Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Pośrodku sali stoi chłopak w różowej koszuli z kołnierzykiem. Ma założone ręce. W tle na ceglanej ścianie biały napis.

Praca w Samorządzie Uczniowskim popłaca!

Miło nam poinformować, że przewodniczący SU Olaf Braszkiewicz został członkiem Akademii Samorządów Uczniowskich. Jest to ogromne wyróżnienie! Olaf będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc warsztaty w całej Polsce.

 • Na bordowym plakacie trzy zdjęcia z prawej strony, kóre przestawiają rozgrywki w piłkę nożną. Na bordowym tle biały napis.

Dzień miłości do... i sportu. Graliśmy dla Tobiasza

9 lutego 2024 roku w Łokietku atmosferę podgrzewało wyczekiwanie na walentynkę. Nasze serca tego dnia biły również do naszego kolegi Tobiasza, dla którego rozegraliśmy szkolny turniej w halówkę.  Ważniejsze jest kochać niż być kochanym!

 • Natolatek sojący na szkolnym korytarzu. W tle portret Wadysława łokietka i Sztandar Szkoły.

Hubert w finale Olimpiady!

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Hubert Makowski z klasy IVab zakwalifikował się do finału XII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. Nagroda główna Olimpiady to opłacone 3-letnie studia na wybranym kierunku.

 • W auli szkolej przy ścianie stoi duża grupa licalistów. pośrodku sali tańczy w kółku kilka uczennic i kilka osób w...

Gdzie Koza chodzi… czyli kujawskie zapusty 2024

8 lutego 2024 roku w nasze liceum kujawskiej tradycji stało się zadość. Licealistów odwiedziła Koza, czyli barwny orszak przebierańców w maszkarach zwierzęcych. Na szkolnych korytarzach zrobiło się kolorowo, wesoło i niezwykle ciekawie. 

 • Dwóch mężczyzn w garniturach stoi obok kobiety w ciemnej sukience. W tle dwa niebieskie banery.

Wyróżnienie za wysokie miejsce w rankingu Perspektyw 2024

7 lutego 2024 roku odbyło się Podsumowanie Rankingu Perspektyw 2024. Nasze liceum otrzymało wyróżnienie za zajęcie wysokiego miejsca w rankingu, które z rąk Pani Kurator oraz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego odebrał dyrektor szkoły p. Grzegorz Sobczak. 

 • Duża grupa licealistów stoi pośrodku lodowiska. Dwanaście osób w pierwszym siedzi na lodowisku. Wszyscy mają na nogach łyżwy.

Łyżwiarskie harce w Mogilnie

5 lutego 2024 roku nasi licealiści wybrali się wraz z opiekunami na lodowisko do Mogilna.W ciągu godziny ślizgania można było podziwiać prawdziwie widowiskowe piruety, slalomy i wywrotki w wykonaniu zarówno uczniów, jak i nauczycieli Łokietka. 

 • Labolatorium. Po lewej klka dziewcząt ubranych w ochronne faruchy podczas badań labolatoryjnych. Po prawej dwóch meżczyzn w...

Warsztaty w Collegium Medicum UMK  

5 lutego 2024 roku  uczniowie klas 3ac oraz 4c uczestniczyli w warsztatach w Collegium Medicum UMK. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję zapoznać się z różnymi technikami badawczymi oraz samodzielnie wykonali różne eksperymenty.

 • grupa młodzieży z jurorami i dyrekcją szkoły na scenie

10. edycja „Bitwy na głosy”

2 lutego 2024 roku odbyła się 10. edycja Międzyszkolnego Konkursu Wokalnego „Bitwa na głosy’’. Uczestników oceniano w dwóch kategoriach wiekowych: klas IV-VI oraz klas VII-VIII. Serdecznie dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok!

 • Na pomarańczowym korcie stoi w rzędzie trzech chłopaków i dwóch mężczyzn. Wszyscy mają stroje sportowe i trzymają rakiety...

Nowe nadzieje polskiego tenisa

1 lutego 2024 roku troje naszych licealistów uczestniczyło w treningu na inowrocławskich kortach, wylicytowanym w szkolnej licytacji na rzecz WOŚP.  Na początku trening, następnie duże emocje podczas meczu dyrektorem szkoły. 

 • Na sztaludze jasny plakat. Po lewej stronie plakatu widać trzy głowy chłopaków, po prawe stronie dwie głowy chłopaków i...

Słodka wygrana na WOŚP

W czwartek 1 lutego 2024 roku nasz dyrektor wcielił się w szefa kuchni i zaserwował swoje spécialité de la maison, czyli kisiel. Na tę okazję zwycięzcy licytacji złożyli zamówienia na konkretne smaki. Dyrektor podbił nie tylko serca, ale i żołądki uczniów.

 • Na czarnym tle białe i kolorowe napisy, m.in. "Łokietek gra z WOŚP, 10151 zł". Wokół napisu kolorowa ramka

Wygrywamy, bo gramy z radością! Rekordowa kwota dla WOŚP

Tegoroczne granie Łokietka dla WOŚP należy uznać za wyjątkowo piękne! To, czego byliśmy świadkami podczas tegorocznych akcji, nie dało się po prostu okiełznać … W tym roku zebraliśmy rekordową kwotę 10151 zł. Dziękujemy! Siema!

 • Grupa młodych ludzi w pomieszczeniu z białymi ścianami. Obok z lewej strony na stoliku telewizor.

Podróż do PRL-u

30 stycznia 2024r oku licealiści odbyli niesamowitą podróż w czasie. Tym razem przenieśli się do  czasów PRL-u, które dla młodego pokolenia stanowią okres zamierzchłej przeszłości. Podróż ta była możliwa dzięki p. Joannie Morawskiej.

 • Duża grupa licealistów stoi przy barierce na lodowisku. Dziesięć osób siedzi na lodowisku. Wszyscy mają na nogach łyżwy.

Nasze szaleństwa na łyżwach

29 stycznia 2024 roku, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, licealiści mieli okazję szlifować swoje umiejętności na lodowisku  w Mogilnie. Na początku nieśmiało i ostrożnie, a później z coraz większą odwagą poruszaliśmy się po pokrywie lodowej. 

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow

baner toplayer
Życzenia z okazji ferii zimowych