Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Uwaga

WYWIADÓWKA

Informujemy, że 12 grudnia 2017 roku (wtorek) w godzinach 16.30-18.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów LO i PGP. Ze względu na ważność omawianych spraw wszystkich rodziców prosimy o niezawodne przybycie.

 

 • Targi Edukacji i Pracy 2017

ŁOKIETEK NA TARGACH EDUKACJI I PRACY

7 grudnia 2017 roku,  w hali sportowej przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie, odbyły się Targi Edukacji i Pracy, na których uczniowie Łokietka prezentowali ofertę edukacyjną naszej szkoły. Targi zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kariery w Radziejowie.

 • Radość - tak wiele, za tak niewiele

RADOŚĆ INNYCH - TAK WIELE, ZA TAK NIEWIELE

6 grudnia 2017 roku w naszej bibliotece obdarowaliśmy podopiecznych  z naszego Ośrodka upominkami przygotowanymi w ramach akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak...

 • Mikołajki SOSW

MIKOŁAJKI W SOSW

Tradycyjnie 6 grudnia 2017 roku uczniów SOSW odwiedził Św. Mikołaj z wielkim workiem słodyczy. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani pysznymi batonikami. Przy tej okazji można było posłuchać pięknych kolęd w wykonaniu dziewcząt z LO.

 • Książki

DOBRA KSIĄŻKA NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY

Nadszedł czas, kiedy dni stały się krótsze i ponure. Jesienny wieczór nie będzie się dłużył, jeśli wypożyczysz książkę. Nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze. Więcej informacji: http://www.radziejow.edu.pl/311,nowosci

 • Ola Grzesiak

BRAWA DLA OLI

2  grudnia 2017 roku w hali sportowej przy SP Nr 2 w Działdowie odbył się X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "Hoffer Superhit Festival Działdowo 2017", w którym wyróżnienie wyśpiewała nasza licealistka Ola Grzesiak. Gratulujemy. 

 • Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdane

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW ROZDANE

Daria Umerle, uczennica klasy IIb naszego Liceum otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczyste wręczenie stypendiów dla najzdolniejszych uczniów województwa kujawsko-pomorskiego odbyło się 29 listopada 2017 roku.

 • Stypendium Mrszałka dla Dominiki Staniszewskiej

STYPENDIUM MARSZAŁAKA DLA DOMINIKI STANISZEWSKIEJ

29 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów marszałka województwa 73 uczniom liceów i techników z regionu kujawsko-pomorskiego. takie stypendium otrzymała nasza uczennica Dominika Staniszewska. Gratulujemy.

 • Kamil Michalski

KOLEJNY SUKCES WOKALNY KAMILA MICHALSKIEGO

24 listopada 2017 roku Kamil Michalski, piosenką "Przebacz mi" z musicalu Romeo i Julia, wyśpiewał pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 16-19 lat w III Wojewódzkim Konkursie Piosenki "VOKALE 2017" w Świeciu. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

 • Od lewej: Leszek Grabowski, Magdalena Kwiatkowska

NASZA LICEALISTKA DRUGA W POLSCE

W dniach 17.-19.11.2017 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się finał krajowy 42. Konkursu Krasomówczego Młodzieży Szkół Ponadgimnzjalnych. Z przyjemnością informujemy, że laureatką 2. miejsca, po raz kolejny, została nasza licealistka Magdalena Kwiatkowska.

 • Zasadź lipy

PRZYJAZNA NATURZE INICJATYWA I NASZ UDZIAŁ W NIEJ…

W ramach programu grantowego "Inicjatywy społeczne po stronie natury" również na szkolnym podwórku SOSW znalazło się miejsce dla nowych drzew.  Młode drzewka posadzili uczniowie z klasy I SPdP oraz klasy V i VI SPL.

 • Uczniowie SOSW na warsztatach w Bydgoszczy

UCZNIOWIE SOSW NA WARSZTATACH W BYDGOSZCZY

16 listopada 2017 roku odbyliśmy podróż pełną zapachów, kolorów i smaków. Odwiedziliśmy Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz Manufakturę Słodyczy. Podczas warsztatów wykonaliśmy mydło i wyprodukowaliśmy kolorowe lizaki.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dość dobra pogoda,<br>początkowo możliwe opady</span>
Dość dobra pogoda,
początkowo możliwe opady

Aktualna pogoda

Temperatura
4.2 ºC
T. odczuw.
3.2 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
SSE
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1001.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
zimno
17-12-17 11:07:02