Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

PAŹDZIERNIK - MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w akcje organizowane przez bibliotekę szkolną, zapoznania się z nowościami wydawniczymi oraz do korzystania ze zbiorów. Zapraszamy.

 • Gratulacje

GRATULACJE DLA ŁOKIETKA OD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

Miło nam poinformować, że nasze Liceum otrzymało gratulacje od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego za postawę otwartości wobec aspiracji i ambitnych celów stawianych sobie przez naszych uczniów.

 • Nike

NAGRODA LITERACKA NIKE

Nike 2019 dla Mariusza Szczygła za zbiór reportaży "Nie ma". Wkrótce książka będzie dostępna w bibliotece. Już teraz zachęcamy do lektury książek nagrodzonych Literacką Nagrodą Nike w poprzednich edycjach, które są dostępne w naszej bibliotece.

 • Wyjazd integracyjno-edukacyjny do Ocypla

WYJAZD INTEGRACYJNO-EDUKACYJNY KLAS PIERWSZYCH LO

W dniach 2-4 października 2019 roku uczniowie klas I oraz IIc wybrali się do Ocypla, gdzie czekało na wszystkich wiele atrakcji: m.in. konkurs kulinarny ,,Master Chef", spływ kajakowy, gra w kręgle, nocna gra terenowa.  Było dużo śmiechu i zawrotów głowy :)

 • Otrzęsiny 2019

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W tym roku do naszej społeczności dołączyły cztery klasy młodych ,Łokietkowiczów". Oficjalnie przywitaliśmy ich podczas otrzęsin, będących już tradycją liceum. "Kociaki" zmierzyły się w wielu konkurencjach. Nagrodą była słodka niespodzianka i mleko.

 • Dzień Chłopaka

SŁODKI DZIEŃ CHŁOPCA

30 września - Dzień Chłopca? Ależ oczywiście, że Łokietku pamiętamy o swoich mężczyznach :) Z tej okazji dziewczyny z samorządu szkolnego częstowały naszych chłopców cukierkami. To był słodddddki dzień :) Niech żałują Ci co nie byli :)

 • Nocne czytanie

KTO CZYTA KSIĄŻKI - ŻYJE PODWÓJNIE

Bezsennych fanów głośnego czytania i wszystkich, których świt zastaje z książką w dłoni serdecznie zapraszamy na "Nocny maraton czytania". Przed nami noc z nowelami polskimi. Więcej informacji oraz zapisy w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.

 

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

NOWY SAMORZĄD WYBRANY!

W uroczystym Dniu Patrona Szkoły odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy obecni uczniowie i nauczyciele spełnili swój obywatelski obowiązek. Wybraliśmy! Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy :)

 • Od lewej: Natalia Wojewoda, Mikołaj Filipiak

KOLEJNY SUKCES W KONKURSIE ASTRONOMICZNYM

27 września 2019 roku uczniowie naszego liceum - Mikołaj Filipiak i Natalia Wojewoda - zajęli 3. miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym za nagrany przez siebie 45-minutowy wykład multimedialny pt. "Amatorskie Obserwacje Księżyca".

 • Dzień Patrona Szkoły Władysława Łokieka

DZIEŃ PATRONA

27 września 2019 roku obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły Władysława Łokietka. Z tej okazji odbył się uroczysty apel poświęcony naszemu patronowi, który uświetniły piosenki ,,Miejcie nadzieję’’ i ,,Nadzieja”. Złożono kwiaty pod pomnikiem Władysława Łokietka.

 • Spotkanie z rodzicami

SPOTKANIE Z RODZICAMI

26 września 2019 roku w auli szkolnej odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów liceum. W pierwszej części dyrektor szkoły p. Grzegorz Sobczak omówił m.in. współpracę szkoły z rodzicami oraz sprawy związane z organizacją i przebiegiem egzaminu maturalnego.

 • Od lewej: Krzysztof Lisiecki, p. Janusz Wrzesiński i Dawid...

"ASTRONOMICZNI" ABSOLWENCI ŁOKIETKA

25 września 2019 roku  odwiedziło nas dwóch absolwentów naszego liceum Dawid Jankowski i Krzysztof Lisiecki, którzy zaprezentowali pierwszoklasistom referaty: "Amatorska Astrofotografia - pasja dla każdego" oraz "Chile - kraj kontrastów i zaćmień".

 • Mgławica Półksiężyc (NGC6888)

NOCNE OBSERWACJE NASZEGO ABSOLWENTA

W nocy z  22 na 23 września 2019 roku absolwent Łokietka Dawid Jankowski skorzystał z teleskopu Meade LX200 14" znajdującego się w naszej astrobazie. Wynikiem całonocnej pracy  jest 6 astrofotografii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 • Niebo nad astrobazami

NIEBO NAD ASTROBAZAMI - NOWY PROJEKT W NASZEJ SZKOLE

W roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole rusza projekt „Niebo nad Astrobazami", w ramach którego uczniowie będą realizowali m.in. dodatkowe zajęcia z astrofotografii, warsztaty z programowania oraz matematycznych metod w informatyce i astronomii.

następna strona »

Licencja