Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Duża grupa uczniów liceum i szkoły podstawowej stoi pod ścianą. Wśród nich stoi kilkoro nauczycieli. W tle wiszą zdjęcia.

WyjdźMY z impASU - warsztaty dla Samorządów Uczniowskich

25 stycznia 2023 roku w naszym liceum odbyły się warsztaty pod nazwą „WyjdźMY z impASU”, w których udział wzięli przedstawiciele Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych. Dziękujemy wszystkim za inspirujące i motywujące spotkanie.

 • Na sali gimnastycznej w rzędzie stoi dziewięć licealistek w białych koszulkach. Za nimi wisi siatka.

Siatkarki Łokietka mistrzyniami powiatu

25 stycznia 2023 roku w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze siatkarki okazały się zdecydowanie najlepsze pokonując ZSRCKU w Przemystce i ZSM w Radziejowie. Gratulujemy.

 • Na czarnym tle białe i kolorowe napisy, m.in. "Łokietek gra z WOŚP, 6118,50 zł". W lewem dolnym rogu kolorowe serduszko.

Rekordowa kwota podczas 31. finału WOŚP w Łokietku

24 stycznia 2023 roku włączył się do akcji zbierania pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zebraliśmy rekordową kwotę: 6499,12 zł. Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę na rzecz WOŚP serdecznie dziękujemy ❤❤❤

 • Grupa gimnazjalistów w galowych strojach z instrumentami muzycznymi w dłoniach

Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek 2023

24 stycznia 2023 roku świetlica SOSW zamieniła się w estradę, na której talenty muzyczne zaprezentowali uczniowie naszej placówki. Czwarta edycja Szkolnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek cieszyła się dużym zainteresowaniem.

 • W pokoju przy stole siedzi pięciu chłopaków z liceum. Za stołem stoi mężczyzna w granatowej marynarce. Na stole wazon z...

Kisiel hitem poniedziałku

Poniedziałek 23 stycznia 2023 roku dla pięciu naszych licealistów był bardzo słodkim dniem. W gabinecie dyrektora czekał na nich słodki poczęstunek. Było to pyszny kisiel wygrany podczas licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Na zdjęciu z lewej strony kamienna twarz mężczyzny w koronie. Z prawej strony budynek szkoły.

Zjezd Absolwentów - 30 września 2023 roku

Z okazji obchodów 85-tej rocznicy funkcjonowania Naszego Liceum 30 września 2023 roku odbędzie się kolejny Zjazd Absolwentów. Już teraz serdecznie zapraszamy na spotkanie. Poniżej zamieszczamy zgłoszenie na Zjazd.

 • Czarno-białe zdjęcie. Mikrofon leży szarym pudełku z pokrętłami.

Bitwa na głosy 2023

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z klas  IV-VIII,  do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu wokalnego "Bitwa na głosy". Poniżej załączamy regulamin konkursu oraz kartę  zgłoszenia. Zgłoszenia należy przesyłać do 16 lutego 2023 roku.

 • Dziesięcioro licealistów stoi na tafli lodu w rzędzie trzymając się za ramiona. Wszyscy mają łyżwy na nogach.

Jazda na łyżwach to dla nas pestka!

18 stycznia 2023 roku nasi licealiści, spragnieni lodowych szaleństw, po raz drugi odwiedzili kryte lodowisko w Mogilnie. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z łyżwami, jednak nowicjusze bardzo szybko opanowali technikę jazdy na lodzie.

 • Duża grupa licealistów stoi przy barierce na lodowisku. Trzy uczennice kucają na lodowisku. Wszyscy mają na nogach łyżwy.

Lodowe szaleństwa na łyżwach

10 stycznia 2023 roku  nasi licealiści wybrali się na kryte lodowisko w Mogilnie. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z tym sportem, dla innych kolejna okazja do podszlifowania techniki. Było super!!!

 • Na podłodze siedzi grupa dzieci i kobieta. Miedzy niki leży kilka kartonów owiniętych w świąteczny papier. Za nimi stoi...

Drugie życie książek i zabawek

Zakończyła się kolejna edycja świątecznej zbiórki książek i zabawek. 4 stycznia 2023 roku obdarowaliśmy darami dzieci naszego Ośrodka. Prezenty wywołały uśmiechy na wielu twarzach obdarowanych dzieci.

