Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • NPRCz

SPEŁNIAMY MARZENIA CZYTELNICZE

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Poniżej zamieszczamy ankietę, w której prosimy wskazywać tytuły książek, które powinny znaleźć w naszej bibliotece.

 • Podłokietnik

JUŻ JEST! NOWY NUMER "PODŁOKIETNIKA"

Łokietek… liceum w Radziejowie... Jakie jest? Co o nim wiem? Co wiedzą o nim moi rodzice? Czy warto tu przyjść? Podpowiadamy Wam: WARTO. Co jest prawdziwym bogactwem Łokietka? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego numeru "Podłokietnika".

 • zostanwdomu

KWARANTANNA? NIE OD KSIĄŻEK!

Zostań w domu, czytaj książki! Nie wychodząc z domu można dotrzeć do miejsc nieosiągalnych. Wystarczy otworzyć książkę. Wśród propozycji biblioteki znalazły się m.in.: powieści obyczajowe, historyczne, kryminały, sensacje, thrillery psychologiczne.

 • Olga Tokarczuk

BLIŻEJ OLGI TOKARCZUK

„Czytanie to trening empatii” mówi Olga Tokarczuk.  Wszystkim licealistom polecamy książki naszej Noblistki. Zachęcamy do obejrzenia świata książek Noblistki oraz wystąpienia Olgi Tokarczuk podczas gali wręczenia Nagrody Nobla. Linki poniżej.

 • Czytanie jest zdrowe

CZYTANIE JEST ZDROWE

Drodzy Uczniowie! Jeśli nie zdążyliście lub zapomnieliście wypożyczyć książki z biblioteki, poniżej znajdziecie linki do bezpłatnych bibliotek internetowych. Czytajcie i jeszcze raz czytajcie. Pozdrawiam Was gorąco :) Do zobaczenia w szkolnej bibliotece :)

 • Nowości

ZANURZ SIĘ W KSIĄŻKĘ!

Zapraszamy do wypożyczania najnowszych pozycji, które pojawiły się na półkach w naszej bibliotece. Wśród nowości książkowych można znaleźć m.in. kontynuacje ulubionych. Więcej https://www.radziejow.edu.pl/311,nowosci.

 • Mikołajki w bibliotece szkolnej

RADOŚĆ DAWANIA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PREZENTY…

6 grudnia 2019 roku w bibliotece szkolnej obdarowano uczniów SOSW upominkami przygotowanymi w ramach akcji „Stara książka w nowym miejscu”. Nie ma na świecie piękniejszego uczucia jak to, kiedy zrobimy bezinteresownie coś dobrego. Poczujcie to!

 • Kiermasz książęk KiHTK

KIERMASZ KSIĄŻEK

29 listopada 2019 roku w bibliotece szkolnej zakończył się kiermasz książek. W ofercie znalazły się książki Księgarni i Hurtowni Taniej Książki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W ramach sprzedaży do biblioteki pozyskano gratisowe książki.

 • Upoluj swoją książkę

DARMOWE E-BOOKI I AUDIOBOOKI PRZEZ CAŁY LISTOPAD

12 super książek w całości za darmo przez cały listopad. Ściągnij na smartfona aplikację Woblink, zeskanuj kod QR z plakatu i czytaj/słuchaj za darmo do 30 listopada 2019 roku.  Upoluj swoją książkę. Więcej informacji w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 • czytaj.pl

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie "Upoluj swoją książkę", dzięki któremu w dniach 2-30 listopada 2019 roku wszyscy uczniowie będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

 • Kiermasz książęk KiHTK

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej i zapoznania się z ofertą książek Księgarni i Hurtowni Taniej Książki. Na zorganizowanym kiermaszu prezentowanych będzie blisko 100 tytułów. Zrób sobie albo bliskim prezent i kup książkę. Zapraszamy.

 • Nocene czytanie nowel polskich

PIĘKNO I AKTUALNOŚĆ NOWEL PODCZAS NOCNEGO CZYTANIA

18-19 października 2019 roku w bibliotece szkolnej odbył się „Nocny maraton czytania”. Tym razem odkrywaliśmy piękno i aktualność nowel polskich. Czytający interpretacją głosową wzajemnie rozbudzali wyobraźnię oraz zaszczepiali w sobie czytelniczą pasję.

 • Uczniowie klasy Ic (4)

LEKCJA Z NAGRODĄ NIKE W TLE

16 października 2019 roku uczniowie Ic odwiedzili bibliotekę w związku z przygotowaną wystawą pt. "Nagroda Literacka Nike". Licealiści przygotowali m.in. informacje o historii tej nagrody. Przedstawiono również wszystkie laureatki poprzednich edycji.

następna strona »

Stopka strony

baner toplayer
Rekrutacja 2020/2021