Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na żółtej karteczcie czarny napis "Wywiadówka". U góry pośrodku kartki czerwona pinezka.

Spotkania z rodzicami LO i SOSW

29 września 2022 roku (czwartek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów Liceum Ogólnokształcącego. 30 września 2022 roku (piątek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów SOSW. Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań.

 • Pięć uczennic liceum stoi w rzędzie bokiem na korytrzu szkolnym. Wszystkie mają uniezioną lewą nogę. Wszystkie mają buty -...

#DzieńSzpilek

Na Łokietkowiczów zawsze można liczyć. Szpilki na stopach, szpilki na ławkach, szpilki na parapetach. W piątek 23 września 2022 roku wszędzie zagościły szpilki. Na szpilkach ruszyliśmy na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową.

 • Uśmiechnięci czniowie szkoły podstawowej podskakując podrzucają żółte liście do góry

Powitanie jesieni w świetlicy szkolnej SOSW

22 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły przywitali jesień. Wraz z opiekunami wybrali się na wspólny spacer, podczas którego szukali pierwszych oznak jesieni. Dzieci zbierały kolorowe liście i podziwiały zmieniającą się przyrodę.

 • Na stole biała kartka z napisem "Stypendium, wniosek". Na kartce leży czarny długopis.

Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Uczniowie naszego liceum mogą ubiegać się o Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Szczegółowe informacje u wychowawców klas. Wnioski wraz z wszystkimi załącznikami należy złożyć do 23 września br. w sekretariacie szkoły.

 • Dwie licealistki stoją między drzewami w lesie. Jedna trzyma foliowy worek.

Wszystkie śmieci nasze są! - 29. akcja "Sprzątanie Świata" za nami!

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! 16 września 2022 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji “Sprzątanie Świata”. Tego dnia nasi licealiści oraz wychowankowie SOSW  wyruszyli w teren, aby posprzątać nasz kawałek planety.

 • Matura próbna

Matury próbne w roku szkolnym 2022/2023

Każdego roku w naszej szkole przeprowadzane są próbne matury, w których biorą udział wszyscy uczniowie klas czwartych. Poniżej zamieszczamy harmonogram próbnych matur w roku szkolnym 2022/2023. Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

 • Ręce kobiety oparte na stole i piszące długopisem po białej kartce.

E-deklaracja maturalna

Do 30 września 2022 roku należy złożyć wstępną deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2022/2023. E-deklarację należy złożyć w systemie ZIU. Poniżej zamieszczamy instrukcję e-deklaracji maturalnej.

 • Dwóch chłopców maluje na kartkach kropki farbą siedząc przy stoliku

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września 2022 roku uczniowie SOSW świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki.To święto kreatywności, zabawy, odwagi i wiary we własne możliwości. Skąd pomysł na świętowanie? Wszystko zaczęło się od opowiastki pt. „The Dot” (Kropka).

 • Grupa gimnazjalistów i kobieta w średnim wieku. Za nimi drewniane ogrodzenie obronne i brama

Poczuć historię w Biskupinie

14 września 2022 roku uczniowie klas IIID oraz IIIC SPdP uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Biskupina - łużyckiej osady obronnej z przełomu epoki brązu i żelaza. Celem wyjazdu był udział w XXVII Festynie  Archeologicznym.

 • Dwóch małych chłopców siedzi na niebieskim materacu. Obok kobieta z małym białym psem

Zajęcia dogoterapii w SOSW

13 września 2022 roku w naszej szkole rozpoczęły się pierwsze, powakacyjne zajęcia dogoterapii. W tym roku szkolnym do grona uczestników zajęć dołączyli nowi uczniowie ze spektrum autyzmu. Podczas zajęć wykonano wiele rodzajów ćwiczeń i zabaw.

 • Duża grupa uczniów siedzi na krzesłach w Trzymają w dłoniach obrotowe mapy nieba.

Wizyta w astrobazie młodzieży z Zakrzewa

9 września 2022 roku naszą astrobazę odwiedzili uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zakrzewie. Młodzież mogła wcielić się w rolę astronoma i poznać funkcjonowanie tutejszego obserwatorium.

 • Duża grupa uczniów liceum wraz z nauczycielami stoi lub kuca na rynku pod szarym pomnikiem mężczyzny. W tle beżowy budynak.

Ach Pieniny jakie cudne...

Od 5 do 9 września 2022 roku uczniowie drugich klas naszego liceum wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym w Pieniny. Podczas kilkudniowego wyjazdu zwiedzili Muzeum Auschwitz, zdobyli Trzy Korony i Sokolicę,  odwiedzili Kraków.

 • Dwóch chłopców i dziewczynka zjeżdżają na kolorowej zjeżdżalni

Otrzęsiny i wizyta w Multikinie klasy V AU

Na początku września 2022 roku uczniowie klasy V AU postanowili oficjalnie powitać nową koleżankę - Zosię w swoim gronie. Wyjazd do Centrum Rozrywki ,,RIO" we Włocławku stał się ku temu wspaniałą okazją. Na Zosię czekało wiele atrakcji i zabaw.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow