Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Jakub Gawroński - finalista Olimpiady historycznej

MATURA Z HISTORII NA 100% W KLASIE DRUGIEJ

Z radością informujemy, że Jakub Gawroński z klasy IIa naszego liceum uzyskał tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady z historii. Za napisaną pracę otrzymał ocenę bardzo dobrą, czego efektem jest zwolnienie z egzaminu maturalnego z historii.

 • Magda Kwiatkowska i Łukasz Derucki

PIĘKNIE MÓWILI W POZNANIU

Magdalena Kwiatkowska i Łukasz Derucki, uczniowie naszego liceum, zajęli ex aequo 1. miejsce w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego „Nie tylko poznańskie koziołki”! Finał konkursu odbył się 26 marca 2018 roku.  Gratulujemy.

 • Alicja Michalak

WYRECYTOWAŁA WYRÓŻNIENIE

Alicja Michalak, uczennica radziejowskiego Łokietka, otrzymała wyróżnienie w VIII Ogólnouniwersyteckim Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Konkurs odbył się 24 marca br. Gratulujemy.

 • Od lewej: Dawid Jankowski i p. Panusz Wrzesiński

UCZEŃ ŁOKIETKA WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE

Miło nam poinformować, że Dawid Jankowski uczeń klasy IIIb został laureatem LXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomicznego w Grudziądzu, które odbyło się w dniach 22-24 marca 2018 roku. Gratulujemy.

 • Magdalena Kwiatkowska

ETIUDA TEATRALNA MAGDY NAGRODZONA

15 marca b2018 roku w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu odbył się XV Konkurs Interpretacji Teatralnej. Magdalena Kwiatkowska, uczennica klasy II c zajęła III miejsce. W konkursie wystąpili uczniowie szkół średnich  m.in. z Torunia, Bydgoszczy i Lipna.

 • Jakub Gawroński

JAKUB GAWROŃSKI W FINALE OLIMPIADY

8 marca 2018 roku w Toruniu odbył się etap wojewódzki Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”.  Jakub Gawroński z klasy IIa i uzyskał awans do I części zawodów finałowych, które odbędą się 22 marca.

 • Ola Głowacka i Magdalena Kwiatkowska

WYRÓŻNIENIE DLA MAGDY W OLIMPIADZIE TEOLOGII KATOLICKIEJ

7 marca 2018 roku odbył się diecezjalny etap XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej w której uczestniczyły uczennice naszego liceum: Magdalena Kwiatkowska z kl. 2c oraz Olga Głowacka z kl. 2b. Magda otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.

 • Kamil Michalski

ALICJA I KAMIL NAGRODZENI W „KING OF THE STAGE”

25 stycznia 2018 roku  odbył się VII Przegląd Piosenki „King of the stage”. W przeglądzie tym wzięli udział  uczniowie naszej szkoły: Alicja Świat z klasy IIg zdobyła wyróżnienie, Kamil Michalski z klasy 1ab - II miejsce. Gratulujemy. 

 • Prymusi Pomorza i Kujaw są wsród nas

PRYMUSI POMORZA I KUJAW SĄ WŚRÓD NAS

Nasi uczniowie Julia Szymczak i Tomasz Tanalski, we wtorek 19 grudnia 2017 roku w Toruniu otrzymali stypendium "Prymusa Pomorza i Kujaw".  Otrzymane środki finansowe uczniowie będą mogli wykorzystać między innymi na rozwój naukowy.

 • Olimpiada historyczna

PIERWSZE MIEJSCE JAKUBA W OLIMPIADZIE HISTORYCZNEJ

14 grudnia 2017 roku odbył się etap międzyszkolny olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”. Jakub Gawroński z klasy IIa zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się do etapu okręgowego (wojewódzkiego). Gratulujemy.

 • Ola Grzesiak

BRAWA DLA OLI

2  grudnia 2017 roku w hali sportowej przy SP Nr 2 w Działdowie odbył się X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "Hoffer Superhit Festival Działdowo 2017", w którym wyróżnienie wyśpiewała nasza licealistka Ola Grzesiak. Gratulujemy. 

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dość dobra pogoda,<br>poprawa</span>
Dość dobra pogoda,
poprawa

Aktualna pogoda

Temperatura
10.8 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1000.0 hPa
Wilgotność
78 %
Termika
umiarkowanie
24-04-18 06:36:38