Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Argentyńczycy w Łokietku

ARGENTYŃCZYCY W NASZEJ SZKOLE

W lipcu 2016 roku Naszą Szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. 14 studentów z Argentyny, odwiedzających Polskę w ramach ŚDM, gościło w naszych murach. Największy zachwyt wzbudziała nasza Astrobaza.

 • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

WRESZCIE NADSZEDŁ TEN DŁUGO OCZEKIWANY DZIEŃ

24 czerwca 2016 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Za nami miesiące intensywnej pracy, czas więc na zasłużony odpoczynek.

 • PIKNIK "RAZEM SZCZĘŚLIWI"

PIKNIK "RAZEM SZCZĘŚLIWI"

11 czerwca 2016 roku uczniowie naszego ośrodka wzięli udział w spotkaniu „Razem szczęśliwi”.  Nasi wychowankowie zostali zaproszeni przez Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych z Murowanej Gośliny.

 • Jedzie pociąg z daleka...

JEDZIE POCIĄG Z DALEKA...

6 czerwca 2016 roku uczniowie klasy III AU wybrali się na wycieczkę do grodu Kopernika. Po raz pierwszy mieli okazję przejechać trasę z Aleksandrowa Kuj do Toruniu pociągiem. Przejazd koleją dostarczył dzieciom dużo radości i wrażeń.

 • XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

XXIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

3 czerwca 2016 roku odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej organizowany przez naszą szkołę. Ogłoszenie wyników Festiwalu i koncert laureatów był częścią Koncertu Galowego Święta Powiatu Radziejowskiego.

 • Przegląd piosenki dziecięcej

PRZEGLĄD PIOSENKI "KAŻDY MA JAKIEGOŚ BZIKA"

2 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie odbył się Przegląd Piosenki Dziecięcej pt. „Każdy ma jakiegoś bzika". W konkursie uczestniczyły dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych klas 1-3 powiatu radziejowskiego. 

 • XIV Kujawsko-Pomorski turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców

SREBRNY MEDAL DLA CHŁOPCÓW SOSW

25 maja 2016 roku odbył się w Bydgoszczy XIV  Kujawsko-Pomorski turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców Olimpiad Specjalnych. Dziewczęta z naszego Ośrodka zająły IV miejsce, natomiast nasza męska reprezentacja wywalczyła srebro.

 • Wyjazd edukacyjny do Ciechocinka

WYJAZD UCZNIÓW SOSW DO CIECHOCINKA

23 maja 2016 roku zajęcia edukacyjno-wychowawcze uczniów II klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy zostały przeprowadzone na Rancho Pod Olszyną i w Uzdrowisku Ciechocinek.

 • Wyjazd edukacyjny na Kaszuby

WYJAZD EDUKACYJNY NA KASZUBY

18 maja 2016 roku wychowankowie SOSW wraz z opiekunami wybrali się na Kaszuby. Celem wyprawy był Szymbark, gdzie mieli okazję zobaczyć m.in. najdłuższą deskę świata oraz Dom Sybiraka. Uczniowie odwiedzili również Kościerzynę.

 • Uczniowie SOSW

UCZNIOWIE SOSW W KOSZARACH W BYDGOSZCZY

13 maja 2016 roku uczniowie klasy II Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w dniu otwartych koszar Batalionu Dowodzenia Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy.

 • Srebro dla uczniów SOSW

SREBRO DLA UCZNIÓW SOSW

12 maja 2016 roku odbył się XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Golubsko - Dobrzyńskiego w Wielgiem. W turnieju nasza drużyna zajęła drugie miejsce i przywiozła do Radziejowa srebrne medale i okazały puchar.

 • Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

12 maja 2016 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny” Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”. Celem konkursu było zdobywanie i poszerzanie wiedzy na temat zwierząt oraz prezentowanie możliwości twórczych wychowanków naszego Ośrodka.

 • Warsztaty z Tomkiem

WARSZTATY Z TOMKIEM

10 maja 2016 roku w naszym ośrodku odbyły się warsztaty ceramiczne. Tym razem poprowadził je nasz kolega - Tomek Drzewiecki - uczeń klasy III gimnazjum specjalnego. Uczestnicy zajęć krok po kroku tworzyli formy ceramiczne. 

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow