Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

UCZNIOWIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Klasa Iab (LO czteroletnie)

 
Augustyniak Piotr
 
Kopaczewska Maja
 
Sobczak Olivier
 
Dobrowolski Błażej
 
Lewandowski Wiktor
 
Staniszewski Sebastian
 
Dulęba Antoni
  Michalak Natan  
Szarwarkowska Maja
 
Dziubich Marta
  Modrzejewski Patryk  
Trzeszczyńska Sylwia
 
Golenia Alicja
 
Nowak Lidia
 
Wrzesiński Andrzej
 
Górzyński Patryk
 
Pietrusiak Julia
 
Zakrzewski Szymon
  Izydorczyk Jakub   Promis Nicola   Ziętara Wiktoria
  Jarońska Magdalena   Radzanowska Oliwia   Żywiczka Amelia
  Karasińska Eliza        

Klasa Ic (LO czteroletnie)

 
Anaszewicz Amanda
 
Kowalski Jakub
 
Pakulska Faustyna
 
Augustyniak Zuzanna
  Kwaśna Roksana  
Rybacka Natalia
 
Bąkowski Dominik
  Lewandowska Izabela  
Słomczewska Majka
 
Borczyńska Marta
 
Mazurkiewicz Roksana
 
Sobczak Nina
 
Dolata Dominika
 
Nowak Katarzyna
 
Stasiński Igor
  Fer Konrad   Nowicka Michalina   Sztuba Julia
  Grabowska Patrycja   Oksik Weronika   Tworek Julian
  Jarzębińska Zuzanna   Olejniczak Amelia   Żuber Otylia
  Kaczorowska Wiktoria   Olejniczak Marika    

Klasa Iab (LO trzyletnie)

 
Afeltowicz Wojciech
 
Kołodziejski Mikołaj
 
Nawrocka Wiktoria
 
Bałuk Kinga
 
Królikowska Martyna
 
Regin Marta
 
Bladoszewski Miłosz
  Kubicki Miłosz  
Rejniak Michał
 
Ciesielski Ernest
  Kujawa Anna  
Stasiak Nikola
 
Drzewiecki Oskar
 
Kulpa Patrycja
 
Watkowski Mateusz
 
Gapska Dorota
 
Kurant Aleksandra
 
Wiczyńska Katarzyna
  Kacprzak Małgorzata   Lampowski Dawid   Wiśniewska Justyna
  Kazimierczak Wiktoria   Marczewska Bogumiła   Zawada Wiktoria
  Kocent Michał   Milczewska Katarzyna   Zieliński Zachariasz

Klasa Ic (LO trzyletnie)

 
Grabowska Oliwia
 
Kubacka Aleksandra
 
Szczerbiak Iga
 
Gregor Wiktoria
 
Kurant Julia
 
Świat Alicja
 
Kaszlińska Eliza
  Lewandowski Maciej  
Wesołowska Kinga
 
Kowalska Roksana
  Malinowski Piotr  
Woźniak Olivia
 
Koziński Stanisław
 
Marciniak Patryk
 
Zientkiewicz Agata
 
Krysiak Natalia
     
 

Klasa IIab

 
Błaszak Katarzyna
 
Jarka Klaudia
 
Niespodziński Michał
  Buszka Mateusz  
Karasiński Dawid
 
Paliwoda Zuzanna
 
Ćwikła Martyna
 
Karpińska Klaudia
 
Rosiak Adrian
 
Górczyński Bartłomiej
  Kulpa Cezary  
Świderski Piotr
 
Grabowska Wiktoria
 
Ludwicka Natalia
 
Waszak Adam
 
Iglewska Sandra
 
Ludwicka Wiktoria
 
Wiśniewska Alicja
  Janiak Kinga   Mroczkowska Kamila    

Klasa IIc

 
Figas Adam
 
Ludwicka Patrycja
 
Sawińska Julia
 
Graczyk Olga
 
Łęga Wiktoria
 
Trzeszczyńska Julia
 
Kaniewska Agata
 
Nowak Marcelina
 
Urbańska Kinga
 
Kowalska Tanitta
 
Nowak Natalia
  Wyrąbkiewicz Miłosz
 
Lewandowska Paulina
 
Paszkiet Iga
 
 

