Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

 • Zawsze gotowi...

ZAWSZE GOTOWI...

Uczniowie klasy III B Przysposabiającej do Pracy wielokrotnie  potwierdzali, że potrafią uczyć się i pracować w każdych warunkach. Na bazie umiejętności nabytych w szkole, pod czujnym okiem rodziców przygotowują maseczki ochronne. 

 • Kartka dla medyka

KARTKA DLA MEDYKA

Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji ,,Kartka dla Medyka”. Celem akcji było podziękowanie personelowi medycznemu za walkę z koronawirusem. Akcja polegała na narysowaniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami.

 • Być kobietą

BYĆ KOBIETĄ!

„Być kobietą!” pod takim tytułem uczniowie SOSW przygotowali muzyczne przedstawienie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Przeboje o kobietach przeplatały się  z dyskretnymi żartami o kobiecej naturze.  

 • Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

2 marca 2020 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w której uczestniczyli uczniowie liceum oraz dzieci i młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

 • Podróż do wnętrza Ziemi

PODRÓŻ DO WNĘTRZA ZIEMI

13 lutego 2020 roku uczniowie klasy  III B Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili największą kopalnię głębinową  soli kamiennej w Polsce, która znajduje się w Kłodawie. Program zwiedzania obejmował prelekcję na temat historii powstania złóż solnych.

 • Walentynki w świetlicy SOSW

WALENTYNKI W ŚWIETLICY SOSW

13 lutego 2020 roku, tuż przed świętem patrona zakochanych milusińscy zajęć świetlicowych z zaciekawieniem zapoznali się z tradycją świętowania walentynek. Przygotowali niespodzianki walentynkowe i udekorowali salę w czerwone serduszka.

 • Adam Michalski

SPORTOWA PRZYGODA - TYM RAZEM W SZWECJI

W dniach 12-16 lipca 2020 roku będzie odbywał się Europejski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych ,,Gothia Cup” w  Geteborgu w Szwecji.  Jesteśmy dumni ,iż w tej szczęśliwej dziesiątce reprezentantów znalazł się nasz uczeń Adam Michalski.

 • Czarek Michalak

KOLEJNY SPOROTWY SUKCES W SOSW

Uczeń SOSW Czarek Michalak został zakwalifikowany i będzie reprezentował województwo kujawsko-pomorskie podczas Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych ZAKOPANE 2020 w dniach 4-7 marca. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 • Radość Świąt Bożego Narodzenia

WYNIKI KONKURSU "RADOŚĆ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"

22 stycznia 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs Samorządu Internatu  ,,Radość Świąt Bożego Narodzenia”.  Komisja  przyznała:  I miejsce Krystianowi Dominiakowi,  II miejsce Grzegorzowi Michalakowi,  III miejsce Katarzynie Nowak. 

 • Dzień Babci i Dziadka w SOSW

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SOSW

W środę 22 stycznia 2020 roku świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość uświetnił występ Zespołu Folklorystycznego "Kujawioki" z Osięcin. Wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta życzymy zdrowia i 100 lat!

 • Dogoterapia w SOSW

DOGOTERAPIA W SOSW

Najmłodsi uczniowie systematycznie korzystają zajęć dogoterapii. Ulubione zajęcia z pieskiem pozytywnie wpływają na samopoczucie, motywację dzieci do podejmowania różnych działań. To przyjazna i skuteczna metoda w pracy z młodszymi uczniami.

 • I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

I SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

14 stycznia 2020 roku w ośrodku odbył się I Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Celem festiwalu było: pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz zachęcanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym szkoły.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow