Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Matura próbna

MATURA PRÓBNA Z NOWĄ ERĄ

4 stycznia 2018 roku rozpoczęła się próbna matura z języka polskiego. W kolejnych dniach uczniowie klas trzecich LO zmierzą się z matematyką, językami obcymi oraz z przedmiotami dodatkowymi. Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy kciuki

 • Zapraszamy do naszej astrobazy

ZAPRASZAMY DO NASZEJ ASTROBAZY

Wszystkich zainteresowanych astronomią zapraszamy niezmiennie wieczorami w każdy wtorek i czwartek niezależnie od pogody. Na zimowym nniebie zauważyć można  jeden z najpiękniejszych obrazów kosmosu jakim jest Wielka Mgławica w Orionie -M42.

 • Pójdźcie za naszą Gwiazdą, pójdźcie w jasności jasność

PÓJDŹCIE ZA NASZĄ GWIAZDĄ, PÓJDŹCIE W JASNOŚCI JASNOŚĆ...

22 grudnia 2017 roku w auli szkolnej odbył się uroczysty apel poprzedzający święta Bożego Narodzenia. Koncert kolęd wprowadził wszystkich w magiczną atmosferę oraz w świąteczny nastrój pełen nadziei i radosnego oczekiwania.

 • Prymusi Pomorza i Kujaw są wsród nas

PRYMUSI POMORZA I KUJAW SĄ WŚRÓD NAS

Nasi uczniowie Julia Szymczak i Tomasz Tanalski, we wtorek 19 grudnia 2017 roku w Toruniu otrzymali stypendium "Prymusa Pomorza i Kujaw".  Otrzymane środki finansowe uczniowie będą mogli wykorzystać między innymi na rozwój naukowy.

 • Warsztaty językowe w Płocku

WARSZTATY JĘZYKOWE W PŁOCKU

18 grudnia 2017 roku  nasi gimnazjaliści i licealiści uczestniczyli w warsztatach językowych w  Płocku, które dotyczyły obchodzenia świąt w krajach anglojęzycznych. Po zakończeniu warsztatów młodzież udała się do kina Helios.

 • Grudniowe zajęcia w astrobazie

GRUDNIOWE ZAJĘCIA W ASTROBAZIE

W grudniu 2017 roku w naszej astrobazie prowadzone były zajęcia m.in.  dla uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej w Byczynie oraz dla  uczniów Łokietka z klas III a, III b oraz III c przygotowującej się do egzaminu maturalnego z geografii.

 • Ilimpiada historyczna

PIERWSZE MIEJSCE JAKUBA W OLIMPIADZIE HISTORYCZNEJ

14 grudnia 2017 roku odbył się etap międzyszkolny olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”. Jakub Gawroński z klasy IIa zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się do etapu okręgowego (wojewódzkiego). Gratulujemy.

 • Targi Edukacji i Pracy 2017

ŁOKIETEK NA TARGACH EDUKACJI I PRACY

7 grudnia 2017 roku,  w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie, odbyły się Targi Edukacji i Pracy, na których uczniowie Łokietka prezentowali ofertę edukacyjną naszej szkoły. Targi zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kariery w Radziejowie.

 • Radość - tak wiele, za tak niewiele

RADOŚĆ INNYCH - TAK WIELE, ZA TAK NIEWIELE

6 grudnia 2017 roku w naszej bibliotece obdarowaliśmy podopiecznych  z naszego Ośrodka upominkami przygotowanymi w ramach akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak...

 • Książki

DOBRA KSIĄŻKA NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY

Nadszedł czas, kiedy dni stały się krótsze i ponure. Jesienny wieczór nie będzie się dłużył, jeśli wypożyczysz książkę. Nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze. Więcej informacji: http://www.radziejow.edu.pl/311,nowosci

 • Ola Grzesiak

BRAWA DLA OLI

2  grudnia 2017 roku w hali sportowej przy SP Nr 2 w Działdowie odbył się X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "Hoffer Superhit Festival Działdowo 2017", w którym wyróżnienie wyśpiewała nasza licealistka Ola Grzesiak. Gratulujemy. 

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Deszczowo, <br>okresowe przejaśnienia</span>
Deszczowo,
okresowe przejaśnienia

Aktualna pogoda

Temperatura
-1.9 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1003.0 hPa
Wilgotność
88 %
Termika
mrozno
21-01-18 21:19:34