Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Grafika: budynek szkoły, obok głowa pomnika Władysława Łokietka. U góry napis: "Oferta Łokietka 2022/2023".

Oferta Łokietka na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice, Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej! Przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Przygotowaliśmy dla Was ofertę edukacyjną, która będzie odpowiadać Waszym aspiracjom i oczekiwaniom. Zapraszamy!

 • Na scenie w rzędzie stoją uczniowie klasy ósmej. Przed nimi siedzi w rzędzie osiem osób.

IV Kujawski Challenge Translatorski

16 maja 2022 roku  Łokietek gościł ósmoklasistów na czwartym konkursie translatorskim. Challenge polegał na przetłumaczeniu zdań z języka polskiego na angielski i angielskiego na polski. Na uczestników zastawiono mnóstwo pułapek.

 • Dwóch chłopców siedzi w wózkach. W tle drewniana rzeźba myszy

Uczniowie ZRW z wizytą w grodzie Popiela

11 maja 2022 roku uczniowie ZRW wraz z opiekunami odwiedzili legendarną stolicę Polski - Kruszwicę. Był piękny słoneczny dzień. Tomasz i Filip obejrzeli z zewnątrz Mysią Wieżę której nazwa nawiązuje do legendy o Popielu, baśniowym władcy Polski.

 • Plakat informacyjny o konkursie ortograficznym. W prawym dolnym rogu kontur pióra w kałamarzu.

IV Konkurs Ortograficzny o pióro Starosty Radziejowskiego

8 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 w naszym liceum odbędzie się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny o pióro Starosty Radziejowskiego. Zgłoszenia prosimy elektronicznie na adres: sekretariat@radziejow.edu.pl  do 6 czerwca 2022 roku.

 • Uczniowie liceum siedzą w ławkach szkolnych na sali gimnastycznej i rozwiązują test. Między ławkami chodzi kobieta.

Egzamin maturalny rozpoczęty

4 maja 2022 roku egzamin maturalny został oficjalnie rozpoczęty.  Dzisiaj piszemy egzamin z języka naszych wieszczów i przodków. Jutro będziemy liczyć na potęgę. Pojutrze pokażemy, że języki obce aż tak obce nam nie są. Powodzenia!

 • Uczeń liceum w okularach niesie sztandar na dziedzińcu szkoły. Obok niego idą dwie uczennice liceum.

Ostatni piątek

29 kwietnia 2022 roku w Łokietku radość mieszała się ze łzami. Nadszedł dzień, w którym przyszło nam pożegnać naszych Maturzystów. Trzy niezwykłe lata – pełne pracy, radości, przyjaźni... Będziemy za wami tęsknić!

 • Gimnazjalistka i trzech gimnazjalistów w strojach galowych pozuje do zdjęcia. Między nimi granatowa tablica z napisem 1-3...

Vivat! Vivat! Trzeci Maj!

29 kwietnia 2022 uczniowie SOSW uczestniczyli w akademii z okazji zbliżającego się Święta Narodowego Trzeciego Maja. Podczas spotkania zaprezentowano, że dla Polaków patriotyzm, troska o ojczyznę i wolność to nie są nic nie znaczące słowa.

 • Uczniowie w strojach sportowych stoją w rzędzie na boisku szkolnym.

Sport to zdrowie!

28 kwietnia 2022 roku społeczność Łokietka świętowała Dzień Sportu. Uczniowie liceum zostali podzieleni na trzy grupy w zależności od formy aktywnośc. Był turniej piłki ręcznej, jazda na rolkach i biegi. Był to aktywnie spędzony dzień.

 • Grupa licealistów siedzi na krzesłach w dużej sali. Po prawej stronie stoi policjant i policjantka na tle białej tablicy.

Spotkanie licealistów z funkcjonariuszami KPP w Radziejowie

26 kwietnia 2022 roku w Łokietku odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszami KPP w Radziejowie, którzy  przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wskazali główne przyczyny i skutki wypadków drogowych.

 • Cztery uczennice szkoły podstawowej siedzą przy stoliku. Wszystkie wspólnie trzymają słoik z warzywami.

Realizujemy projekty "Percentages around us" i "Physical adventures"

25 kwietnia 2022 roku nasze liceum odwiedzili uczniowie klasy 8b z MZS w Radziejowie. Wzięli udział w zajęciach, podczas których m.in. zmierzyli się z quizem na temat procentów, wykonywali doświadczenia chemiczne i fizyczne.

 • Uczennica liceum w okularach stoi obok starszej kobiety. Uczennica w rękach trzyma dyplom. W tle wielkie zdjęcie grupowe.

Warto się uczyć historii!

Julia Pietrusiak, uczennica klasy IIIab naszego Liceum, została finalistką Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego  w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”, tym samym na świadectwie dojrzałości otrzyma z historii  wynik 100%.

 • Dwie gimnazjalistki pozują do zdjęcia. W tle panorama dawnego grodu, postać króla i rycerza.

Podróż w czasie uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy

25 kwietnia 2022 roku uczniowie klasy IIc i IIIb Szkoły Przysposabiającej do Pracy wybrali się do Centrum Kultury i Historii w Brześciu Kujawskim by zapoznać się z dość nietypową wystawą historyczną. Ekspozycje pozwalają na przenoszenie się w czasie.

 • Uczeń liceum w okularach trzyma w rękach dyplom. Obok niego stoi kobieta w okularach.

Matematyczny sukces Wiktora Borczyńskiego

22 kwietnia 2022 roku w X LO w Toruniu odbył się finał indywidualny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. Prof. Stefana Banacha. Wiktor Borczyński, uczeń klasy I b zajął I miejsce w kategorii klas pierwszych. Serdecznie gratulujemy.

 • Kobieta w białej bluzce stoi na scenie i mówi do mikrofonu. W tle ekran projekcyjny z wyświetlonymi zdjęciami.

Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie na seminarium FRSE

22 kwietnia 2022 roku w  Radziejowskiego Domu Kultury odbyło się seminarium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, podczas którego p. Wioletta Nenczak - koordynator naszych działań - przedstawiła  dobre praktyki z zakresu Erasmus+ i eTwinning.

 • Chłopiec w zielonej koszulce podlewa roślinę doniczkową zieloną konewką.

Światowy Dzień Ziemi w ZRW

22 kwietnia 2022 roku uczniowie ZRW obchodzili Światowy Dzień Ziemi. Wszystkim nam nie jest obojętne „zdrowie” naszej planety. Uczniowie podczas zajęć dydaktycznych dowiedzieli się jak dbać o środowisko i otaczającą ich przyrodę.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow