Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

  • Po środku niebieski napis: "Salon maturzystów", pod którym znajdyuje się biały napis na czerwonym tle "Perspektywy 2021".

Salon Maturzystów - Perspektywy 2021

W  piątek, 24 września 2021 roku odbędzie się Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Wydarzenie odbędzie się online. Zachęcamy tegorocznych maturzystów do udziału Salonie Maturzystów 2021.

W programie Salonu są prezentacje ekspertów OKE na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z ich przedstawicielami. Udział w Salonie z pewnością pomoże młodzieży w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej ścieżki dalszego kształcenia.

Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypełnić krótki formularz na stronie https://salonmaturzystow.pl/2021/salon/pomorski-i-kujawsko-pomorski. W dniu Salonu otrzymają Państwo link do transmisji – wystarczy w niego kliknąć i będzie można udostępnić transmisję całej grupie na dużym ekranie. zarejestrowani uczestnicy będą mogli odbywać wirtualny spacer po stoiskach już od godziny 9.00.

wstecz

Menu

Treść

  • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
  • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow