Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Plakat LO 2019/2020

OFERTA ŁOKIETKA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Drogi Uczniu! Przed Tobą wybór szkoły średniej. Nasz Łokietek przygotuje Cię do matury będącej przepustką do kariery w dorosłym życiu. Zapoznaj się ofertą naszej szkoły na rok szkolny 2019/2020. Dołącz do nas! Z Łokietkiem po sukces!

 • Oferta LO

W ŁOKIETKU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

Jeśli interesują Cię przedmioty humanistyczne, fascynuje Cię świat nowoczesnych technologii, masz zainteresowania przyrodnicze, a Twoim powołaniem są kierunki medyczne dołącz do nas i zostań uczniem Łokietka :)

czytaj więcej

 • Łokietek

PROJEKT PN. „KLUB MŁODZIEŻOWY RAZEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY”

W roku szkolnym 2018/2019 w naszym Ośrodku realizowany jest projekt pn. „Klub Młodzieżowy Razem dla dzieci i młodzieży”. Podstawowym celem jest wsparcie procesu edukacyjnego przez pomoc w nauce i przezwyciężanie trudności szkolnych.

 • Walentynki w SOSW

ZAKOCHANI NIE CZEKAJĄ NA MAJ

Walentynki wypadają w najzimniejszej porze roku, kiedy wszyscy mają już dość zimy, a do wiosny jest jeszcze daleko. W SOSW było gorąco!!! Przez kilka dni działała Poczta Walentynkowa. Zwyczajowo, wszyscy zakochani wysyłali sobie miłosne liściki i serduszka.

 • W krainie Bajtów

W ŚWIECIE BAJTÓW

13 lutego uczniowie SOSW uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych zorganizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie. W trakcie zajęć mieli okazję obejrzeć spektakl pt. "W krainie Bajtów".

 • Jaka to melodia?

JAKA TO MELODIA?

12 lutego 2019 r uczniowie klas 1a, 2a i 3g wybrali się do Warszawy na nagrania programu „Jaka to melodia?.” Nagrali 6 odcinków, które będą emitowane w połowie marca!  Mimo wielkiego zmęczenia wróciliśmy zadowoleni.

 • Studniówka 2019

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ

9 lutego 2019 roku w Restauracji Gracja w Bądkowie odbyła się studniówka naszych maturzystów. Bal rozpoczął się o godzinie 19:00 tradycyjnym polonezem. O oprawę muzyczną balu zadbał zespół Midway. Zabawa trwała do białego rana.

 • Promocja Łokietka w Topólce

PROMOCJA ŁOKIETKA W TOPÓLCE

7 lutego 2019 roku nasi licealiści gościli w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Topólce, gdzie zaprezentowali ofertę Łokietka na rok szkolny 2019/2020. Dużym zainteresowaniem cieszyły się: robotyka,  projekty medyczne oraz zajęcia artystyczne.

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

 • Oferta SOSW

MOŻLIWOŚCI WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU W NASZYM OŚRODKU

W naszym Ośrodku każde dziecko jest bezpieczne, akceptowane i ważne, rozwija swoje zainteresowania i zdolności, będzie przygotowane do możliwie pełnego, samodzielnego funkcjonowania w życiu dorosłym.

czytaj więcej

 • Bitwa na głosy

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY "BITWA NA GŁOSY"

Nasz Łokietek organizuje konkurs "Bitwa na głosy", który odbędzie się 28 lutego 2019 roku w galerii szkolnej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII)  i gimnazjów. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 lutego br.

następna strona »

Licencja