Menu

Treść strony

• Czworo uczniów w strojach galowych z dyplomami w dłoniach. Za nimi kobieta i mężczyzna. W tle rozwieszony granatowy...

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Religijnej

26 marca 2024 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Religijnej. Miło nam poinformować, że nagrodzeni zostali uczniowie SOSW. Kacper Marszałkowski wyśpiewał II miejsce, a wyróżnienia  zdobyli Ania Kaczmarek i Gracjan Popowski.

• Uśmiechnięta dziewczynka w ciemnej sukience stoi na tle wywieszonych kolorowych plac plastycznych

Sukces uczennicy SOSW w wojewódzkim konkursie plastycznym

19 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Postać Świętego Mikołaja’’. Uczennica klasy IV AU Sara Skalska otrzymała wyróżnienie.

• Uczniowie szkoły podstawowej z kolorowymi dyplomami w dłoniach. W tle logo Polski Czerwony Krzyż

Sukcesy uczniów SOSW w powiatowym konkursie plastycznym

Miło nam poinformować że Wiktoria Rybicka z klasy II SPUZ oraz Michał Waszak z klasy VI AU zdobyli III miejsce w  konkursie plastycznym "Co robisz aby długo żyć w zdrowiu?" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Radziejowie.

• Uśmiechnięta dziewczyna w kolorowej bluzie z papierową torbą i dyplomem w dłoni

II miejsce w konkursie "Najpiękniejsza tradycja kujawska"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI-VII SPUZ  Dominika Dytkiewicz zajęła II miejsce w powiatowym konkursie pt. "Najpiękniejsza tradycja kujawska". Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2023 roku.

• Dziewięciu mężczyzn w dresach sportowych i srebrnymi medalami na szyi stoi na podium

Srebrny medal podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej

W dniach 29 września do 1 października 2023 roku w Bydgoszczy odbywał się XXII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Miło nam poinformować, że nasza drużyna zajęła wysokie drugie miejsce. Gratulujemy!

• Czterech uczniów w strojach sportowych z medalami na piersi i żóltymi pudełkami w dłoniach. Chłopiec w środku trzyma puchar

I Wojewódzkie Biegi na Orientację „Orientuj się w Strzelnie”

22 września 2023 roku na terenie Ścieżki Edukacyjno-Przyrodniczej w Miradzu odbywały się I Wojewódzkie Biegi na Orientację „Orientuj się w Strzelnie”. Nasza drużyna z SOSW zajęła II miejsce i została nagrodzona okazałym pucharem i medalami.

• Troje uczniów szkoły podstawowej. Za nimi grupa mężczyzn w czarnych mundurach

Konkurs plastyczny "Młodzież zapobiega pożarom"

11 czerwca 2023 roku podczas zawodów pożarniczo-strażackich na stadionie w Dobrem.Na podium znaleźli się się uczniowie SOSW: Gracjan Popowski, Michał Waszak, Aleksandra Zaborowska. Serdecznie gratulujemy!

• Liczna grupa dzieci i młodzieży w strojach sportowych, z medalami na piersi. W tle duży banner z napisem XVI Turniej Piłki...

I miejsce piłkarzy SOSW w Wielgiem

11 maja 2023 roku w Wielgiem rozgrywano XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego. Nasza drużyna z SOSW wywalczyła I miejsce i  została nagrodzona medalami i okazałym pucharem. Gratulacje!

• Grupa uczniów i dwie nauczycielki w strojach galowych stoją w rękach trzymając dyplomy, ksiażki i statuetki

XI Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

21 kwietnia 2023 roku odbył się XI Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II, w którym udział wzięli uczniowie SOSW Martyna Król, Patryk Wrzesiński, Mikołaj Jakubowski i Bartosz Buczkowski. Patryk zdobył wyróżnienie. Gratulujemy.

• Uśmiechnięta gimnazjalistka w okularach z dyplomem w dłoni. Obok starszy mężczyzna w niebieskim stroju ludowym

I miejsce Natalii w konkursie „Hej Kujawy, jakie cudne!”

20 kwietnia 2023 roku ogłoszono wyniki konkursu „Hej Kujawy, jakie cudne!” na plakat promujący piękno regionu, tradycji i obrzędów, w którym I miejsce zdobyła Natalia Zawadzka, uczennica klasy IIIc Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

• Grupa gminazjalistów w niebieskich strojach na tle bramki

Mamy srebrne medale

Miło nam poinformować, że uczniowie SOSW, występująjąc w kadrze województwa kujawsko-pomorskiego, wywalczyli zasłużone II miejsce i srebrny medal podczas  XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w dniach 3-5 czerwca 2022 roku.

• Drużyna sportowa w strojach piłkarskich pozuje do zdjęcia na tle bramki.

XVI Kujawsko-Pomorski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

1 kwietnia 2022 roku gościliśmy na naszym boisku uczestników Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Po zaciętej walce wyłoniono dwie zwycięskie drużyny, zwyciężyła bydgoska drużyna Tacy Sami oraz nasza drużyna drużyna Dwójka Radziejów.

• Uczeń klasy siódmej szkoły podstawowej stoi przed choinką. Przed sobą w rękach trzyma dyplom.

Sukces Krystiana Dominiaka w konkursie plastycznym

Uczniowie klasy VI-VII SPUZ znają się doskonale na pielęgnowaniu tradycji kujawskich. Ponadto talent plastyczny Krystiana Dominiaka został doceniony. Zdobył on III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza tradycja kujawska”.

• Pięcioro uczniów szkoły podstawowej wraz z nauczycielką stoją obok siebie. Uczniowie  trzymają w rękach dyplomy.

Najpiękniejsza tradycja kujawska

Jury IV edycji powiatowego konkursu „Najpiękniejsza tradycja kujawska” kolejny raz doceniło wyjątkowe umiejętności i zdolności podopiecznych naszego Ośrodka. I miejsce zdobyli: Stella Dominiak i Cezary Michalskieg, III -  Łukasz Wysocki. Gratulujemy