Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

ERASMUS+ "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie"

W naszej placówce realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich w ramach programu Erasmus + . Jego celem jest doskonalenie językowe i kulturowe naszej kadry, by mogła być jak najbardziej efektywna w pracy z naszymi uczniami. Projekt rozpoczął się 1 czerwca 2020 roku, zakończy się 31 sierpnia 2023 roku. Nasi nauczyciele biorą udział w licznych kursach i szkoleniach przygotowujących ich do efektywnego pobytu w Londynie w Kensington Academy of English.Zdobyte w ten sposób wiedzę i umiejętności wykorzystane zostaną celem podniesienia jakości pracy szkoły. Całkowity budżet projektu to 44 445,00 .

  • W sali w rzędzie stoją trzy kobiety i jeden mężczyzna. Dwie kobiety są ubrane na czarno, jedna w białej koszulce. Mężczyzna...

Kolejna grupa naszych nauczycieli podbija Londyn

W dniach 13-24 marca 2023 roku kolejna grupa naszych nauczycieli realizująca projekt "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie" bierze udział w kursach językowych w David Game College (Kensington Academy of English) w Londynie.

  • Jedenaście osób (kobiety i mężczyźni) stoi w grupie w sali z niebieskimi ścianami. Niktórzy kucają.

Nasi nauczyciele na kursie językowym w Londynie

W dniach 13-24 czerwca 2022 roku grupa naszych nauczycieli wzięła udział w kursach językowych w David Game College w Londynie. Dzięki intensywnej nauce języka angielskiego nauczyciele poszerzyli kompetencje językowe, kulturowe i interpersonalne.

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow