Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

MIĘDZYNARODOWA STACJA KOSMICZNA

W wakacje uczniowie naszej szkoły chętnie obserwowali o każdej porze dnia i nocy ciekawe wiele zjawisk na niebie. W lipcu Krzysztof Lisiecki uczeń naszego LO uchwycił zjawisko Tranzytu ISSS na tle tarczy Księżyca.

 • Perseidy

MAKSIMUM ROJU PERSEIDÓW

W nocy z 11 na 12 sierpnia 2016 roku nastąpiło maksimum roju Perseidów. Uczeń naszego liceum Krzysztof Lisiecki wykonał serię fotografii nieba. Udało mu się uchwycić kilkanaście zjawisk, z których wykonał mozaikę zdjęć.

 • Argentyńczycy w Łokietku

ARGENTYŃCZYCY W NASZEJ SZKOLE

W lipcu 2016 roku Naszą Szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. 14 studentów z Argentyny, odwiedzających Polskę w ramach ŚDM, gościło w naszych murach. Największy zachwyt wzbudziała nasza Astrobaza.

 • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

WRESZCIE NADSZEDŁ TEN DŁUGO OCZEKIWANY DZIEŃ

24 czerwca 2016 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Za nami miesiące intensywnej pracy, czas więc na zasłużony odpoczynek.

 • Nocne czytanie "Quo Vadis"

UCZNIOWIE ŁOKIETKA POBILI KOLEJNY REKORD W CZYTANIU!

4-5 czerwca 2016 roku odbył się piętnastogodzinny maraton czytania „Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza na radziejowskim rynku. Nasza szkoła aktywnie włączyła się do akcji i była jej koordynatorem.

 • Rajd Rowerowy Szlakiem Gmin Powiatu Radziejowskiego

RAJD ROWEROWY SZLAKIEM GMIN POWIATU RADZIEJOWSKIEGO

4 czerwca 2016 odbył się rajd rowerowy szlakiem gmin powiatu radziejowskiego. Trasa rajdu wiodła z Radziejowa, kolejno przez Świesz, Lubsin, Trojaczek, Stefanowo, Głuszyn, Wandynowo, Sadłużek, Powałkowice, Witowo, do Płowiec.

 • XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

XXIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI FRANCUSKIEJ

3 czerwca 2016 roku odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej organizowany przez naszą szkołę. Ogłoszenie wyników Festiwalu i koncert laureatów był częścią Koncertu Galowego Święta Powiatu Radziejowskiego.

 • I miejsce Katarzyny Rozpendowskiej Vox Pro Deum 2016

SUKCES KASI ROZPĘDOWSKIEJ W VOX PRO DEUM 2016

3 czerwca 2016 roku odbył się II Przegląd Piosenki Religijnej Vox Pro Deum 2016 w Przemystce. Uczennice naszej szkoły odniosły następujące sukcesy:   Kasia Rozpędowska - 1. miejsce,  a Marta Kręplewska i Ola Grzesiak - wyróżnienia.

 • PaT Port

PROJEKT PROFILAKTYCZNY PATPORT DLA RODZICÓW

24 maja 2016 roku, rodzice uczniów naszego Łokietka mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. "Masz wybór”, realizowane w ramach projektu profilaktycznego PaTPORT, promującego życie wolne od przemocy i uzależnień.

 • Podium dla Łokieka

PIERWSZE, DRUGIE I TRZECIE MIEJSCE DLA ŁOKIETKA

20 maja 2016 roku w „Browarze B.” we Włocławku odbył się XI Konkurs Piosenek z Repertuaru Maryli Rodowicz. Wszystkie miejsca na podium przydały uczennicom naszego liceum.

 • Wybory do MRP

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY POWIATU

18 maja 2016 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Radziejowskiego I kadencji. Na nasz okręg wyborczy przypadały dwa mandaty, które w wyniku głosowania otrzymali Lidia Czerniejewska i Mikołaj Czynsz.

 • Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

13 maja 2016 roku, w  ramach ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, odbył konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nasz uczeń zajął drugie miejsce. Gratulujemy.

 • Tranzyt Mrkurego przed tarczą Słońca

TRANZYT MERKUREGO PRZED TARCZĄ SŁOŃCA

9 maja 2016 roku mieliśmy okazję obserwować niecodzienne zjawisko tranzytu Merkurego przed tarczą Słońca, dzięki czemu widziano najmniejszą planetę  Układu Słonecznego na tarczy naszej gwiazdy dziennej.

następna strona »

Licencja