Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Troje uczniów stoi trzymając w rękach magnesy i ozdoby o tematyce świątecznej.

Warsztaty w Centrum Kultury i Historii ”Wahadło”

4 grudnia 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP po raz  kolejny uczestniczyli w warsztatach w Centrum Kultury i Historii ”Wahadło” w Brześciu Kuj. Tym razem tworzyli makramy oraz magnesy w kształcie ozdób świątecznych. 

 • Niektóre dzieci siedzą, niektóre stoją na tle dekoracji i napisu Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w SOSW

4 grudnia 2023 roku w SOSW obchodzony był Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji odbyło się integracyjne spotkanie wszystkich uczniów, które rozpoczęto odśpiewaniem hymnu osób niepełnosprawnych pt. ”Uwierz w siebie”.  

 • Na podłodze w bibliotece siedzi grupa nastolatków, pośród nich kobieta i dwóch mężczyzn. Przed nimi leży stos książek i...

Każdy ma moc czynienia dobra

30 listopada 2023 roku w naszym liceum poczuliśmy magię świąt. Tego dnia odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej w Morzycach, którzy włączyli się do akcji Samorządu Uczniowskiego „Biały miś”. Przekazali nam zebrane książki i zabawki. 

 • W sali w rzędzie stoi dziesięcioro uczniów liceum. Pośród nich stoją dwie kobiety. Na ścianach drewniana boazeria.

Lekcja samorządności

W dniach 27-28 listopada 2023 roku nasz Samorząd wyjechał do Torunia, który oczarował nas gotycką architekturą i zapachem pierników. Głównym celem wyjazdu było uczestnictwo w lekcji samorządowej w sali sesyjnej w gmachu Urzędu Marszałkowskiego.

 • Troje uczniów z Elfem stoi przed chatą poczty Mikołaja. Uczniowie w ręcach trzymają listy.

Wizyta uczniów SOSW w Skansenie Bicz

28 listopada 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP wybrali się na wycieczkę do Skansenu Bicz, który przemienił się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja. Podczas wizyty uczniowie przenieśli się do Świątecznej Zimowej Krainy pełnej niespodzianek.

 • Czerwnoe logo Szlachetnej Paczki.

Zróbmy wspólnie Szlachetną Paczkę

Kochani! Tak jak w latach ubiegłych organizujemy w naszej szkole Szlachetną Paczkę. Liczy się każdy nawet najdrobniejszy gest. Z takich drobinek powstaje coś wielkiego. Poniżej link z historią rodziny i jej potrzebami.

 • Cztery uczennice stoją obok kobiety. Jedna uczennica trzyma dyplom, druga torbę z upominkiem. W tle czerwony fotel i...

Sztuka osób niepełnosprawnych

27 listopada 2023 roku w MiPBP w Radziejowie odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych - Stroik bożonarodzeniowy”.  Miło nam poinformować, że na podium znaleźli się uczniowie naszego Ośrodka. 

 • Chłopak w garniturze i okularach otrzymuje od kobiety dyplom.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra rozdane

23 listopada 2023 roku w LZK we Włocławku nasz uczeń Wiktor Borczyński otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki. Podczas uroczystości otrzymaliśmy również dyplom za wysokie wyniki egzaminów maturalnych 2023.

 • Na pierwszym planie trzy małe dziewczynki. Z woreczka losują kolorowe karteczki z przestrogami na przyszłośc. W tle grupka...

Andrzejki w SOSW

23 listopada 2023 roku w SOSW odbyły się Andrzejki. Wydarzenie to było okazją do wspólnej zabawy oraz przypomnienia sobie dawnych tradycji ludowych. Dopełnieniem tego, magicznego dnia była wspólna zabawa przy ulubionej muzyce.

 • Grupa uczniów liceum stoi na korytarzu szkolnym. Wśród uczniów stoi kobieta w okularach. Wszyscy mają niebieskie ubrania.

W czystym kolorze blue...

20 listopada 2023 roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, w murach naszego liceum królował niebieski kolor. Cała społeczność szkolna miała ubrania właśnie w tym kolorze, by uczcić tak ważny dla nas wszystkich dzień.

 • Grupa sportowców w sali gimnastycznej, zgromadzona wokół zawodnika podnoszącego sztange w pozycji leżacej.

Zawody Wyciskania Sztangi Leżąc im. Andrzeja Szadkowskiego

18 listopada 2023 roku w sali gimnastycznej naszego liceum odbył się XV turniej sportowy w cyklu „Zawodów Wyciskania Sztangi Leżąc im. Andrzeja Szadkowskiego", który zorganizowało Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Radziejowianka”.

 • Na pierwszym planie nastolatka w budynku uczelni. W tle napis Centrum Optyki Kwantowej.

Konferencja "Zostań badaczką - kobiety w nauce 2023"

17 listopada 2023 roku odbyła się konferencja "Zostań badaczką - kobiety w nauce 2023", na którą zaproszono naszą uczennicę - Martę Czupajło. Spotkanie odbyło się w ramach wykładów dla dziewcząt, wiążących swoją przyszłość z karierą naukową.

 • Na białym tle po lewej stronie szkic głowy kobiety z długimi włosami. Posrodku napis "Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ!"

Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ!

Zapraszamy do naszego liceum na spotkanie psychoedukacyjne dla rodziców pn. "Usłysz swoje dziecko!", które odbędzie się 21 listopada 2023 roku o godz. 17.00. Spotkanie odbędie się w ramach kampanii "Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ!" 

 • Pośrodku boiska dziesięcioro uczniów liceum stoi w rzędzie. Przed sobą trzymają kolorowe litery tworzące napis "Tolerancja".

Każdy inny, wszyscy równi...

16 listopada 2023 roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Nasza szkoła zaroiła się od przedstawicieli rastafarian, emo, skejterów, hipisów… Było kolorowo i zabawnie. W powietrzu fruwała dobra energia. Chcemy więcej takich dni...

 • Troje uczniów i dwie nauczycielki siedzą trzymając na kolonach maskotki misie. W tle półki z książkami

Wizyta uczniów SOSW w bibliotece publicznej

16 listopada 2023 roku uczniowie klasy IIA SPdP wybrali się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Radziejowie. Celem wizyty było m.in. przybliżenie funkcjonowania biblioteki oraz rozbudzenie zainteresowań czytelnictwem.

 • Dwóch chłopców siedzi na materacu. W tle zielona zjeżdżalnia

Wyjazd uczniów SOSW do sali zabaw „Honolulu” we Włocławku

13 listopada 2023 roku uczniowie klasy V-VIIIAU wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do sali zabaw „Honolulu” we Włocławku. Uczestnicy korzystali z licznych atrakcji, w tym z trampolin, zjeżdżalni o różnym stopniu trudności, basenów z piłkami.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow