Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • W małym, srebrynm pomieszczeniu stoi dwóch mężczyzn w średnim wieku. Jeden jest w granatowym garniturze, drugi w...

Winda w SOSW ruszyła

10 sierpnia 2023 roku odbył się pierwszy kurs windą, w którym uczestniczył m.in. Starosta Radziejowski p. Jarosław Kołtuniak i dyrektor ZSiP p. Grzegorz Sobczak. Winda znacznie ułatwi poruszanie się po budynku osobom z niepełnosprawnościami.

 • Przed szkołą idzie licealista niosący sztandar szkoły. Obok niego idą dwie licealistki w białych bluzkach. W tle duża grupa...

Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień

23 czerwca 2023 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Za nami miesiące intensywnej pracy, czas więc na zasłużony odpoczynek.

 • Grupa uczniów i dorosłych siedzących na krzesłach w dużej sali

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w SOSW

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. W świetlicy Ośrodka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 • W sali w rzędzie stoi dwanaścioro uczniów klasy czwartej szkoły podstawowej, orzed nimi kuca dziewiecioro uczniów. Pośród...

Brawa dla rowerzystów z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie

22 czerwca 2023 roku w galerii szkolnej odbyło się spotkanie podsumowujące akcję "Rowerowa Wiosna z Łokietkiem". Na najaktywniejszych uczestników czekały nagrody. Wszystkich fanów dwóch kółek zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok!

 • Q sali lekcyjnej na krzesłach siedzi kilkanaście dziewcząt z liceum. Wszystkie są w koszulkach z krótkim rękawem.

Podsumowanie projektu "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie"

We wtorek 20 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie podsumowujące projekt językowy "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie". Podczas spotkania nauczyciele oraz uczniowie rozmawiali o planach na najbliższe lata. Szczególy jesienią.

 • Duża grupa ludzi (około 140 osób) stoi na dziedzińcu szkoły. Każdy stoi przy rowerze. W tle skarpa z zielonymi krzewami.

Rajd rowerowy do Połajewa

18 czerwca 2023 roku odbył się „Łokietkowy rajd rowerowy”, w którym udział wzięło 141 cyklistów. W Połajewie na fanów jednośladów czekało wiele atrakcji. Najmłodsi rowerzyści otrzymali nagrody. Dziękujemy za wspólną wycieczkę. Do zobaczenia za rok!

 • Na zdjęciu stoi sześcioro osób. Trzy z nich trzymaja dyplomy. Z lewej strony stoi kobieta.

Udany debiut drużyny strzelców z Łokietka

17 czerwca 2023 roku odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie. Uczestnicy strzelali z broni sportowej - karabinka sportowego.. Radosław Simiński - uczeń klasy Id zajął miejsce II, natomiast Michał Linowiecki z klasy Ib miejsce III. Gratulujemy!

 • Przed sceną na boisku szkolnym na krzesłach siedzi bardzo dużo ludzi w równym wieku. W tle budynek szkoły. Jest wieczór.

Gala Festiwalu Piosenki Francuskiej

16 czerwca 2023 roku odbył się koncert galowy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, który skupia wokół sceny miłośników śpiewania w języku znad Sekwany. Koncrt uświetnili znani artyści: kabaret „Chyba” i Andrzej Piaseczny z zespołem. 

 • Na schodach stoi duża grupa uczniów luceum. Wśród nich w pierwszym rzędzi stoi mężczyzna w okularach i garniturze.

Piotr Majewski z radia PIK o obserwacjach Mikołaja Kopernika

W piątek 16 czerwca 2023 roku w sali konferencyjnej naszego „Łokietka" odbyła się ciekawa prelekcja p Piotra Majewskiego dotycząca obserwacji astronomicznych prowadzonych przez Mikołaja Kopernika. Dziękujemy za wspólne spotkanie.

 • Na scenie chłopak w niebieskiej koszuli śpiewa do mikrofonu. Przed sceną tłum ludzi.

Święto rodziny "Każdy inny, wszyscy równi"

16 czerwca 2023 roku odbyło się Święto Rodziny. Tego dnia teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw z kolorowym atrakcjami. Na scenie wystąpił znany youtuber i  twórca internetowy- Kacper Błoński, dając bardzo energetyczny występ.

 • Ubrudzeni kolorowymi farbami chłopcy leżą na podłodze. W tle ściana z kolorowymi mazajami

Podsumowanie innowacji pedagogicznej ”W krainie barw..."

W czerwcu 2023 roku zakończył się cykl zajęć w ramach innowacji ”W krainie barw – wspieranie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim”. Ideą programu było umożliwienie dzieciom poznawania otaczającej je rzeczywistości.

 • U góry wiszą trzy flagi : jedna biała, dwie granatowe z czerwonym krzyżem. W tle budynki.

"Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie" - podsumowanie

W naszej placówce realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich w ramach programu Erasmus + , który kończy się 31 sierpnia 2023 roku. Poniżej prezentujemy działania naszej szkoły w ramach projektu.

 • Jedenaścioro uczniów szkoły podstawowej z dyplomami w rękach stoi na scenie. Z lewej strony stoi mężczyzna w okularach, z...

Konkurs ortograficzny rozstrzygnięty

13 czerwca 2023 roku odbył się w naszej szkole V Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Poniżej zamieszczamy listę laureatów konkursu, których zapraszamy na wręczenie nagród 16 czerwca 2023 roku o godz. 19.30 (dziedziniec LO).

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2023 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow