Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Żółta karteczka (fiszka) z czarnym napisem "Ogłoszenie Prezydium Rady Rodziców".

Szanowni Rodzice!

Serdecznie proszę o dokonanie wpłat na fundusz Rady Rodziców w Kwocie 70 zł na konto bankowe 50 9549 0001 0000 1270 2004 0001 lub w sekretariacie szkoły. Wpłacone przez Państwa pieniądze są wykorzystywane dla dobra wszystkich uczniów szkoły.

 • Plakat. Na czarnym tle straszny dom, nietoperze i drzewo bez liści. Czerwony napis.

Przed nami noc z kryminałem - zapraszamy

Wielbicieli mrocznych tajemnic, bezsennych fanów kryminałów zapraszamy na „Nocne czytanie z dreszczykiem”. Kto zginie, gdzie, dlaczego? Rozwiązanie zagadki 29 października 2021 roku. Więcej informacji oraz zapisy w bibliotece szkolnej.

 • Ośmioro licealistów stoi w holu przy sztaludze. Dwie uczennice liceum stoją przed sztalugą.

Jesteśmy w finale!

9 października 2021 roku odbyły się eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Trzech poetów”. Jury wyłoniło 16 finalistów, wśród nich są nasze licealistki: Alicja Krysiak, Julia Mordyl i Justyna Wiśniewska. Trzymamy kciuki!

 • List gratulacyjny Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla maturzystów. U góry logo Kuratorium, pod logo tekst listu.

Gratulacje od Kuratora za wyniki maturalne

Miło nam poinformować, że nasze liceum trzeci rok z rzędu otrzymało List Gratulacyjny od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Marka Gralika w związku z wysokimi  wynikami egzaminu uzyskanymi przez naszych maturzystów. Brawo! Jesteśmy dumni!

 • Dwie uczennice liceum stoją za urną do głosowania i wrzucają do niej kartki.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

8 października 2021 roku w auli szkolnej odbyły się wybory do Rady Uczniowskiej. Poniżej zamieszczamy listę uczniów, którzy weszli do Samorządu Uczniowskiego Gratulujemy wygranym i życzymy dobrych pomysłów.

 • Duża grupa licealistów stojąca w sali, przed grupą stoją: starszy mężczyzna i student IV roku.

Nasz absolwent Dawid Jankowski ponownie w Łokietku

4 października 2021 roku odwiedził nas absolwent Łokietka Dawid Jankowski - studen IV roku UMK w Toruniu. Spotkanie miało formę wykładu nt. analizy struktury dynamicznej systemu księżyców i pierścieni Neptuna.

 • Grupa licealistów siedzi na kamieniach w górach, między uczniami siedzi uśmiechnięta kobieta. W tle strumyk górski.

Wspomnienia z Wisły

Z początkiem października 2021 roku grupa uczniów liceum wróciła z pobytu w Beskidzie Śląskim. Okolica Wisły, Szczyrku i Ustronia okazała się miejscem szczególnie atrakcyjnym. Uczniowie mieli możliwość wejścia  na okoliczne szczyty. Było super!

 • Czworo uczniów liceum stoi parami obok pomnika Władysława Łokietka. Na cokole pomnika bukiet biało-czerwonych kwiatów.

Dzień Patrona

27 września 2021 roku to wyjątkowy dzień w życiu Łokietkowej społeczności. Jak co roku świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły. W tak uroczystym dla nas dniu pamiętaliśmy o złożeniu władcy wyrazów należnego Mu hołdu i szacunku.

 • Uczennica liceum stoi, w rękach trzyma dyplom. Za nią stoi uśmiechnięty mężczyzna w okulatach, trzyma ją za ramiona.

Sukces recytatorski Justyny Wiśniewskiej

W dniach 24-26 września 2021 roku po raz 35. w Połczynie-Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów. Nasza licealistka Justyna Wiśniewska wyrecytowała 3. miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 • Grupa piętnastu licealistek w kamizelkach ratunkowych stoi na plaży, trzymając wiosła.

Wyjazd integracyjny do Mrówek

W dniach 22-24 września 2021 roku uczniowie klas I, II i III wraz w wychowawcami wybrali się do Mrówek k. Wilczyna. Uczniowie integrowali się m.in. na kajakach, podczas strzelania z wiatrówki i łuku, wyprawie rowerowej, baloniadzie, survivalu.

 • Po środku niebieski napis: "Salon maturzystów", pod którym znajdyuje się biały napis na czerwonym tle "Perspektywy 2021".

Salon Maturzystów - Perspektywy 2021

W  piątek, 24 września 2021 roku odbędzie się Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów 2021. Wydarzenie odbędzie się online.  Aby wziąć udział w Salonie należy się zarejestrować na stronie https://salonmaturzystow.pl/2021/salon/.

 • Ręce kobiety oparte na stole i piszące długopisem po białej kartce.

Wstępna deklaracja maturalna

Do 30 września 2021 roku należy złożyć wstępną deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2021/2022. Formularze deklaracji poniżej. Wypełnione i podpisane deklaracje w dwóch egzemplarzach prosimy składać w sekretariacie szkoły.

 • Czworo uczniów liceum stoi w lesie. Jadna osoba trzyma w rękach ziolony worek, druga wrzuca do niego śmieci.

„Myślę, więc nie śmiecę”

17 września - uczniowie naszego liceum wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę”. Licealiści sprzątali m.in. ul. Szkolną, część lasu i teren Szkoły,  zbierali to, czego inni zapomnieli po sobie posprzątać.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow