Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

ERASMUS+ "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie"

W naszej placówce realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich w ramach programu Erasmus + . Jego celem jest doskonalenie językowe i kulturowe naszej kadry, by mogła być jak najbardziej efektywna w pracy z naszymi uczniami. Projekt rozpoczął się 1 czerwca 2020 roku, zakończy się 31 sierpnia 2023 roku. Nasi nauczyciele biorą udział w licznych kursach i szkoleniach przygotowujących ich do efektywnego pobytu w Londynie w Kensington Academy of English.Zdobyte w ten sposób wiedzę i umiejętności wykorzystane zostaną celem podniesienia jakości pracy szkoły. Całkowity budżet projektu to 44 445,00 .

  • Na jasnoniebieskim tle granatowe napisy, m.in. "Świadectwo uczestnictwa". W prawym dolnym rogu grafika dłoni trzymającej...

Jesteśmy częścią Europy

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat uczestnictwa w pierwszej edycji Dnia Autorów Europejskich. Przypomnijmy, że w marcu 2023 roku, młodzież i zaproszeni goście czytali poezję w językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

  • Flaga Wielkiej Bytanii. Na granatowym tle cztery czerwone, szerokie pasy z białą obwódką przecinają się pośrodku. Dwie...

W liceum rusza innowacja pedagogiczna „English Zone”

Od września 2023 roku w naszym liceum rusza innowacja pedagogiczna „English Zone”. Głównym celem innowacji jest rozwijanie motywacji i wdrażanie uczniów do samodzielności w procesie uczenia się języka obcego.

  • U góry wiszą trzy flagi : jedna biała, dwie granatowe z czerwonym krzyżem. W tle budynki.

"Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie" - podsumowanie

W naszej placówce realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich w ramach programu Erasmus + , który kończy się 31 sierpnia 2023 roku. Poniżej prezentujemy działania naszej szkoły w ramach projektu.

  • W sali w rzędzie stoją trzy kobiety i jeden mężczyzna. Dwie kobiety są ubrane na czarno, jedna w białej koszulce. Mężczyzna...

Kolejna grupa naszych nauczycieli podbija Londyn

W dniach 13-24 marca 2023 roku kolejna grupa naszych nauczycieli realizująca projekt "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie" bierze udział w kursach językowych w David Game College (Kensington Academy of English) w Londynie.

  • Jedenaście osób (kobiety i mężczyźni) stoi w grupie w sali z niebieskimi ścianami. Niktórzy kucają.

Nasi nauczyciele na kursie językowym w Londynie

W dniach 13-24 czerwca 2022 roku grupa naszych nauczycieli wzięła udział w kursach językowych w David Game College w Londynie. Dzięki intensywnej nauce języka angielskiego nauczyciele poszerzyli kompetencje językowe, kulturowe i interpersonalne.

  • Kremowe tło

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow