Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Pośrodku sali stoi chłopak w różowej koszuli z kołnierzykiem. Ma założone ręce. W tle na ceglanej ścianie biały napis.

Praca w Samorządzie Uczniowskim popłaca!

Miło nam poinformować, że przewodniczący SU Olaf Braszkiewicz został członkiem Akademii Samorządów Uczniowskich. Jest to ogromne wyróżnienie! Olaf będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc warsztaty w całej Polsce.

 • Natolatek sojący na szkolnym korytarzu. W tle portret Wadysława łokietka i Sztandar Szkoły.

Hubert w finale Olimpiady!

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Hubert Makowski z klasy IVab zakwalifikował się do finału XII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Nagroda główna Olimpiady to opłacone 3-letnie studia na wybranym kierunku.

 • Uczeń liceum, stojący po prawej. W tle napis Uniwerytet WSB MERITO TORUŃ.

„Bezpieczny i przyjazny region” - II etap olimpiady za nami

25 stycznia 2024 roku w budynku Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu odbył się II etap XII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Naszą szkołę reprezentował Hubert Makowski.10 najlepszych spotka się w kwietniowym finale. 

 • Grupa nastolatek w fioletowych sportowych strojach pozujących do zdjęcia z dyplomem w sali gimnastycznej.

Licealiada w piłce ręcznej

24 stycznia 2024 roku zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej Kujawsko-Pomorskiej Licealiady. Wzięli w nich udział szczypiorniści i szczypiornistki z naszej szkoły. Obie drużyny dotarły do półfinału wojewódzkiego, w którym zajęły trzecie miejsce.

 • Grupa kilkudziesięciu nastolatków, siedzących przy stolikach w sali konkursowej

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie

Miło nam poinformować, że nasz uczeń  Hubert Makowski z klasy IV AB zakwalifikował się do II etapu XII edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie: „Bezpieczny i przyjazny region". Serdecznie gratulujemy.

 • Dwóch licealistów stoi przy gablocie ze sztandarem. Obaj trzymają przed sobą dyplomy.

Laureaci olimpiady przedmiotowej z historii Olimpus

W ostatniej edycji olimpiady przedmiotowej z historii Olimpus Sesja Jesienna 2023 nasi licealiści Olaf Braszkiewicz z klasy IIIac i Wiktor Szatkowski z klasy Ib uzyskali dyplomy laureata zajmując odpowiednio miejsca 8 i 10.  Serdecznie gratulujemy!

 • Przed szklanymi drzwiami stoi starszy mężczyzna i uczeń liceum w okularach.

Wiktor Borczyński w etapie okręgowym 73. Olimpiady Fizycznej

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b Wiktor Borczyński zakwalifikował się do II etapu 73. Olimpiady Fizycznej. II etap zawodów składa się z dwóch części - teoretycznej i doświadczalnej. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

 • Uśmiechnięta dziewczynka w ciemnej sukience stoi na tle wywieszonych kolorowych plac plastycznych

Sukces uczennicy SOSW w wojewódzkim konkursie plastycznym

19 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Postać Świętego Mikołaja’’. Uczennica klasy IV AU Sara Skalska otrzymała wyróżnienie.

 • Uczniowie szkoły podstawowej z kolorowymi dyplomami w dłoniach. W tle logo Polski Czerwony Krzyż

Sukcesy uczniów SOSW w powiatowym konkursie plastycznym

Miło nam poinformować że Wiktoria Rybicka z klasy II SPUZ oraz Michał Waszak z klasy VI AU zdobyli III miejsce w  konkursie plastycznym "Co robisz aby długo żyć w zdrowiu?" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Radziejowie.

 • Uśmiechnięta dziewczyna w kolorowej bluzie z papierową torbą i dyplomem w dłoni

II miejsce w konkursie "Najpiękniejsza tradycja kujawska"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI-VII SPUZ  Dominika Dytkiewicz zajęła II miejsce w powiatowym konkursie pt. "Najpiękniejsza tradycja kujawska". Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2023 roku.

 • Pięcioro nastolatków trzymających dyplomy i nagrody konkursowe. W tle slajd z nazwą konkursu.

Sukces recytatorski naszych licealistów

24 listopada 2023 roku odbył się 45. Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego. I miejsce zdobyła  Aleksandra Krawczak, II  miejsce – Julia Puszkiewicz, a wyróżnienie otrzymał Kacper Tokarski. 

 • Chłopak w garniturze i okularach otrzymuje od kobiety dyplom.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra rozdane

23 listopada 2023 roku w LZK we Włocławku nasz uczeń Wiktor Borczyński otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki. Podczas uroczystości otrzymaliśmy również dyplom za wysokie wyniki egzaminów maturalnych 2023.

 • W sali gimnastycznej stoją obok siebie dwaj chłopcy w strojach sportowych i wspólnie trzymają dyplom. Przed nimi stoi stół...

Drugie miejsce w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym

3 listopada 2023 roku odbyły sie półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym. Naszą szkołe reprezentowali Maciej Czynsz z klasy 2b i Jakub Kurant z klasy 2a, którzy po zaciętych i wyrównanych meczach wywalczyli II miejsce. Gratulujemy!

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow

baner toplayer
Życzenia z okazji ferii zimowych