: „Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, za uśmiech i cierpliwość.”

 • Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

PAŹDZIERNIK - MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w akcje organizowane przez bibliotekę szkolną, zapoznania się z nowościami wydawniczymi oraz do korzystania ze zbiorów. Zapraszamy.

 • Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom firm: Zakład Transportu Handlu i Usług sp. z o.o., DAW-TRANS Transport Międzynarodowy oraz MatPasz za okazaną życzliwość i wsparcie dla najmłodszych dzieci z zespołu ZRW naszego Ośrodka.

 • Wybraliśmy Samorząd SOSW

WYBRALIŚMY I MY

10 października 2019 roku uczniowie oraz nauczyciele naszego Ośrodka uczestniczyli w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Wybieraliśmy jednego spośród 14 kandydatów. Nowo wybranej radzie życzymy wielu ciekawych pomysłów.

 • X Regionalne Biegi Przełajowe

II MIEJSCE DRUŻYNY SOSW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

9 października 2019 roku w Wielgiem odbyły się X Regionalne Biegi Przełajowe. W klasyfikacji drużynowej  reprezentacja naszego Ośrodka zajęła drugie miejsce i została nagrodzona okazałym pucharem. Gratulacje!

 • Gratulacje

GRATULACJE DLA ŁOKIETKA OD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

Miło nam poinformować, że nasze Liceum otrzymało gratulacje od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego za postawę otwartości wobec aspiracji i ambitnych celów stawianych sobie przez naszych uczniów.

 • Wybraliśmy Samorząd Internatu

WYBRALIŚMY SAMORZĄD INTERNATU

W środę 9 października 2019 roku  odbyło się głosowanie, podczas którego wychowankowie SOSW wybrali Samorząd Internatu. Przewodniczącą Internatu została Anna Joachimiak, zastępcą Natalia Zielińska. Serdecznie gratulujemy!

 • Potrugalia

WIZYTA PRZYGOTOWAWCZA W PORTUGALII

W dniach 6-8 października 2019 roku dwoje nauczycieli Zespołu Szkół i Placówek odbyło podróż do Lizbony, aby spotkać się z nauczycielami partnerskiej szkoły i ustalić szczegóły grudniowego pobytu w  Agrupamento de Escolas de Vialonga.

 • Nike

NAGRODA LITERACKA NIKE

Nike 2019 dla Mariusza Szczygła za zbiór reportaży "Nie ma". Wkrótce książka będzie dostępna w bibliotece. Już teraz zachęcamy do lektury książek nagrodzonych Literacką Nagrodą Nike w poprzednich edycjach, które są dostępne w naszej bibliotece.

następna strona »

Licencja