Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo.

Brąz dla Łokietka po raz trzeci!

Jak co roku, portal "Perspektywy" publikuje ranking najlepszych liceów w Polsce. Nasze liceum trzeci rok z rzędu stanęło na podium i otrzymało brązową odznakę. Gratulujemy całej społeczności szkolnej, bo każdy z nas dołożył swoją “cegiełkę” do tego wyniku.

 

 • Dwoje uczniów liceum składa kwiaty pod granitowym pomnikiem Władysława Łokietka. Uczniowie ubrani są w kurtki.

702. rocznica koronacji naszego Patrona

20 stycznia 1320 roku na Wawelu Władysław Łokietek został koronowany na króla Polski. Nasi uczniowie uczcili 702. rocznicę koronacji złożeniem kwiatów pod pomnikiem Władysława Łokietka 20 stycznia 2022 roku.

 • Uczniowie liceum wraz z nauczycielami tańczą w parach poloneza. Idą w rzędzie para za parą. Wokół na ścianach lustra.

Poloneza czas zacząć...

15 stycznia 2022 roku, w restauracji „Finezja” w Dobrem, swoją studniówkę hucznie rozpoczęli uczniowie naszego liceum. Ta wyjątkowa dla nich noc rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, po którym przyszedł czas zabawy. To była niezapomniana noc...

 • Kontur dłoni założonych na siebie. W dłoniech czerwone serce.

Św. Mikołaj znów się ujawnił...

W naszej szkole św. Mikołaj grasuje cały rok. Po raz kolejny jeden z rodziców ufundował wybranej uczennicy stypendium. Dzięki hojności Darczyńcy nasza licealistka otrzymała wysokie wsparcie finansowe. "... ten świat nie zginie nigdy dzięki nim..."

 • Uczennica klasy trzeciej szkoły podstawowej stoi pośrodku na podwyższeniu. Wokół niej tańczą uczniowie ze wstążkami.

Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

14 stycznia 2022 roku w ośrodku odbyła się III edycja Szkolnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. W szkole panował świąteczny nastrój, a uczniowie przepięknie zaprezentowali kolędy i pastorałki. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.

 • Ośmioro licealistów w czarnych koszulkach stoi na scenienie. Przy mównicy stoi chłopak i mówi do mikrofonu.

Łokietkowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11 stycznia 2022 roku odbył się szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Przeprowadziliśmy licytacje różności oraz dbyły się zawody w darta i tenisa stołowego. Zebraliśmy w sumie 4695 zł! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! ❤ Siema!

 • Uczniowie przebrani za Maryję i Józefa siedzą w stajence. Obok szopki choinki.

Jasełka w SOSW

22 grudnia 2021 roku uczniowie naszej szkoły, w pięknej scenografii i specjalnie przygotowanych kostiumach, wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Śpiew kolęd sprawił, że wszyscy poczuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 • Paląca się świeca, w tle gałązki choinki z gałązkami czerwonego głogu.

Mikołaje są wśród nas...

Czas Świąt Bożego Narodzenia przyniósł naszym licealistom wyjątkową niespodziankę. Rodzic naszej absolwentki ufundował dla naszych uczniów świąteczne stypendium, dzięki czemu troje naszych uczniów otrzymało pod choinkę wsparcie finansowe. Dziękujemy!

 • Uczeń klasy drugiej liceum w szarej bluzie z kapturem stoi między dwoma teleskopami. Za nim na ścianie wiszą mapy nieba.

Astronomiczny sukces Andrzeja Wrzesińskiego

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIIab naszego liceum Andrzej Wrzesiński zakwalifikował się do II etapu zawodów  LXV Olimpiady Astronomicznej 2021/2022 organizowanej przez Planetarium Śląskie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Trzy dziewczyny stoją obok siebie przy choince. Jedna trzyma w rękach tekturową skarbonkę.

Nasz Łokietek już gra z WOŚP

Od zawsze nalesz liceum gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W naszej szkole pojawiła się już sztabowa puszka stacjonarna WOŚP, do której możecie wrzucać pieniądze. Liczy się każdy grosz. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! ❤ Siema!

 • Duża grupa uczniów liceum stoi obok siebie. W rękach trzymają 310 metrów kolorowego łańcucha choinkowego.

Nasi licealiści wykonali 1183,85 m łańcucha choinkowego. Brawo!!!

16 grudnia 2021 roku rozstrzygnięto konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Rywalizacja przyniosła niesamowite efekty: najdłuższy łańcuch mierzył 310 metrów. Lańcuch o długości ponad 1 km zdobi korytarz naszego liceum. Sami zobaczcie.

 • Dwie uczennice liceum siedzą przy stole i pochylają się nad metalowymi kubkami, które stoją na środku stołu.

BiolChemy w swoim żywiole!

13 grudnia 2021 roku uczniowie klas o profilu  biologiczno-chemicznym uczestniczyli w wycieczce naukowej do Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu. Uczniowie  m.in. badali właściwości związków nieorganicznych, przeprowadzili elektrolizę,wytworzyli świece.

 • Na czarnej tablicy napis białą kredą: E=mc2.

Andrzej Wrzesiński w II etapie Olimpiady Fizycznej

Po raz kolejny uczeń naszego liceum Andrzej Wrzesiński z klasy IIIab liceum czteroletniego przeszedł do II etapy 71. Olimpiady Fizycznej. Opiekunem Andrzeja jest p. Janusz Wrzesiński. Gratulujemy i trzymamy kciuki :)

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow