Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

MIĘDZYNARODOWA STACJA KOSMICZNA

W wakacje uczniowie naszej szkoły chętnie obserwowali o każdej porze dnia i nocy ciekawe wiele zjawisk na niebie. W lipcu Krzysztof Lisiecki uczeń naszego LO uchwycił zjawisko Tranzytu ISSS na tle tarczy Księżyca.

 • Perseidy

MAKSIMUM ROJU PERSEIDÓW

W nocy z 11 na 12 sierpnia 2016 roku nastąpiło maksimum roju Perseidów. Uczeń naszego liceum Krzysztof Lisiecki wykonał serię fotografii nieba. Udało mu się uchwycić kilkanaście zjawisk, z których wykonał mozaikę zdjęć.

 • Argentyńczycy w Łokietku

ARGENTYŃCZYCY W NASZEJ SZKOLE

W lipcu 2016 roku Naszą Szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. 14 studentów z Argentyny, odwiedzających Polskę w ramach ŚDM, gościło w naszych murach. Największy zachwyt wzbudziała nasza Astrobaza.

 • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

WRESZCIE NADSZEDŁ TEN DŁUGO OCZEKIWANY DZIEŃ

24 czerwca 2016 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Za nami miesiące intensywnej pracy, czas więc na zasłużony odpoczynek.

 • Podsumowanie konkursów przedmiotowych

PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

13 czerwca 2016 roku w auli UMK w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych. W uroczystości wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum: Jakub Gawroński, Paweł Malinowski i Weronika Rydelek. Gratulujemy.

 • Nocne czytanie "Quo Vadis"

UCZNIOWIE ŁOKIETKA POBILI KOLEJNY REKORD W CZYTANIU!

4-5 czerwca 2016 roku odbył się piętnastogodzinny maraton czytania „Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza na radziejowskim rynku. Nasza szkoła aktywnie włączyła się do akcji i była jej koordynatorem.

 • Rajd Rowerowy Szlakiem Gmin Powiatu Radziejowskiego

RAJD ROWEROWY SZLAKIEM GMIN POWIATU RADZIEJOWSKIEGO

4 czerwca 2016 odbył się rajd rowerowy szlakiem gmin powiatu radziejowskiego. Trasa rajdu wiodła z Radziejowa, kolejno przez Świesz, Lubsin, Trojaczek, Stefanowo, Głuszyn, Wandynowo, Sadłużek, Powałkowice, Witowo, do Płowiec.

 • Gala finałowa na Zamku Królewskim w Warszawie

GALA FINAŁOWA NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE

4 czerwca 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Nasz  gimnazjalista Jakub Gawroński zajął 8. miejsce.

 • Konkurs historyczny

SUKCESY HISTORYCZNE JAKUBA GAWROŃSKIEGO

Uczeń naszego gimnazjum - Jakub Gawroński - zajął I miejsce w województwie w Konkursie Historycznym Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Jakub jest również tegorocznym i ubiegłorocznym laureatem konkursu przedmiotowego z historii.

 • XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

XXIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

3 czerwca 2016 roku odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej organizowany przez naszą szkołę. Ogłoszenie wyników Festiwalu i koncert laureatów był częścią Koncertu Galowego Święta Powiatu Radziejowskiego.

 • PaT Port

PROJEKT PROFILAKTYCZNY PATPORT DLA RODZICÓW

24 maja 2016 roku, rodzice uczniów naszego Łokietka mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. "Masz wybór”, realizowane w ramach projektu profilaktycznego PaTPORT, promującego życie wolne od przemocy i uzależnień.

 • Wyjazd edukacyjny uczniów PGP do Warszawy

WYJAZD EDUKACYJNY UCZNIÓW PGP DO WARSZAWY

19 maja 2016 roku uczniowie biorący udział w zajęciach koła historycznego wraz z opiekunem koła – p. Bożeną Konwent wybrali się na wyjazd edukacyjny do Warszawy. Pierwszym celem ich podróży było Muzeum Wojska Polskiego.

 • Wybory do MRP

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY POWIATU

18 maja 2016 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Radziejowskiego I kadencji. Na nasz okręg wyborczy przypadały dwa mandaty, które w wyniku głosowania otrzymali Lidia Czerniejewska i Mikołaj Czynsz.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow