Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

UCZNIOWIE OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO

Klasa VI-VIII SP L

1.
 
Augustyniak Jan
4.
 
Czarnecki Paweł
7.
 
Krauze Dawid
2.  
Bińkowska Weronika
5.   Jaromierski Kamil 8.   Uszyński Ksawier
3.   Bykowska Justyna 6.   Koral Adal      

Klasa I-III SP UZ

1.
 
Bykowski Filip
3.
 
Głosek Piotr
5.
 
Waszak Klaudia
2.  
Dytkiewicz Dominika
4.   Ryszewski Kacper 6.   Zdzichowska Bogumiła

Klasa IV-V SP UZ

1.
 
Dominiak Krystian
3.
 
Michalak Cezary
5.
 
Popowski Gracjan
2.   Dominiak Stella 4.   Michalak Grzegorz      

Klasa VI SP UZ

1.
 
Boniec Weronika
3.
 
Pasturczak Krzysztof
5.
 
Ugorska Martyna
2.   Nowak Katarzyna 4.   Sobieraj Karina      

Klasa VIII SP UZ

1.
 
Fołda Alan
3.
 
Mielczarek Filip
4.
 
Urbański Mariusz
2.   Grzelak Adrian            

Klasa IV AL

1.
 
Buczkowski Bartosz
2.
 
Marszałkowski Kacper
3.   Waszak Jakub

Klasa I-III AU

1.
 
Bogdanowski Alex
2.
 
Walczak Paweł
3.   Waszak Michał

Klasa VI-VII AU

1.
 
Jarka Adrian
3.
 
Zachwieja Natalia
4.
 
Zawadzka Natalia
2.   Kapturski Jakub            

Klasa ZRW (1)

1.
 
Czajkowska Sandra
3.
 
Olszewska Agata
4.
 
Pietrzak Milena
2.   Kruszyński Krystian            

Klasa ZRW (2)

1.
 
Krawczyk Krzysztof
2.
 
Pietrasik Marek
3.
  Zawidzki Tomasz

Klasa III G L

1.
 
Dominiak Robert
2.
 
Habecka Weronika      

Klasa III G UZ

1.
 
Dominiak Przemysław
3.
 
Ratajewska Agata
5.
 
Sikorska Beata
2.
 
Kardzacz Tamara
4.
 
Raźny Dawid
6.
 
Szczerbiak Kamil

Klasa I SPdP

1.
 
Araszewski Grzegorz
4.
 
Michalski Adam
6.
 
Stramowski Kamil
2.
 
Dominiak Klaudia
5.
 
Pasturczak Rafał
7.
 
Urbański Alan
3.   Dzierżawska Wioletta            

Klasa II SPdP

1.
 
Bińkowski Patryk
3.
 
Górzyński Waldemar
5.
 
Rybicka Kamila
2.
  Górzyński Grzegorz
4.
 
Kaczmarek Konrad
     

Klasa IIIa SPdP

1.
 
Czajkowski Łukasz 4.   Rakowski Krzysztof 6.   Słodkiewicz Piotr
2.
 
Jakóbiak Emilia 5.   Rutkowska Klaudia 7.   Zalewska Patrycja
3.
 
Pawlak Marta            

Klasa IIIb SPdP

1.
  Danielak Marcin 4.   Osuch Dominika 6.   Tylkowski Michał
2.
  Karolczak Arkadiusz 5.   Smętek Dominik 7.   Wiśniewski Tobiasz
3.   Osiecki Adrian            

Klasa IIIc SPdP

1.
  Bączkiewicz Angelika 3.   Joachimiak Anna 5.   Stramowski Kamil
2.
  Głowacki Damian 4.   Lewiński Marek 6.   Zmierczak Patrycja

 

Licencja