Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uczennica liceum w czarnej sukience stoi, w ręku trzyma otwarty dyplom. Obok udziennicy stoi sztaluga z tablicą informacyjną.

Sukces recytatorski Justyny Wiśniewskiej

22 maja 2021 roku odbył się etap wojewódzki 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Wśród wyróżnionych recytatorów znalazła się nasza licealistka Justyna Wiśniewska.

 • Dwie uczennice pierwszej klasy liceum recytują. Z lewej strony dzieczyna w czarnej sukience, z prawej w białym swetrze.

Sukces recytatorek

Miło nam poinformować, że nasze dwie licealistki stanęły na podium konkursu recytatorskiego "Dom ze słów. W 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja". Laureatką I miejsca została Alicja Krysiak, II miejsce zajęła Julia Mordyl. Gratulujemy :)

 • Uczennica liceum w okularach, z niebieskimi włosami, w czarnej bluzie trzyma przed sobą w rękach dyplom.

Matura z historii na 100% w klasie drugiej

Z radością informujemy, że Dorota Gapska uzyskała tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy" i uzyskała zwolnienie z egzaminu maturalnego z historii.

 • Uczennica liceum w okularach, z niebieskimi włosami, w czarnej bluzie siedzi w ławce szkolnej i czyta książkę.

Dorota Gapska w finale olimpiady

Miło nam poinformować, że Dorota Gapska uczennica naszego liceum awansowała do I części zawodów centralnych  Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”. Gratulujemy.

 • Troje uczniów liceum stoi przed ołtarzem w kościele. Od lewej dwie dziewiczny i jeden chłopak. W rękach trzymają dyplomy.

I miejsce na Olimpiadzie Teologii Katolickiej

Maria Ziętek uczennica klasy 1c zajęła I miejsce na XXXI Olimpiadzie Teologii Katolickiej. Tym samym zakwalifikowała się do zawodów III stopnia (etapu ogólnopolskiego) OTK, który będzie miał miejsce w dniach 8-10 kwietnia 2021 roku. Gratulujemy.

 • Uczennica liceum w okularach siedzi przy stoliku w bibliotece i ogląda książkę. W tle regały z książkami.

Awans Doroty w olimpiadzie historycznej

Miło nam poinformować, że Dorota Gapska z klasy IIab uzyskała awans do etapu wojewódzkiego XIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej  "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972–1514. Od Cedyni do Orszy". Gratulujemy.

 • Uczeń klasy drugiej liceum w szarej bluzie stoi przy banerze reklamowym szkoły. W tle ściana z cegieł.

Kolejny sukces Andrzeja Wrzesińskiego

Komitet Główny Olimpiady Fizycznej ogłosił listę uczniów zakwalifikowanych do zawodów II stopnia 70. Olimpiady Fizycznej, wśród których znalazł się uczeń naszego liceum Andrzej Wrzesiński. Gratulujemy,  życzymy sukcesów i trzymamy mocno kciuki :)

 • Uczeń klasy drugiej liceum w szarej bluzie z kapturem stoi między dwoma teleskopami. Za nim na ścianie wiszą mapy nieba.

Astronomiczny sukces Andrzeja Wrzesińskiego

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIab naszego liceum Andrzej Wrzesiński zakwalifikował się do zawodów II stopnia LXIV Olimpiady Astronomicznej 2020/2021 organizowanej przez Planetarium Śląskie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Trzy osoby stojące między teleskopami. Dwóch uczniów liceum, między nimi w środku stoi mężczyzna w ciemnej marynarce.

Na gwiazdy patrzeć mamy czas…

Piotr Augustyniak  oraz Andrzej Wrzesiński - uczniowie naszego liceum zdobyli II miejsce  w kategorii zespołowej dla szkół ponadpodstawowych i tym samym dołączyli do elitarnego grona laureatów Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego. Gratulujemy.

 • Cztery licealistki stoją obok siebie, w rękach trzymają dyplomy. W tle czarne zasłony.

Sukces recytatorek z Łokietka

24 września 2020 roku odbyły się eliminacje wojewódzkie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nominację do finału krajowego otrzymała Alicja Krysiak, a wśród dwunastu wyróżnionych znalazły się Julia Mordyl, Iga Paszkiet i Justyna Wiśniewska.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow