Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

  • Mol Net+

MOL NET+ CZYLI BIBLIOTEKA ONLINE

Nasz szkoła posiada internetową wersję biblioteki Mol Net+, co umożliwia elektroniczny dostęp do katalogu  biblioteki oraz zestawień bibliograficznych takich jak np. nowości czy zestawienia lektur. Każdy czytelnik zapisany w bibliotece posiada swoje konto wypożyczeń online, na którym znajdują się między innymi informacje o pozycjach wypożyczonych, możliwość przedłużenie terminu zwrotu, jak również dokonywania rezerwacji zasobów biblioteki o każdej porze z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu (komputer, tablet, telefon komórkowy).

Katalog możecie przeglądać bez logowania pod linkiem: https://m005305.molnet.mol.pl

Aby wejść na swoje konto czytelnicze należy przejść do strefy logowania (na stronie katalogu w prawym górnym rogu strony). Następnie należy wpisać poprawnie login czyli adres e-mail (ten sam, który został podany do bazy danych dziennika elektronicznego) i hasło, z którego korzystacie logując się do dziennika elektronicznego. Po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto możecie przedłużyć termin zwrotu wypożyczonych książek jak również zarezerwować interesującą Was książkę. Z uwagi na wolny dostęp do półek w naszej bibliotece książka, którą wybraliście zostanie dla Was zarezerwowana w chwili, gdy na swój adres e-mailowy otrzymacie wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji. 

Jeżeli wystąpił błąd podczas logowania i nie jest możliwe zalogowanie do katalogu, mimo poprawnego wpisywania loginu i hasła, należy skontaktować się osobiście z biblioteką szkolną.

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Dość dobra pogoda, <br>opady o charakterze <br>przelotnym</span>
Dość dobra pogoda,
opady o charakterze
przelotnym

Aktualna pogoda

Temperatura
0.0 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1007.0 hPa
Wilgotność
0 %
Termika
zimno
21-08-18 10:12:05