Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

• Liczna grupa dzieci i młodzieży w strojach sportowych, z medalami na piersi. W tle duży banner z napisem XVI Turniej Piłki...

I miejsce piłkarzy SOSW w Wielgiem

11 maja 2023 roku w Wielgiem rozgrywano XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego. W rozgrywkach brały udział drużyny Chełmna, Golubia-Dobrzynia, Wielgiego oraz reprezentacja naszego Ośrodka w składzie: Eryk Kwaśniewski, Mateusz Koszacki, Mateusz Zaborowski, Łukasz Wysocki, Mateusz Kosiński, Natan Taler i Adrian Osiecki. Nasza drużyna wywalczyła I miejsce pokonując w kolejnych meczach: Golub - Dobrzyń 6:0, Wielgie 3:0 i Chełmno 8:2. Nasza waleczna ekipa została nagrodzona medalami i okazałym pucharem. Mateusz Koszacki wybrany został najlepszym strzelcem turnieju z 16 bramkami, natomiast nagrodę dla najmłodszego uczestnika turnieju otrzymał Natan Taler. Gratulacje!