Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Gala laureatów i finalistów Ogólnopolskiego Konkursu...

GALA LAUREATÓW KONKURSU HISTORYCZNEGO

6 czerwca 2018 roku w Toruniu odbyła się Gala laureatów i finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i Olimpiady Przedmiotowej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego  w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

 • Kamil Michalski

GALA LAUREATÓW 2018

W środę 11 kwietnia 2018 roku  odbyła się Gala Laureatów konkursów przedmiotowych. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum: Miłosz Kurtysiak i Paweł Górniak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Zawody strzeleckie w ZSM w Radziejowie

SUKCESY W ZAWODACH STRZELECKICH

W dniach 14-16 marca 2018 roku licealiści i gimnazjaliści naszej szkoły wzięli udział  w zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy w ZSM. Nasi gimnazjaliści i licealiści zajęli miejsca na podium. Serdecznie gratulujemy.

 • Miłosz Kurysiak i p. Janusz Wrzesiński

ASTRONOMICZNY SUKCES MIŁOSZA

12 marca 2018 roku w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki i Astronomii 2017/2018.  Miłosz Kurtysiak, gimnazjalista  z Łokietka, znalazł się w ścisłej czołówce sześciu najlepszych laureatów. Gratulujemy.

 • Od lewej: Miłosz Kurtysiak, Paweł Górniak

DLA RODZICÓW SĄ SKARBEM, DLA SZKOŁY PERŁAMI

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe są organizowane z myślą o uczniach zdolnych. I takich nie brakuje w tym roku szkolnym w Łokietku. Miłosz Kurtysiak i Paweł Górniak, uczniowie klasy III naszego gimnazjum, zostali laureatami konkursów przedmiotowych.

 • Kamil Michalski

ALICJA I KAMIL NAGRODZENI W „KING OF THE STAGE”

25 stycznia 2018 roku  odbył się VII Przegląd Piosenki „King of the stage”. W przeglądzie tym wzięli udział  uczniowie naszej szkoły: Alicja Świat z klasy IIg zdobyła wyróżnienie, Kamil Michalski z klasy 1ab - II miejsce. Gratulujemy. 

 • Olimpiada historyczna

HISTORYCZNY SUKCES KAROLINY BENTKOWSKIEJ

Karolina Bentkowska – uczennica klasy II g Publicznego Gimnazjum Powiatowego zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego Losy Żołnierza i Dzieję Oręża Polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice. Gratulujemy.

 • Etap rejonowy Konkursu z Fizyki i Astronomii - Radziejów...

ASTRONOMICZNY SUKCES MIŁOSZA KURTYSIAKA

18 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się etap rejonowy Konkursu z Fizyki i Astronomii 2017/2018 - rejon Radziejów.  Nasz gimnazjalista Miłosz Kurtysiak zajął I miejsce. Gratulujemy zwycięzcy i życzymy powodzenia w finale.

 • Od lewej: Łukasz Derucki, Nikola Gralak, Joanna Ciemna

SUKCESY RECYTATORSKIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie z Łokietka realizują swoje pasje i zainteresowania m.in. w Kole recytatorsko-teatralnym. Liczne sukcesy recytatorskie odnoszą nasi licealiści: Magda Kwiatkowskiej, Weronika Kalwat, Nikola Gralak i Łukasz Derucki oraz nasza gimnazjalista Joasia Ciemna.

 • Druga od lewej: Karolina Bentkowska - uczennica PGP

SUKCESY HISTORYCZNE NASZYCH GIMNAZJALISTEK

Miło nam poinformować, że uczennica Publicznego Gimnazjum Powiatowego – Karolina Bentkowska z klasy I g została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i Olimpiady Tematycznej Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768 – 1864.

 • Liga zadaniowa

LIGA ZADANIOWA

8 czerwca 2017 roku odbyła się uroczysta gala Ligi Zadaniowej, w której znaczące sukcesy odnieśli uczniowie naszego gimnazjum. W Zespole Szkół nr 9 we Włocławku zebrali się wszyscy zwycięscy tegorocznych potyczek matematycznych.

następna strona »

Licencja