Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na ścianach regały z książkami. Na środku pomieszczenia stolik, przy nim dwa krzesła, na stoliku rozłożone szachy.

Nasza biblioteka

Biblioteka to konstrukcja z książek – dosłownie i w przenośni. Ściany zajmują półki trzeszczące pod ciężarem woluminów w okładkach rozmaitych barw. Książki oddychają, emanują zapach starego papieru. Chcesz poczuć romantyczność tej atmosfery?

 • Mol Net+ - logo

Mol Net+ czyli biblioteka online

Nasz szkoła posiada internetową wersję biblioteki Mol Net+, co umożliwia elektroniczny dostęp do katalogu  biblioteki oraz zestawień bibliograficznych. Katalog możecie przeglądać bez logowania pod linkiem: https://m005305.molnet.mol.pl

 • Dwie półki, na których są książki leżące i stojące. Przed półkami widoczne fruwające motyle.

Wiosna Book up!

Wraz z nadejściem wiosny nasza biblioteka ma dla Was ciekawe propozycje książkowe nie do odrzucenia. Jeśli chodzi o wybór lektury, zalecamy przejrzeć biblioteczne półki z nowościami wydawniczymi. Nie ma to jak wiosenny relaks z książką :)

 • Stojąca pionowo okładka książki "Czuły narrator" Olgi Tokarczuk, po prawej stronie kilka książek leżacych jedna na drugiej.

Uczta dla miłośników twórczości Tokarczuk

Miłośników twórczości Olgi Tokarczuk zapraszamy do naszej biblioteki, na półkach pojawiła się książka pt. „Czuły narrator”. Wyjątkowe zaproszenie za kulisy własnej twórczości i opowieść o współczesnym świecie. Czysta intelektualna przyjemność.

 • Na stole leżą książki. Dwa stosy książek leżących jedna na drugiej, przed nimi leżą pojedyncze książki.

Powtórka przed maturą

Kochani maturzyści! Aby skutecznie i efektywnie przygotować się do matury, zapraszamy do naszej biblioteki szkolnej, gdzie znajdziecie repetytoria do powtórek materiału oraz zbiory arkuszy i testów maturalnych. Biblioteka otwarta jest dla Was codzinnie :)

 • Grupa uczniów w 2 rzędach. Piersze rząd stoi, drugi siedzi. Między uczniami stroi mężczyzna w stroju św. Mikołaja.

Książkowe prezenty dla dzieci z SOSW

17 grudnia 2020 roku obdarowaliśmy wychowanków z naszego Ośrodka upominkami w ramach akcji "Stara książka w nowym miejscu", w których znalazły się książki, puzzle, gry, przybory szkolne itp. Prezenty sprawiły wielką radość wszystkim dzieciom.

 • Kadr z filmu. Dwie uczennice klasy siódmej oraz pani w okularach mają w rękach otwarte książki.

Z cyklu "Bajarka opowiada…"

Czytanie dzieciom bajek ma niezmiernie istotny wpływ na rozwój umysłu i osobowości dziecka. Choć na chwilę przenieśmy się w świat bajek i baśni. W świąteczny nastrój wszystkich słuchaczy wprowadziła bajka pt. „Choinki z jednej rodzinki”.

 • Na stole leżą książki. Jeden stos książek leżących jedna na drugiej, obok kilka książek stojących pionowo.

Zapraszamy na kiermasz taniej książki

Zapraszamy do biblioteki szkolnej na przedświąteczny kiermasz taniej książki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od książek ilustrowanych, bajek i opowiadań aż po książki przygodowe.  Idą święta! Zrób sobie albo bliskim prezent i kup książkę.

 • Na stole przykrytym szarym obrusem rozłożone książki dotyczące odzyskania przez Polskę niepodległości.

102 lata niepodległej Polski

W bibliotece szkolnej przygotowano okolicznościową wystawę książek opisujących historię 1918 roku, walkę o własną tożsamość kulturową i narodową, zagadnienia ważne w  latach niepodległej Polski. Zapraszmy miłośników historii i nie tylko.

 • Żółty plakat promujący akację czytaj.pl. Na plakacie 12 okładek ksiązek i napis "Znowu czytamy".

Zeskanuj, pobierz, czytaj!

Już po raz trzeci w naszej szkole ruszyła akcja Czytaj.pl. Do 30 listopada br. wszyscy uczniowie będą mogli  zupełnie za darmo przeczytać 12 e-booków i audiobooków. W naszej szkole pojawiły się plakaty z kodem QR dające dostęp do bestsellerów.  

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow