Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Cała Polska czyta dzieciom

MAGIA CZYTANIA

Otowąż była gdziebądźto chatynka, w niej szczęściliła miłośna rodzinka. I była pora, gdy tatko czytywał swoim wsłuchiwatkom. A gdy roztwierał bajubajów księgę  wszystkie czytały tatki na potęgę... A wiecie dlaczego tak się kochały? Bo co dzień czytały...
 • Warsztaty pisania opowiadań pt. "Pokazuj, nie opisuj"

POKAZUJ, NIE OPISUJ - WARSZTATY PISANIA OPOWIADAŃ

16 maja 2017 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty pisania opowiadań pt. "Pokazuj, nie opisuj", które prowadził Przemysław Semczuk. W warsztatach uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum i liceum, gimnazjaliści z MZS oraz słuchacze UTW.

 • Nocne czytanie "Dziadów"

"CIEMNO WSZĘDZIE..." - NOCNE CZYTANIE "DZIADÓW"

4-5 listopada 2016 roku w bibliotece szkolnej odbyło się nocne czytanie „Dziadów” Adama Mickiewicza. Dekoracja i świece stworzyły doskonałą atmosferę do wsłuchania się w przesłania, które w swym dziele przekazał wieszcz narodowy.

 • Ślady, Dygot

NAJNOWSZA POWIEŚĆ "ŚLADY" W NASZEJ BIBLIOTECE

Nasza biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o nową książkę Jakuba Małeckiego „Ślady”,  powieść-niepowieść złożona z opowiadań. Książka nakładem wydawnictwa Sine Qua Non ukazała się 28 września 2016 roku.

 • Zrozumieć autyzm

KSIĄŻKI, KTÓRE POZWOLĄ "ZROZUMIEĆ AUTYZM"

W październiku 2016 roku nasza biblioteka otrzymała książki i poradniki, które pozwolą zrozumieć czym jest autyzm. Książki ofiarowano w ramach odbywającej się w naszej placówce konferencji pn. „Zrozumieć autyzm”.

 • Podziel się książką

PODARUJ KSIĄŻKĘ DZIECIOM Z OŚRODKA

Nasza biblioteka zbiera książki dla wychowanków naszego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Zachęcamy wszystkich do wyszukania w domowej biblioteczce książek, które można by podarować  dzieciom z Ośrodka i przyniesienie ich do biblioteki szkolnej. Akcja trwa cały rok. Daj książce drugą szansę!

 • Nocne czytanie "Quo Vadis"

UCZNIOWIE ŁOKIETKA POBILI KOLEJNY REKORD W CZYTANIU!

4-5 czerwca 2016 roku odbył się piętnastogodzinny maraton czytania „Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza na radziejowskim rynku. Nasza szkoła aktywnie włączyła się do akcji i była jej koordynatorem.

 • Nocne czytanie

BLIŻEJ DALEKIEGO WSCHODU CZYTAJĄC E. E. SCHMITTA

29-30 kwietnia 2016 roku odbył się "Nocny maraton czytania". Tym razem czytaliśmy książki Erica-Emmanuela Schmitta. Idea wspólnego czytania zachwyciła nie tylko młodzież naszej szkoły ale również uczniów z okolicznych Szkół Podstawowych.

 • Biblioteka Rodzica

BIBLIOTEKA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice, nasza biblioteka proponuje Państwu inspirujące poradniki i książki poruszające problemy wychowawcze i sprawy wieku dojrzewania, woluminy omawiające zagadnienia związane z psychologią.
 • Dzieci z SOSW

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM...

4 grudnia 2015 roku w bibliotece odbyło się mikołajkowe spotkanie dla najmłodszych uczniów naszego Ośrodka, podczas którego obdarowano dzieci prezentami świątecznymi, w których znalazły się książki oraz maskotki.

 • Nocne czytanie

UDAŁO SIĘ! DWANAŚCIE KSIĄG W JEDNĄ NOC

23-24 października 2015 roku w naszej szkole odbył się "Nocny maraton czytania". Głośne przeczytanie strof "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza zajęło nam tylko 13 godzin. Dwanaście ksiąg i Epilog w jedną noc...

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
9.8 ºC
T. odczuw.
9.8 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
NNW
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1000.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
23-10-17 11:52:05