 • Na scenie stoją dwie uczennice liceum i grają na skrzypcach. Z lewej strony stoi choinka udekorowana w małe światełka.

Krok po kroczku... najpiękniejsze... idą święta...

22 grudnia 2022 roku tradycyjnie w naszej szkole odbyły się klasowe Wigilie. Po spotkania w klasach, cała społeczność liceum spotkała się w auli szkolnej aby wspólnie kolędować przy choince. Kolędowe spotkanie zakończyły życzenia świąteczne.

 • Uczniowie oglądają ceramiczne ozdoby świąteczne wyłożone na długim stole

Świąteczny kiermasz szkolnego rękodzieła za nami

Szkolny kiermasz stał się grudniową tradycją. W grudniu 2022 roku w Ośrodku oraz na Radziejowskim Rynku można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów podczas zajęć ceramicznych, krawieckich oraz stolarskich.

 • Kilkudzisięciu uczniów liceum siedzi koljno w ławkach na dużej sali.

XI Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

15 grudnia 2022 roku czworo uczniów  Łokietka: Damian Łukasiewicz, Paweł Lewandowski, Hubert Makowski i Bartosz Kmieć uczestniczyło w XI Kujawsko-Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie. Czekamy na wyniki.

 • Grupa uczniów w kolorowych strojach. W tle regał z ekspozycją bombek w granatowych kartonikach

Wyjazd do fabryki bombek w Gnieźnie

15 grudnia 2022 roku grupa uczniów z klas I-III SPUZ oraz klasy IIA  SPdP wraz z opiekunami uczestniczyła w wyjeździe do fabryki bombek w Gnieźnie. Na miejscu uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda proces wyrobu bombek.

 • Troje uczniów szkoły podstawowej. W tle granatowa tablica z wywieszonymi pracami plastycznymi o tematyce prozdrowotnej

Międzyszkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Jestem świadom – używkom mówię NIE’’, 1. miejsce zajął Paweł Walczak, a 2. miejsce Mateusz Iżmanowski, wyróżnienie przyznano Wiktorii Rybickiej.

 • Na korytarzy szkolnym na sztaludze plakat. Przed sztulugą na stoliku rozłożone otwarte książki.

Stan wojenny 1981-1983. Wojna z narodem polskim

Z okazji 41. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce przygotowano wystawę, na której zaprezentowano zbiory biblioteczne, zdjęcia, przedruki dokumentów czy ulotek, które stanowią świadectwa wydarzeń stanu wojennego.

 • Grupa osób w czerwonych czapkach. W środku mężczyzna z białą brodą ubrany na czerwono. W tle choinki

Wizyta w Wiosce Świetego Mikołaja

Przed nami magiczny czas! Dnia 10 grudnia 2022 roku, rodzinnie, uczniowie kl. V AU wybrali się z wizytą do Wioski Św. Mikołaja w Skansenie Bicz. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili pracownię Elfów oraz przytulny dom Świętego Mikołaja.

 • Uczennica liceum w okularach w różowym golfie stoi przed zdjęciem pomnika Władysława Łokietka. Dziewczyna trzyma przed sobą...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Julii Pietrusiak

9 grudnia 2022 roku w  Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Dyplom i gratyfikację  pieniężną  za wybitne wyniki w nauce otrzymała Julia Pietrusiak z klasy IVab.

 • Z lewej strony czerwony plakat, pośrodku trzy osoby. Z prawej ztrony zdjęcie kilku kartonów owiniętych w kolorowy papier.

Weekend cudów w Łokietku

Szlachetna społeczność Łokietka kolejny raz stanęła na wysokości zadania. Po raz kolejny przygotowaliśmy prezenty świąteczne dla naszej rodziny. 9 rudnia 2022 roku przekazaliśmy naszą szlachetną paczkę do magazynu w Inowrocławiu.

 • Pięcioro licealistów kuca, za nimi stoi chłopak w czarnej kurtce. Po środku leżą paczki i puszki z karmą dla zwierząt. W...

Pomagamy zwierzętom przetwać zimę!

7 grudnia 2022 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy Ib odwiedzili psiaki z przytuliska w Piotrkowie Kujawskim, aby przekazać karmę dla psów. Dziękujemy za wsparcie i włączenie się do akcji całej społeczności szkolnej!

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow