Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Na kremowym tle kolorowy napis "21 marca pierwszy dzień wiosny".

Wiosna, wiosna, wiosna... Władza w szkole w naszych rękach

21 marca 2023 roku  władzę w naszej szkole przejmiemy my – uczniowie. Będzie wesoło i kolorowo! Tego dnia zajęcia lekcyjne będą miały nieco inną formę.Po zajęciach odbędą się zawody z dla wszystkich klas. Gwarantujemy dużo zabawy i śmiechu!

 • Grafika: budynek szkoły, obok głowa pomnika Władysława Łokietka. U góry napis: "Oferta Łokietka 2023/2024".

Oferta Łokietka na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice, Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej! Przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. Przygotowaliśmy dla Was ofertę edukacyjną, która będzie odpowiadać Waszym aspiracjom i oczekiwaniom. Zapraszamy!

 • W sali w rzędzie stoją trzy kobiety i jeden mężczyzna. Dwie kobiety są ubrane na czarno, jedna w białej koszulce. Mężczyzna...

Kolejna grupa naszych nauczycieli podbija Londyn

W dniach 13-24 marca 2023 roku kolejna grupa naszych nauczycieli realizująca projekt "Efektywny nauczyciel - efektywne nauczanie" bierze udział w kursach językowych w David Game College (Kensington Academy of English) w Londynie.

 • Flaga Francji. Pionowe pasy: granatowy, biały, czerwony.
XXIX Festiwal Piosenki Francuskiej

16 czerwca 2023 roku odbędzie się finał XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 2 czerwca 2023 roku. 

 • W auli wykładowej przy długim stole siedzi uczeń liceum w niebieskiej koszulce i czarnej bluzie i rozwiązuje test.

Andrzej Wrzesiński finalistą 66. Olimpiady Astronomicznej

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IVab Andrzej Wrzesiński uzyskał tytuł finalisty 66. Ogólnopolskiej Olimpiady Astronomicznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie astronomii!

 • Na scenie stoi dziewiczna z długimi włosami i trzyma przed sobą dyplom. Z jej prawej strony stoi mężczyzna w okularach.

Pierwsza nagroda dla naszej uczennicy Julii Mordyl

10 marca 2023 roku w Toruniu odbył się XVIII Konkurs Interpretacji Teatralnej. Julia Mordyl, recytatorka z naszego liceum, zdobyła pierwszą nagrodę. Jury oceniło prezentację Julii bardzo wysoko. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Chłopak w garniturze mówi przez mikrofon. Obok grupa gimnazjalistów ustawiona w rzędzie

Dzień Kobiet w SOSW

8 marca 2023 roku w SOSW odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. W imieniu wszystkich chłopców życzymy Wam - drogie panie i koleżanki przede wszystkim dużo uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita w Waszych rękach.

 • W sali przy kwadratowym stoliku siedzi pięcioro uczniów liceum i układa na stole drewniane klocki. W tle przy stoliku...

Noc w Łokietku

W piątek 3 marca 2023 roku o godzinie 18.00 uczniowie Łokietka spotkali się, po to by spędzić wieczór i noc w szkole. Były m.in. gry planszowe i zabawy integracyjne, rozegrano również turniej w piłkę ręczną.Była to doskonała okazja do integracji.

 • Logo: na białym tle w kształcie koła napis "Ogólnopolska olimpiada historyczna". Pośrodku trzy hełmy.

Olimpiada historyczna

Miło nam poinformować, że Olaf Braszkiewicz reprezentował nasze liceum w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii. Zawody okręgowe odbyły się 2 marca 2023 roku. Olafowi gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania pasji historycznych.

 • W sali gimnastycznej uczniowie liceum grają w piłkę siatkową. Pośrodku sali wisi siatka. Na trybunach siedzą uczniowie.

Pomagamy na sportowy

28 lutego 2023 roku, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w naszej szkole odbył się charytatywny turniej piłki Graliśmy dla naszej koleżanki Klaudii Warczak z klasy 2ac. Zebraliśmy łącznie 3300 złotych. Macie wielkie serducha. Dziękujemy!

 • W sali gimnastycznej, wokół stolika stoi grupa uczniów szkoły podstawowej. Na stoliku pali się ogień.

Giełada szkół w Zakrzewie

28 lutego 2023 roku wzięliśmy udział w giełdzie szkół średnich, na której mieliśmy przyjemność zaprezentowania ósmoklasistom oferty naszej szkoły. Dziękujemy za dobrą zabawę, gościnność i rewelacyjną atmosferę. Do zobaczenia!

 • Sześć dziewcząt w białych bluzkach i chłopak w garniturze stoją w rzędzie na scenie. Za nimi wisi ekran z napisem Powstanie...

Gloria Victis – śladami Powstania Styczniowego na Kujawach

24 lutego 2023 roku nasi uczniowie wraz z dyrektorem p. Grzegorzem Sobczakiem i p. Piotrem Truszkowskim wzięli udział w prezentacji projektu „Gloria Victis – śladami Powstania Styczniowego na Kujawach”. w Radziejowskim Domu Kultury.

 • Czworo dzieci stoi na scenie i trzyma dyplomy

Bitwa na głosy 2023

23 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Wokalny Bitwa na głosy. I miejsce wyśpiewali: w kategorii klasy IV-VI - Szymon Błaszczyk, w kategorii klasy VII-VIII - Gabriela Rafińska.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2022 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow