Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Zdjęcie zrobione w nocy. Młodzież leży i siedzi w kółku na boisku szkolnym. Ubrani są na kolorowo. W tle biały budynek...

Muzyczne odwiedziny w naszej astrobazie

W sierpniu naszą astrobazę odwiedziły dwie grupy młodzieży z Letniego Kursu Muzycznego. Dołączyli do nich również mieszkańcy naszego miasta. Młodzież uzdolniona muzycznie co roku odwiedza nasze tereny, zatrzymując się w internacie przy liceum.

 • W grupie trzynastu licealistów w białych koszulkach. Dziewięć osób soti w rzędzie, cztery kucają. Prze grupą niebieski...

Intelektualna przygoda na obozie ADAMED SmartUP

Andrzej Wrzesiński uczeń klasy IIIab znalazł się w gronie 50 najlepszych uczestników programu stypendialnego ADAMED SmartUP i uczestniczył w 8. edycji obozu naukowego ADAMED SmartUP w dniach 17-30 lipca 2022 roku.

 • Uczeń liceum w garniturze niesie sztandar. Obok niego idą dwie licealistki w białych bluzkach.

Pożegnania nadszedł czas

24 czerwca 2022 rokupożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Podczas uroczystości uczniowie odbierali świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji :) Do zobaczenia we wrześniu.

 • Jedenaście osób (kobiety i mężczyźni) stoi w grupie w sali z niebieskimi ścianami. Niktórzy kucają.

Nasi nauczyciele na kursie językowym w Londynie

W dniach 13-24 czerwca 2022 roku grupa naszych nauczycieli wzięła udział w kursach językowych w David Game College w Londynie. Dzięki intensywnej nauce języka angielskiego nauczyciele poszerzyli kompetencje językowe, kulturowe i interpersonalne.

 • Ławka szkolna z leżącymi na niej karmą dla zwierząt, smyczą, szelkami dla psa

Wszyscy kochamy zwierzęta

23 czerwca 2022 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie obchodów Dnia Praw Zwierząt. W ramach tego wydarzenia zakończona została zbiórka karmy dla Schroniska w Koninie. Ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój pupil”.

 • Dwóch uczniów liceum stoi obok siebie, w rękach trzymają dyplomy. W tle budynek z bordowej cegły.

Andrzej i Wiktor na podium Zawodów Matematycznych

Nasi licealiści znaleźli się na podium XXI Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych. II miejsca zdobył Andrzej Wrzesiński uczeń kl. IIIab, a  III miejsce w kategorii klas II zdobył uczeń klasy Ib Wiktor Borczyński. Gratulujemy.

 • Grupa uczniów szkoły podstawowej stoi na scenie i prezentuje dyplomy. pośród uczniów stoją dwie kobiety i dwóch mężczyzn.

Wojenne wspomnienia - konkurs historyczny

21 czerwca 2022 roku odbyła się w galerii szkolnej uroczystość ogłoszenia  wyników konkursu historycznego Wojenne wspomnienia. Podczas uroczystości zaprezentowano fragmenty prac, które przygotowali uczniowie biorący udział w konkursie.

 • Grupa uśmiechniętych ludzi pozuje do zdjęcia. W dłoniach trzymają białe kubki i papierowe torby

Miejska gra turystyczna „Odkryj Radziejów”

14 czerwca 2022 roku uczniowie SOSW w Radziejowie pod nazwą „Drużyna S” czyli Drużyna Super Bohaterów wzięła udział w grze miejskiej pt. „Odkryj Radziejów”, edycja dla szkół ponadpodstawowych. Zajęliśmy 5. miejsce. Do zobaczenia za rok!

 • Sześcioro uczniów szkoły podstawowej i kobieta stoją w rzędzie. Przed nimi siedzi pięcioro uczniów szkoły podstawowej...

Dogoterapia w plenerze

Młodsi uczniowie SOSW systematycznie korzystają z zajęć dogoterapii. Zajęcia takie polegają na nawiązywaniu więzi psychicznej ze zwierzęciem. Ostatnie, przedwakacyjne spotkanie z psem Żako odbyło się na łonie natury.

 • Grupa osób w różnym wieku jedzie na rowerach po chodniku między drzewami.

Łokietkowy rajd rowerowy

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku miłośnicy dwóch kółek spotkali się na dziedzińcu Łokietka, skąd wyruszyli rowerami do Połajewa. Udział w rajdzie wzięło około 60 cyklistów. Dziękujemy niestrudzonym rowerzystom za wspaniałą wyprawę.

 • Na scenie czterech mężczyzna gra na gitarach. Z tyłu jeden mężczyzna gra na perkusji.

Gala Festiwalu Piosenki Francuskiej

10 czerwca 2022 roku, na dziedzińcu naszego liceum, odbył się koncert galowy XXVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, ubarwiony występami  znanych artystów Andrzeja Grabowskiego, kabaretu Jurki Czerwonych Gitar.

 • Grupa uczniów z pomalowanymi kolorowo twarzami. W tle kobieta w okularach

Święto Rodziny

10 czerwca 2022 roku  w SOSW odbył się Dzień Rodziny. To jedna z naszych ważniejszych uroczystości. Świętowanie rozpoczęło się uroczystym przemarszem ulicami naszego miasta na dziedziniec liceum, gdzie czekało na uczestników obchodów wiele atrakcji.

 • Grupa uczniów szkoły podstawowej stoi w rzędzie na scenie. Po lewej i prawej stronie stoją dwaj mężczyźni.

Rozstrzygnięcie Konkursu Ortograficznego

8 czerwca 2022 roku odbył się w naszej szkole IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny o Pióro Starosty Radziejowskiego dla szkół podstawowych. Korkurs został rozstrzygnięty. Poniżej zamieszczamy jego wyniki.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow