Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Gwiazdy na niebie i na estradzie

GWIAZDY NA NIEBIE I NA ESTRADZIE

W piątek 25 sierpnia 2017 roku na dziedzińcu radziejowskiego „Łokietka”, jak co roku, odbył się koncert instrumentalistów biorących udział letnich kursach muzycznych. Po koncercie przygotowano grilla oraz zorganizowano nocne obserwacje nieba.

 • Zaćmienie Słońca w USA, autor: Krzysztof Lisiecki

Z ŁOKIETKA DO AMERYKI

21 sierpnia 2017 roku absolwent naszego Łokietka Krzysztof Lisiecki miał okazję obserwować całkowite zaćmienie Słońca w Stanach Zjednoczonych. Z miejscowości Spring City w stanie Tennessee wykonał serię fotografii obrazujące to zjawisko. 

 • Samolot na tle tarczy Księżyca po częściowym zaćmieniu

ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA W OBIEKTYWIE

7 sierpnia 2017 roku około godziny 20.20 rozpoczęliśmy obserwacje od wschodu Księżyca zza południowo-wschodniego horyzontu. Pełny Księżyc wyłaniający się zza widnokręgu stanowił spektakularny widok.

 • Brawo maturzyści

BRAWO MATURZYŚCI!

Zdawalność matury naszych absolwentów wynosi 90%, co zdecydowanie przewyższa średnie wyniki w liceach jak i w technikach. Należy podkreślić, że wszyscy uczniowie klas trzecich ukończyli nasze liceum oraz wszyscy przystąpili do egzaminu maturalnego.

 • Zakończenie roku szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2017 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz liczne nagrody za wyniki w nauce oraz osiągnięcia. Życzymy wszystkim bezpiecznych, zdrowych i długich wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 • Finał "Rowerowej Wiosny z Łokietkiem"

FINAŁ ROWEROWEJ WIOSNY Z ŁOKIETKIEM

W niedzielę 11 czerwca 2017 roku odbył się długo wyczekiwany rajd rowerowy, finałowy rajd akcji "Rowerowa Wiosna Z Łokietkiem". Bardzo liczna grupa rowerzystów dotarła szczęśliwie do Połajewa, gdzie odbywał się Piknik Rodzinny.

 • VI Astrofestiwal

VI ASTROFESTIWAL

W sobotę 10 czerwca 2017 roku na dziedzińcu Łokietka odbył się VI Astrofestiwal zorganizowany w ramach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na wszystkich czekały liczne atrakcje. Gwiazdą wieczoru była Natalia Kukulska.

 • Gala Festiwalu Piosenki Francuskiej

GALA FESTIWALU PIOSENKI FRANCUSKIEJ

9 czerwca 2017 roku na dziedzińcu naszej szkoły odbyła się Gala Święta Powiatu Radziejowskiego, podczas której ogłoszono wyniki Festiwalu Piosenki Francuskiej. Gospodarzem koncertu był Tomasz Stockinger. Gwiazdą wieczoru był Kabaret Smile.

 • Wycieczka licealistów do Ocypla

WYCIECZKA LICEALISTÓW DO OCYPLA

W dniach 5-7 czerwca 2017 roku  odbyła się wycieczka klas pierwszych naszego liceum do Ocypla. W pięknych plenerach Borów Tucholskich młodzież spłynęła Wdą, zwiedziła Zamek w Malborku, by ostatniego dnia przeżyć duchową ucztę w toruńskim teatrze.

 • Dzień Dziecka w Łokietku

DZIEŃ DZIECKA W ŁOKIETKU

1 czerwca 2017 roku tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Przygotowano rozgrywki sportowe, m.in.  przeciąganie liny, zbijak i siatkówka, uczniowie wcielili się również w bohaterów wierszy  „Lokomotywa”, „Idzie Grześ przez wieś” czy „Kaczka Dziwaczka”.

 • Warsztaty pisania opowiadań pt. "Pokazuj, nie opisuj"

POKAZUJ, NIE OPISUJ - WARSZTATY PISANIA OPOWIADAŃ

16 maja 2017 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty pisania opowiadań pt. "Pokazuj, nie opisuj", które prowadził Przemysław Semczuk. W warsztatach uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum i liceum, gimnazjaliści z MZS oraz słuchacze UTW.

 • Zakończenie roku maturzystów 2017

WSZYSTKO KIEDYŚ SIĘ KOŃCZY...

28 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku tegorocznych maturzystów. Już po raz ostatni we wspólnym gronie zebrali się bohaterowie dnia – uczniowie klasy III b, III c i III d wraz z wychowawcami.

 • Magda Kwiatkowska i Łukasz Derucki

WYRÓŻNIENIA DLA RECYTATORÓW Z ŁOKIETKA

22 kwietnia 2017 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyły się eliminacje wojewódzkie 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wyróżnienia zdobyli: Magda Kwiatkowska i Łukasz Derucki. Gratulujemy.

następna strona »

Menu

Treść

 • Brązowa odznaka Perspektyw 2021 - logo
 • Brązowa odznaka Perspektyw 2020 - logo

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

skrzynka podawcza: ZSiPRadziejow