Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Druga od lewej: Karolina Bentkowska - uczennica PGP

SUKCESY HISTORYCZNE NASZYCH GIMNAZJALISTEK

Miło nam poinformować, że uczennica Publicznego Gimnazjum Powiatowego – Karolina Bentkowska z klasy I g została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i Olimpiady Tematycznej Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768 – 1864.

 • Liga zadaniowa

LIGA ZADANIOWA

8 czerwca 2017 roku odbyła się uroczysta gala Ligi Zadaniowej, w której znaczące sukcesy odnieśli uczniowie naszego gimnazjum. W Zespole Szkół nr 9 we Włocławku zebrali się wszyscy zwycięscy tegorocznych potyczek matematycznych.

 • Od lewej: Janusz Wrzesiński i Miłosz Kurtysiak

MIŁOSZ KURTYSIAK LAUREATEM KONKURSU Z FIZYKI

W środę 17 maja 2017 roku odbyła się Gala Laureatów konkursów przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Z przyjemnością informujemy, że nasz gimnazjalista - Miłosz Kurtysiak został laureatem konkursu z fizyki.

 • Prymus Pomorza i Kujaw

PAWEŁ GÓRNIAK PRYMUSEM POMORZA I KUJAW

24 marca 2017 roku w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbyła się konferencja dla gimnazjalistów – stypendystów projektu Prymus Pomorza i Kujaw, na którą został zaproszony  uczeń naszego gimnazjum Paweł Górniak z klasy IIg.

 • Katarzyna Rozpędowska

KOLEJNE SUKCESY WOKALISTEK Z ŁOKIETKA

Katarzyna Rozpędowska (IIa) zdobyła Grand Prix Przeglądu Piosenki „King of the stage”. I miejsce w kategorii szkoły gimnazjalnej wyśpiewała Alicja Świat  (Ig) , II miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej zdobyła Agata Nowak (IIIc). Gratulujemy.

 • Brąz dla siatkarek z naszego gimnazjum

BRĄZ DLA SIATKAREK NASZEGO GIMNAZJUM

25 stycznia 2017 roku w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyły się powiatowe zawody siatkarskie dla szkół gimnazjalnych. Nasza  drużyna zajęła trzecie miejsce. Dziewczętom gratulujemy brązowego medalu.

 • Mikołajkowe Zawody Strzeleckie

SUKCESY W MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH

7 grudnia 2016 roku nasi licealiści i gimnazjaliści wzięli udział w Mikołajkowych Zawodach Strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy w ZSM. Drużyna z naszego liceum zajęła I miejsce, natomiast drużyna z gimnazjum – IV miejsce. Grtulujemy.

 • Mistrzowie są z Łokietka

MISTRZOWIE SĄ Z ŁOKIETKA

9 listopada 2016 roku odbył się finał powiatu piłki ręcznej dziewcząt i chłopców XIX Gimnazjady Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Tytuł Mistra Powiatu w piłce ręcznej (po raz pierwszy w historii) wywalczyli gimnazjaliści z Łokietka.

 • Podsumowanie konkursów przedmiotowych

PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

13 czerwca 2016 roku w auli UMK w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych. W uroczystości wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum: Jakub Gawroński, Paweł Malinowski i Weronika Rydelek. Gratulujemy.

 • Gala finałowa na Zamku Królewskim w Warszawie

GALA FINAŁOWA NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE

4 czerwca 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Nasz  gimnazjalista Jakub Gawroński zajął 8. miejsce.

 • Konkurs historyczny

SUKCESY HISTORYCZNE JAKUBA GAWROŃSKIEGO

Uczeń naszego gimnazjum - Jakub Gawroński - zajął I miejsce w województwie w Konkursie Historycznym Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego. Jakub jest również tegorocznym i ubiegłorocznym laureatem konkursu przedmiotowego z historii.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
9.9 ºC
T. odczuw.
9.9 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
WNW
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1000.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
23-10-17 11:57:05