Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Kultura

KULTURA W ZASIĘGU

Na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka "Kultura w zasięgu", w której znajdziecie informacje na temat różnych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie i nie tylko. To tu dowiecie się co i gdzie można obejrzeć lub wysłuchać.

 • Dzień Patrona

DZIEŃ PATRONA

27 września 2017 roku był dla nas dniem szczególnym. Jak co roku obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Wspominaliśmy postać króla Władysława Łokietka i płowiecką bitwę. Uczniowie złożyli kwiaty pod pomnikiem naszego Patrona króla Władysława Łokietka.

 • Spotkanie z Królem Władysławem Łokietkiem

SPOTKANIE Z KRÓLEM WŁADYSŁAWEM ŁOKIETKIEM

27 września 2017 roku uczniowie SOSW Radziejowie obchodzili Dzień Patrona Szkoły. W związku z tym zaprosili do stworzonego przez siebie studia telewizyjnego samego patrona szkoły – Króla Władysława Łokietka. Była to niezwykła lekcja historii.

 • II AU i V AU W Płocku

WYJAZD EDUKACYJNY UCZNIÓW KLAS AUTYSTYCZNYCH DO PŁOCKA

 21 września 2017 roku uczniowie klas: II AU i V AU wybrali się na wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Płocku. Była to wyjątkowa okazja aby na żywo zobaczyć i podziwiać zwierzęta egzotyczne.

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego SOSW zakończone

WYBORY DO SAMORZĄDU SOSW ZAKOŃCZONE

20 września 2017 roku w naszym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyniku głosowania uczniowie Ośrodka wybrali uczniów, którzy na pierwszym zebraniu rady Samorządu podzielili się obowiązkami.

 • Uczniowie SOSW w sadzie

UCZNIOWIE SOSW W SADZIE

19 września 2017 roku uczniowie klas II AU oraz V AU odwiedzili sad. Wszyscy mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób, i w jakich etapach odbywa się zbiór owoców oraz gdzie się je przechowuje. Z wielkim apetytem smakowaliśmy dary jesieni.

 • Sprzątanie Świata

JESIENNE PORZĄDKI CZYLI SPRZĄTANIE ŚWIATA

15 września 2017 roku licealiści, gimnazjaliści oraz wychowankowie SOSW włączyli się do akcji "Sprzątanie świata", której tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce".

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pełni nowych inspiracji i motywacji, zabieramy się do pracy! Uczniom Łokietka życzymy samych sukcesów.

 • Gwiazdy na niebie i na estradzie

GWIAZDY NA NIEBIE I NA ESTRADZIE

W piątek 25 sierpnia 2017 roku na dziedzińcu radziejowskiego „Łokietka”, jak co roku, odbył się koncert instrumentalistów biorących udział letnich kursach muzycznych. Po koncercie przygotowano grilla oraz zorganizowano nocne obserwacje nieba.

 • Zakończenie roku szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2017 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Życzymy wszystkim bezpiecznych, zdrowych i długich wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 • Daniel Lewandowski i Kamilę Mitka

POŻEGNANIE WYCHOWANKÓW INTERNATU

21 czerwca 2017 roku w internacie ośrodka odbyła się impreza z okazji zakończenia roku szkolnego. Uroczyście pożegnano na niej absolwentów naszej szkoły -  Kamilę Mitkę i i Daniela Lewandowskiego. Otrzymali oni drobne upominki.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
9.8 ºC
T. odczuw.
9.8 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
NNW
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1000.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
23-10-17 11:52:05