Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Szkoła Podstawowa nr 2

Oddział II-III SP L

 
Kosińska Klaudia
 
Piotrowski Jakub   Śmigiel-Woźniarski Artur
 
Kubacki Ksawery
 
Skalska Sara   Taler Natan
 
Machlański Szymon
 
     

Oddział IV-V SP L

  Chrzanowska Julia    Kosiński Mateusz    Szmyt Oliwier
  Jakubowski Mikołaj      Płoszaj Artur    

Oddział VII SP L

 
Buczkowski Bartosz
  Marszałkowski Kacper
 
Szymczak Filip

dział I-III SP UZ

  Czyżewski Rafał    Trawczyński Dominik   Wieczorek Natalia   
  Mazurek Aleksandra   Szmyt Lena   Żywica Julia 
  Rybicka Wiktoria         

Oddział IV-V SP UZ

 
Bykowski Filip
  Stolarska Zuzanna  
Zdzichowska Bogumiła
 
Głosek Piotr
  Waszak Klaudia   Zwolińska Nikola
 
Iglewski Wiktor
       

Oddział V-VII SP UZ

 
Czyżewska Amelia 
  Dytkiewicz Dominika  
Michalak Grzegorz
  Dominiak Krystian   Iżmanowski Mateusz   Popowski Gracjan

Oddział VII-VIII SP UZ

 
Dominiak Stella   
  Michalak Cezary    
Szymkiewicz Mateusz 
  Jóźwiak Jakub   
Nowak Katarzyna
  Ugorska Martyna

Oddział I-II AU

  Kujawa Miłosz   Orzechowski Bartłomiej    Stawicka Magdalena 
 
Lewandowska Maria 
 
Paliwoda Franciszek
   

Oddział V AU

 
Kiermasz Zofia
  Walczak Paweł  
Waszak Michał

Oddział VI-VIII AU

 
Chaberski Kacper
 
Waszak Jakub
   

Oddział ZRW (1)

 
Barczak Gabriela 
 
Kruszyński Konrad
 
Pietrzak Milena 
 
Bartkowiak Karolina 
 
Olszewska Agata
 
Piłat Zofia 

Oddział ZRW (2)

 
Dadzibóg Maria
 
Kłos Miłosz   Syrocka Michalina
 
Kłos Emilia
 
Mikołajczak Filip   Zawidzki Tomasz

Szkoła Przysposabiająca do Prady

Oddział Ia SPdP

  Jarka Adrian   Kapturski Jakub   Zachwieja Natalia

Oddział IIa SPdP

 
Dominiak Przemysław
  Raźny Dawid   Zaborowski Mateusz
  Gąsiorowska Ilona   Wesołowska Amelia     

Oddział IIIa SPdP

  Górzyński Waldemar     Kwaśniewski Eryk      Szczerbiak Kamil 
  Kardacz Tamara                 Sikorska Beata    Zaborowska Aleksandra
  Kostrzewski Bartosz          

Oddział IIIb SPdP

 
Bączkiewicz Angelika  
 
Pasturczak Krzysztof  
 
Rychlewska Julia  
 
Koszacki Mateusz  
  Rembowiecka Natalia   
Wrzesiński Patryk   

Oddział IIIc SPdP

  Boniec Weronika   Rejniak Krystian          Wysocki Łukasz   
  Osiecki Adrian     Wiśniewski Tobiasz      Zawadzka Natalia 

Oddział IIId SPdP

  Araszewski Grzegorz       Król Martyna    Moszczyńska Wioletta    
  Góralski Jakub   Michalski Adam                  Sobieraj Karina 
  Jaworska Katarzyna           

 

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow