Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Pobyt w grodzie Piasta

POBYT W GRODZIE PIASTA

9 maja 2019 roku najmłodsi uczniowie SOSW udali się na wycieczkę do Kruszwicy. Największą atrakcją okazał się rejs statkiem po Gople. Podczas rejsu ,,Rusałką'' uczniowie podziwiali piękne tereny Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia.

 • Co tu wyrośnie?

CO TU WYROŚNIE?

9 maja 2019 roku w SOSW odbyły się warsztaty plastyczne  „Zawsze zielono, zawsze niebiesko”. Uczestnikami spotkania byli uczniowie zainteresowani twórczością plastyczną oraz technologią komputerową i informacyjną.

 • Uczniowie SOSW na basenie

UCZNIOWIE SOSW NA BASENIE

Uczniowie ze spektrum autyzmu systematycznie uczęszczają na zajęcia na basenie. Terapia w wodzie wpływa pozytywnie na rozwój psychofizyczny i sprawność dziecka. Zajęcia na basenie kształtują cechy motoryczne i osobowościowe uczestników.

 • Uczeń SOSW Marek Lewiński w Abu Dhabi

MAREK LEWIŃSKI - UCZEŃ SOSW W ABU DHABI

Uczeń naszej szkoły Marek Lewiński reprezentował nasz kraj podczas Letnich Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi. Podczas dwutygodniowego pobytu najpierw w Dubaju, a następnie w Abi Dhabi zobaczył piękne miejsca, poznać inną kulturę.

 • Śniadanie wielkanocne w SOSW

ŚNIADANIE WIELKANOCNE W SOSW

Pamiętając o tradycjach Wielkanocnych uczniowie klasy I-III SPUZ wspólnie z wychowawcą przygotowali śniadanie Wielkanocne, na którym nie zabrakło: szynki, białej kiełbasy, jajek, chrzanu, soli, pieprzu, chleba, mazurka, babeczek, zajączków, baranków.

 • Wizyta w Starostwie Powiatowym

WIZYTA W STAROSTWIE POWIATOWYM

3 kwietnia 2019 roku uczniowie klasy VI i VII ze spektrum autyzmu SOSW w Radziejowie  gościli w Starostwie Powiatowym. Zwiedzenie Starostwa było częścią wizyty.  Spotkali się również ze Starostą Radziejowskim p. Jarosławem Kołtuniakiem.

 • Na niebiesko dla autyzmu

"NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU"

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu,  w naszym Ośrodku nie zapominano o tak ważnym wydarzeniu.  Tego dnia większość uczniów i nauczycieli  włączyło się w  akcję: „Na niebiesko dla autyzmu”.

 • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Na całym świecie 2 kwietnia jest Światowym Dniem  Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem tego dnia jest  podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, zaś motywem obchodów jest kolor niebieski. 

 • Poeci dzieciom

POECI DZIECIOM

28 marca 2019 roku odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego „Poeci Dzieciom”. Gościliśmy uczestników ze szkół z: Kruszwicy, Izbicy Kuj., Brześcia Kuj., Topólki, Morzyc, Pocierzyna, Osięcin, Płowiec, Kąkowej Woli i Radziejowa.

 • Akrobatyka w Parku Trampolin

AKROBATYKA W PARKU TRAMPOLIN

25 marca 2019 roku uczniowie kl. II AU  i ZRW wybrali się do Parku Trampolin we Włocławku. Z pomocą instruktora próbowali wykonywać układy ćwiczeń gimnastycznych w parach, indywidualne i synchroniczne przy wykorzystaniu trampolin.

 • Wyjazd edukacyjny do Multikina

WYJAZD EDUKACYJNY DO MULTIKINA

21 marca 2019 roku,  w pierwszy dzień wiosny, uczniowie kl. II AU oraz VI-VII AU wybrali się do Multikina.  Obejrzeli wyjątkowy film animowany pt. ,,Corgi – pies Królowej’’. Przygody pieska dostarczyły  odbiorcom  niesamowitych wrażeń i emocji.

 • SOSW

OFERTA SOSW

W naszym Ośrodku obejmujemy opieką dzieci i młodzież do 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim. Zapoznaj się z ofertą naszej placówki. Rekrutacja do SOSW trwa cały rok!

 • Oferta SOSW

MOŻLIWOŚCI WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU W NASZYM OŚRODKU

W naszym Ośrodku każde dziecko jest bezpieczne, akceptowane i ważne, rozwija swoje zainteresowania i zdolności, będzie przygotowane do możliwie pełnego, samodzielnego funkcjonowania w życiu dorosłym.

czytaj więcej

następna strona »

Licencja