Klasa IIIab

 
Dzierżawski Grzegorz
 
Klimek Maksymilian
 
Michalski Kamil
 
Filipiak Marek
 
Kryszak Michał
 
Nawrot Klaudia
 
Filipiak Mikołaj
 
Kubiak Szymon
 
Obiezierski Kacper
 
Gutraj Weronika
  Kurtys Michał  
Sikorska Magdalena
 
Idziak Kamil
 
Kurtys Natalia
 
Szyper Mateusz
 
Jarka Sara
 
Kuźba Wiktoria
 
Śmigiel Jolanta
  Jóźwiak Sebastian   Lewandowska Aleksandra   Wojewoda Natalia
  Kardasz Marta   Lewandowski Mariusz   Ziemiorowski Michał
 
Kieraj Kamila
       

Klasa IIIc

 
Danielewski Kacper
 
Kulpa Anna
 
Szkudlarek Maja
 
Idziak Daria
 
Lewandowska Natalia
 
Tamborska Dominika
 
Jaśkiewicz Julia
  Rejniak Paulina  
Tanalski Tomasz
 
Kaniewska Marta
  Rzadkowolska Weronika  
Trzaskoma Julia
 
Kapela Izabela
 
Sobczak Dawid
 
Trzybińska Daria
 
Kłosowska Julia
 
Starosta Julia
   

 

UCZNIOWIE OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

Oddział II-III SP L

 
Bogdanowski Alex
 
Chrzanowska Julia    

Oddział V-VI SP L

 
Buczkowski Bartosz
  Marszałkowski Kacper
 
Zientarska Weronika
 
Kwiatkowski Damian
       

Oddział VII-VIII SP L

 
Augustyniak Jan
  Uszyński Ksawier   Zielińska Natalia
  Czarnecki Paweł   Wiśniewski Mateusz    

Oddział II-III SP UZ

 
Bykowski Filip
  Ryszewski Kacper  
Waszak Klaudia
 
Dytkiewicz Dominika
  Stolarska Zuzanna   Zdzichowska Bogumiła
  Głosek Piotr        

Oddział IV-VI SP UZ

 
Dominiak Krystian
 
Michalak Cezary
 
Popowski Gracjan
  Dominiak Stella   Michalak Grzegorz    

Oddział VI-VII SP UZ

 
Boniec Weronika
 
Sobieraj Karina
 
Ugorska Martyna
  Nowak Katarzyna        

Oddział VII-VIII SP UZ

 
Fołda Alan
 
Grzelak Adrian
 
Pasturczak Krzysztof

Oddział III AU

 
Walczak Paweł
 
Waszak Michał
   

Oddział V-VII AU

 
Waszak Jakub
 
Zawadzka Natalia
   

Oddział VI AU

 
Jarka Adrian
 
Kapturski Jakub
  Zachwieja Natalia

Oddział ZRW (1)

 
Kruszyński Konrad
 
Olszewska Agata
 
Pietrzak Milena

Oddział ZRW (2)

 
Mikołajczak Filip
 
Zawadzki Tomasz    

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Oddział Ia SPdP

 
Dominiak Przemysław
  Raźny Dawid   Szczerbiak Kamil
  Kardzacz Tamara   Sikorska Beata   Wesołowska Amelia

Oddział Ib SPdP

 
Bączkiewicz Angelika
  Głowacki Damian  
Wrzesiński Patryk
 
Byczek Magdalena
 
Koszacki Mateusz
 
Zaborowska Weronika
  Gąsiorowska Ilona        

Oddział IIa SPdP

 
Bińkowski Patryk
 
Kaczmarek Konrad
  Kujawa Karol
  Górzyński Waldemar  
Kostrzewski Bartosz
  Rybicka Kamila

Oddział IIb SPdP

 
Araszewski Grzegorz
 
Dzierżawska Wioletta
 
Michalski Adam
 
Dominiak Klaudia
  Jaworska Katarzyna  
Pasturczak Rafał

Oddział IIIa SPdP

  Czajkowski Łukasz   Joachimiak Anna   Rutkowska Klaudia
  Jakóbiak Emilia   Rakowski Krzysztof   Zalewska Patrycja

Oddział IIIb SPdP

  Danielak Marcin   Smętek Dominik   Wiśniewski Tobiasz
  Osiecki Adrian   Tylkowski Michał   Zmierczak Patrycja

 

Licencja