Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Ponadwymiarowa mobilność uczniów

LECIMY DO PORTUGALII

Informujemy, że nasza szkoła stała się beneficjentem projektu unijnego „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Aktywna praca nad projektem rozpocznie się w roku szkolnym 2019/2020. Wyjazd do Portugalii planowany jest na połowę października br.

 • Po raz kolejny Chorwacja

PO RAZ KOLEJNY CHORWACJA

Łokietkową tradycją stały się coroczne wakacyjne wyjazdy dla uczniów zainteresowanych astronomią. W tym roku w obozie żeglarskim w Chorwacji połączonym z warsztatami z astronomii będą uczestniczyły uczennice naszej szkoły Zuzia Krasucka i Kasia Milczewska.

 • Rajd rowerowy

FINAŁ "ROWEROWEJ WIOSNY Z ŁOKIETKIEM"

30 czerwca 2019 roku odbył się rajd rowerowy w ramach akcji „Rowerowa Wiosna z Łokietkiem”. Dziękujemy niestrudzonym rowerzystom, zarówno tym najstarszym jak i najmłodszym za wspaniałą wyprawę, wspólnie mile spędzone niedzielne popołudnie.

 • Gala XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej

GALA FESTIWALU PIOSENKI FRANCUSKIEJ

28 czerwca 2019 roku odbyła się gala Festiwalu Piosenki Francuskiej.  Usłyszeliśmy najlepsze interpretacje francuskich piosenek. Galę uświetnili znani artyści: Marcin Daniec, Cezary Pazura i  Andrzej Sikorowski. Kolejna odsłona festiwalowa już za rok.

 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

OSTATNI TAKI KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Niewątpliwie, był to rok zapisujący się na kartach historii szkoły jako rok ostatniego rocznika kończącego nasze gimnazjum, dlatego jego zakończenie wypełniły podziękowania, gratulacje oraz życzenia na przyszłość.

 • II Powiatowy Konkurs Ortograficzny

II POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

14 czerwca 2019 roku odbył się II Powiatowy Konkurs Ortograficzny o pióro Starosty Radziejowskiego. Trudne zwroty i pułapki językowe przysporzyły nie lada trudności tym, którzy podjęli wyzwanie i postanowili sprawdzić swoje ortograficzne umiejętności.

 • Łokietek

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO "WOJENNE WSPOMNIENIA"

Rozstrzygnięto konkurs historyczny "Wojenne wspomnienia". Poniżej prezentujemy nazwiska laureatów Konkursu. O uroczystości podczas której wręczone zostaną nagrody laureatom poinformujemy w końcu sierpnia 2019 roku.

 • XXVI Ogólnopolski estiwal Piosenki Francuskiej

XXVI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

13 czerwca 2019 roku odbył się XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej. Podczas przesłuchań finałowych na scenie zabrzmiały piosenki w języku francuskim i w języku polskim. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Rowerowa Wiosna z Łokietkiem

BRAWA DLA UCZNIÓW MIEJSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ

11 czerwca 2019 roku odbył się  rajd rowerowy. Po dotarciu na metę, na boisku naszego liceum podsumowano akcję "Rowerowa Wiosna z Łokietkiem". Na najaktywniejszych uczestników czekały nagrody. Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok!

 • Ćwiczenia z Obrony Cywilnej w Łokietku

ĆWICZENIA Z OBRONY CYWILNEJ W ŁOKIETKU

11 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się  szkolenie  z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej. Uczniowie Łokietka dzięki  tej akcji uczniowie  nabyli  umiejętności  reagowania  w konkretnych chwilach zagrożenia życia i zdrowia.

 • Astrofestiwal 2019

ASTROFESTIWAL 2019

 W sobotę 8 czerwca 2019 roku na Zamku Krzyżackim w Brodnicy odbył się VIII Astrofestiwal. Nasze Łokietkowe stanowisko z teleskopami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przysporzyło oglądającym wiele niezapomnianych wrażeń.

 • Go to Hel

GO TO HEL

W dniach 3-6 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka młodzieży Łokietka do Jastrzębiej Góry.  Zwiedziliśmy m. in gdańską Starówkę, Kościół Mariacki oraz zabytki na nabrzeżu Motławy.  Uczestniczyliśmy w koncercie organowym w Archikatedrze Oliwskiej.

 • Dzień dziecka w Łokietku

ROWEROWY DZIEŃ DZIECKA

31 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wyruszyli na rajd rowerowy do Głuszyna.  Na mecie czekał posiłek regeneracyjny oraz atrakcje sportowo-rekreacyjne. Dla wszystkich był to dzień radości, beztroski i wypoczynku.

następna strona »

Licencja