Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • FTS_1450

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W piątek 26 czerwca 2020 roku uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa i tym samym zakończył się rok szkolny 2019/2020. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, spokoju i odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 • Łokietek

"...LECZ LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ..."

Zakończenie roku szkolnego przyniosło dla naszych licealistów wyjątkową niespodziankę. Jeden z rodziców uczennicy Łokietka przekazał  dla uczniów znaczną  kwotę. Dzięki hojności Darczyńcy sześcioro naszych uczniów otrzymało wysokie wsparcie finansowe.

 • LO

WIRTUALNE DRZWI OTWARTE

Ósmoklasisto! Jeśli zastanawiasz się, co robić po szkole podstawowej, to nasze Wirtualne Drzwi Otwarte są właśnie dla Ciebie! Już teraz poznaj naszą bazę dydaktyczną. Dołącz do wydarzenia eDni Otwarte, które wkrótce pojawi się na naszym Facebooku. Zapraszamy!!

 • LO

DRZWI OTWARTE W ŁOKIETKU

Drodzy Ósmoklasiści! Drzwi naszego liceum są zawsze dla Was szeroko otwarte. Wszystkie informacje na temat naszego Liceum znajdziecie poniżej (czytaj więcej). Znajdziecie nas również na Facebooku i Instagramie. Do zobaczenia we wrześniu :)

czytaj więcej

 • Rekrutacja - dołącz do nas

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY I LO NA ROK SZK. 2020/2021

Drogi Uczniu! Jeżeli chcesz zostać uczniem naszego Łokietka, wypełnij wniosek o przyjęcie do liceum. Wnioski można składać w sekretariacie szkoły lub e-mailem wysyłając wniosek na adres: rekrutacja@radziejow.edu.pl. Dołącz do nas :)

 • NPRCz

SPEŁNIAMY MARZENIA CZYTELNICZE

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Poniżej zamieszczamy ankietę, w której prosimy wskazywać tytuły książek, które powinny znaleźć w naszej bibliotece.

 • Podłokietnik

JUŻ JEST! NOWY NUMER "PODŁOKIETNIKA"

Łokietek… liceum w Radziejowie... Jakie jest? Co o nim wiem? Co wiedzą o nim moi rodzice? Czy warto tu przyjść? Podpowiadamy Wam: WARTO. Co jest prawdziwym bogactwem Łokietka? Tego wszystkiego dowiecie się z nowego numeru "Podłokietnika".

 • Pożegnanie Maturzystów 2020

RAZEM CHOĆ OSOBNO - WYJATKOWE POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

24 kwietnia 2020 roku miała miejsce uroczystość pożegnanie Maturzystów 2020, która zgodnie z tradycją odbyła się w naszej szkole. Spotkanie miało nietypowy charakter, gdyż odbywało się przed monitorami komputerów. Obejrzyj relację (czytaj więcej).

 • Oferta 2020/2021

OFERTA ŁOKIETKA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Drogi Uczniu! Przed Tobą wybór szkoły ponadpodstawowej. Nasz Łokietek przygotuje Cię do matury będącej przepustką do kariery w dorosłym życiu. Zapoznaj się z ofertą naszej szkoły na rok szkolny 2020/2021. Dołącz do nas! Z Łokietkiem po sukces!

 • Perspektywy

BRĄZ DLA ŁOKIETKA

Jak co roku, portal "Perspektywy" publikuje ranking najlepszych liceów w Polsce. Nasze liceum otrzymało brązową odznakę. Gratulujemy całej społeczności szkolnej, bo każdy z nas dołożył swoją “cegiełkę” do tego wyniku.

 

 • Oferta LO

W ŁOKIETKU KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

Jeśli interesują Cię przedmioty humanistyczne, fascynuje Cię świat nowoczesnych technologii, masz zainteresowania przyrodnicze, a Twoim powołaniem są kierunki medyczne dołącz do nas i zostań uczniem Łokietka :)

czytaj więcej

 • Kisiel hitem poniedziałku

KISIEL HITEM PONIEDZIAŁKU

Poniedziałek 9 marca 2020 roku dla czwórki naszych maturzystów był bardzo słodkim dniem. Kisiel był bardzo wyjątkowy… prawoskrętnie mieszany, personalizowane smaki… Wisienką na torcie były gratisowe wafelki Grześki, w końcu to spotkanie z „Grześkami”.

 • Jaka to melodia

NASI UCZNIOWIE W PROGRAMIE "JAKA TO MELODIA"

9 marca 2020 roku uczniowie Łokietka udali się do Warszawy, aby uczestniczyć w nagraniach programu "Jaka to melodia". Podczas nagrań mieliśmy okazję poznać telewizję od środka. Zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do domu.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow