Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, CZYLI LUDZIE Z PASJĄ

Wszyscy chcą prowadzić życie z pasją. Pasje pobudzają zmysły, wyzwalają pozytywne emocje i nadają życiu kierunek. Sprawiają, że nabiera ono kolorów i większego sensu. Poznajcie naszych licealistów i ich zainteresowania. Może odkryjecie pasje dla siebie…

 

 • Weronika Rzadkowolska

WERONIKA RZADKOWOLSKA - UCZENNICA KLASY IIIC

Cześć, jestem Weronika, jestem tegoroczną maturzystką, chociaż śmiało mogę nazwać się maturzystką z artystyczną duszą. Łokietek jest w moim sercu od 6 lat, stał się moim drugim domem, tutaj dorastałam, poznawałam najlepszych ludzi na świecie, odkryłam swoją największą pasję, którą jest makijaż i charakteryzacja. Dzięki poparciu moich kolegów i koleżanek, mogłam wziąć na swoje barki role przewodniczącej klasy i szkoły. Wybierając profil w liceum kierowałam się zainteresowaniami, dlatego biol-chem, to strzał w 10! Makijaż jest dla mnie odskocznia od maturalnego stresu, ale też daje mi mnóstwo motywacji do nauki. Najwięcej inspiracji czerpie z seriali, bajek, filmów, desek teatru, czy książek. Za pomocą pędzla i farbki mogę zmienić się w inna postać, stworzyć maskę, wcielić się w ulubionego bohatera. Większość moich prac wstawiam na mój profil na instagramie (rzadkowolska_), jeśli ktoś ma podobne zainteresowania zapraszam, może się dogadamy. W kwietniu, jako absolwentka będę musiała rozstać się z kochanymi nauczycielami, najlepszą wychowawczynią, zgranym samorządem i całą społecznością uczniowską. Przyjaciele nazywają mnie Kobietą Sukcesu, tak właśnie się czuje kończąc tą szkołę, to ona pomogła stworzyć mój światopogląd, moją pasję i zainteresowania. Dziękuję za możliwość spełniania się :)

 • Weronika Rzadkowolska
 • Weronika Rzadkowolska
 • Weronika Rzadkowolska
 • Weronika Rzadkowolska
 • Weronika Rzadkowolska
 • Robert Kapeliński

ROBERT KAPELIŃSKI - NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Przygodę z tenisem stołowym rozpocząłem w wieku 9 lat. Sportową pasję przekazał mi Ojciec, z którym grałem w klubie TKKF Radziejowianka. W wieku szkolnym osiągnąłem pierwsze sukcesy, zdobywając mistrzostwo Szkoły Podstawowej w Radziejowie oraz reprezentowałem ją na zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim. W wieku 15 lat zostałem najmłodszym w historii mistrzem Radziejowa w Tenisa Stołowego. Uczestniczyłem w turniejach regionalnych, wojewódzkich oraz w międzynarodowych. Idolem, który wpłynął na mój światopogląd i styl gry w tenis stołowego jest Andrzej Grubba. Od 2010 roku jestem zawodnikiem trzecioligowego klubu sportowego LZS Jastrzębie. Ukończyłem Kurs Trenera II Klasy Tenisa Stołowego w Gdańsku, aby móc swoją pasję profesjonalnie przekazać młodemu pokoleniu. Zachęcam wszystkich do aktywnego uprawiania gry w tenisa stołowego :)

 • Amanda Anaszewicz

AMANDA ANASZEWICZ - UCZENNICA KLASY IC(4)

Hej! Chciałabym napisać kilka słów o moim "drugim świecie" - książkach. Bezdyskusyjnie największą przyjemność czerpię z czytania. Przenoszę się wtedy w inny świat i przeżywam wszystkie umieszczone na papierze zdarzenia. Najbardziej ciągnie mnie do literatury z tłem historycznym. Poznaję świat taki, jakim był zanim ja się zjawiłam i powiększam swoją wiedzę o kulturze. Czytanie to idealna czynność dla osób potrzebujących chwili odskoczni od problemów życia codziennego i zrelaksowania się. Kiedy dopada cię melancholia, sięgnij po książkę!

 

 • Kamil Michalski

KAMIL MICHALSKI - UCZEŃ KLASY IIIAB

Realizacja dźwięku jest moją pasją, którą udaje mi się rozwijać przez ostatnie kilka lat. Ta dziedzina budzi we mnie największe zainteresowanie spośród wszystkich otaczających mnie. Fakt, że sporo przede mną nauki, aby stać się profesjonalnym realizatorem dźwięku, nie zmienia mojego entuzjazmu, który pojawia się, kiedy tylko mam możliwość obcowania z nagłośnieniem. Wszelkie nowe elementy, do przetestowania, sprawiają mi przysłowiową "radochę" oraz - co najważniejsze – dają możliwość zdobywania nowych doświadczeń. Apele szkolne w liceum były wydarzeniami, które dały mi doświadczenie operatora dźwięku. Najmilej wspominam spektakl pt. "Królewna Śnieżka" wystawiany przez szkolne koło teatralne "Incydent". Zajmowałem się jego oprawą techniczną. To było ważne doświadczenie. Sztuka ta wymagała solidnego przygotowania technicznego. Doprowadziłem do doskonałości słyszalność wypowiadanych przez aktorów kwestii. Precyzyjnie operowałem oświetleniem scenicznym podczas spektaklu. Obecnie staram się pogłębiać swoje umiejętności chwytając każdą okazję, aby posiąść wiedzę niezbędną do nagłaśniania wydarzeń plenerowych. Realizacja dźwięku "na świeżym powietrzu" jest dla mnie od dawna największym marzeniem i mam ogromną nadzieję, że ten plan dojdzie do skutku. Umożliwi mi to połączenie pracy z największą pasją. Czyż można chcieć czegoś więcej?

 

 • Julia Kłosowska

JULIA KŁOSOWSKA - UCZENNICA KLASY IIIC

Cześć! Mam na imię Julka. W tym roku piszę maturę. Łokietek stał się moją szkołą już w gimnazjum. Poza chodzeniem do szkoły, rozwijam swoje pasje. Jedną z nich jest muzyka. Gram na gitarze elektrycznej oraz klasycznej, a także na basie. Jeżdżę na koncerty i festiwale muzyczne. Lubię podróżować, szczególnie w gronie przyjaciół, których poznałam właśnie w Łokietku. Interesuję się też zwierzętami terraryjnymi i ich hodowlą. W pokoju trzymam brodatego smoka (agama brodata lub z łac. Pogona Vitticeps) i patyczaki, poza nimi mam też 3 koty i psa. Piszę to by pokazać Ci, że szkoła to nie tylko książki i nauka. Czas na zainteresowania i znajomych spokojnie znajdziesz.

 • Julia Kłosowska
 • Julia Kłosowska
 • Julia Kłosowska
 • Julia Kłosowska
 • Julia Kłosowska

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow