Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uczeń liceum w garniturze niesie sztandar. Obok niego idą dwie licealistki w białych bluzkach.

Pożegnania nadszedł czas

24 czerwca 2022 rokupożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Podczas uroczystości uczniowie odbierali świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji :) Do zobaczenia we wrześniu.

 • Jedenaście osób (kobiety i mężczyźni) stoi w grupie w sali z niebieskimi ścianami. Niktórzy kucają.

Nasi nauczyciele na kursie językowym w Londynie

W dniach 13-24 czerwca 2022 roku grupa naszych nauczycieli wzięła udział w kursach językowych w David Game College w Londynie. Dzięki intensywnej nauce języka angielskiego nauczyciele poszerzyli kompetencje językowe, kulturowe i interpersonalne.

 • Ławka szkolna z leżącymi na niej karmą dla zwierząt, smyczą, szelkami dla psa

Wszyscy kochamy zwierzęta

23 czerwca 2022 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie obchodów Dnia Praw Zwierząt. W ramach tego wydarzenia zakończona została zbiórka karmy dla Schroniska w Koninie. Ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój pupil”.

 • Grupa uśmiechniętych ludzi pozuje do zdjęcia. W dłoniach trzymają białe kubki i papierowe torby

Miejska gra turystyczna „Odkryj Radziejów”

14 czerwca 2022 roku uczniowie SOSW w Radziejowie pod nazwą „Drużyna S” czyli Drużyna Super Bohaterów wzięła udział w grze miejskiej pt. „Odkryj Radziejów”, edycja dla szkół ponadpodstawowych. Zajęliśmy 5. miejsce. Do zobaczenia za rok!

 • Sześcioro uczniów szkoły podstawowej i kobieta stoją w rzędzie. Przed nimi siedzi pięcioro uczniów szkoły podstawowej...

Dogoterapia w plenerze

Młodsi uczniowie SOSW systematycznie korzystają z zajęć dogoterapii. Zajęcia takie polegają na nawiązywaniu więzi psychicznej ze zwierzęciem. Ostatnie, przedwakacyjne spotkanie z psem Żako odbyło się na łonie natury.

 • Grupa uczniów z pomalowanymi kolorowo twarzami. W tle kobieta w okularach

Święto Rodziny

10 czerwca 2022 roku  w SOSW odbył się Dzień Rodziny. To jedna z naszych ważniejszych uroczystości. Świętowanie rozpoczęło się uroczystym przemarszem ulicami naszego miasta na dziedziniec liceum, gdzie czekało na uczestników obchodów wiele atrakcji.

 • Grupa gminazjalistów w niebieskich strojach na tle bramki

Mamy srebrne medale

Miło nam poinformować, że uczniowie SOSW, występująjąc w kadrze województwa kujawsko-pomorskiego, wywalczyli zasłużone II miejsce i srebrny medal podczas  XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w dniach 3-5 czerwca 2022 roku.

 • Troje uczniów z nauczycielką siedzi na ławce. W tle słoń indyjski.

Uczniowie zespołu ZRW z wizytą w ZOO w Płocku

2 czerwca 2022 roku uczniowie zespołu ZRW wraz z opiekunami odwiedzili przepiękny ogród zoologiczny na Mazowszu. To położone na skarpie wiślanej miejsce daje możliwość spotkania z niesamowitymi egzotycznymi zwierzętami.

 • Pięcioro gimnazjalistów i jedna gimnazjalistka siedzą na ławce. W tle wybieg z żyrafą

Odwiedziny w Łódzkim Zoo i Orientarium

30 i 31 maja 2022 roku uczniowie klas: IV AU, VII AU, VIII AU, III SPUZ, VII SPUZ oraz II SPDP odwiedzili Łódzkie Zoo, w którym znajduje się Orientarium. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia tropikalnych gatunków ryb i innych stworów morskich.

 • Czterech gimnazjalistów i jedna gimnazjalistka sotją między trzema drewnianymi figurami rycerzy.

Tropem Piastów – szkolne podróże

25 maja 2022 roku uczniowie klasy VI - VII SPUZ wraz z wychowawcą udali się w podróż Szlakiem Piastowskim. Na początku  wyprawy zwiedzili Kruszwicę z legendarną „Mysią wieżą” oraz spacerowali w Nadgoplańskim Parku Tysiąclecia.

 • Chłopiec w okularach pozuje do zdjęcia trzymając dyplom i książkę

Konkurs "Moja Rodzina"

Mamy kolejny sukces! Filip Bykowski - uczeń klasy III SPUZ Ośrodka Szkolno- Wychowawczego zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. "Moja Rodzina", organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową  w Dębołęce. Gratulujemy!

 • Dwóch chłopców siedzi w wózkach. W tle drewniana rzeźba myszy

Uczniowie ZRW z wizytą w grodzie Popiela

11 maja 2022 roku uczniowie ZRW wraz z opiekunami odwiedzili legendarną stolicę Polski - Kruszwicę. Był piękny słoneczny dzień. Tomasz i Filip obejrzeli z zewnątrz Mysią Wieżę której nazwa nawiązuje do legendy o Popielu, baśniowym władcy Polski.

 • Gimnazjalistka i trzech gimnazjalistów w strojach galowych pozuje do zdjęcia. Między nimi granatowa tablica z napisem 1-3...

Vivat! Vivat! Trzeci Maj!

29 kwietnia 2022 uczniowie SOSW uczestniczyli w akademii z okazji zbliżającego się Święta Narodowego Trzeciego Maja. Podczas spotkania zaprezentowano, że dla Polaków patriotyzm, troska o ojczyznę i wolność to nie są nic nie znaczące słowa.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow