Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Z rodzicami o cyberprzemocy

Z RODZICAMI O CYBERPRZEMOCY

3 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami, podczas którego  zostali zapoznani z formami i przejawami cyberprzemocy, która może dotknąć każdego użytkownika Internetu i urządzeń mobilnych, w tym także dzieci i młodzież.

 • Dzień chłopca

NAJLEPSZE CHŁOPAKI TYLKO W ŁOKIETKU!!

Chłopak z Łokietka potrafi: kochać, zapomnieć o Bożym świecie. To prawdziwy: facet, okaz męskości, romantyk, zdobywca szczytów  (K2 i 3 piętro). Chłopaków z Łokietka kochamy za: bujną wyobraźnię, likwidację pająków, niespotykane zalety ducha.

 • Kultura

KULTURA W ZASIĘGU

Na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka "Kultura w zasięgu", w której znajdziecie informacje na temat różnych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie i nie tylko. To tu dowiecie się co i gdzie można obejrzeć lub wysłuchać.

 • Dzień Patrona

DZIEŃ PATRONA

27 września 2017 roku był dla nas dniem szczególnym. Jak co roku obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Wspominaliśmy postać króla Władysława Łokietka i płowiecką bitwę. Uczniowie złożyli kwiaty pod pomnikiem naszego Patrona króla Władysława Łokietka.

 • Wybory

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTE

W środę 27 września 2017 roku w auli szkolnej odbyły się wybory do Rady Uczniowskiej. Ogłoszenie przydziału funkcji nastąpi po posiedzeniu nowej Rady Uczniowskiej, a przekazanie władzy odbędzie się na apelu z okazji Święta Niepodległości.

 • Plan zajęć

ZMIANY W PLANIE ZAJĘĆ

Informujemy, że nastąpiły zmiany w planie zajęć dla uczniów LO i PGP. Plan lekcji dostępny jest na stronie internetowej w menu Uczniowie. Plan obowiązuje od poniedziałku, 25 września 2017 roku.

 • Zielona Szkoła w Pieninach

ZIELONA SZKOŁA W PIENINACH

W dniach 18-22 września 2017 roku gimnazjaliści i licealiści Łokietka udali się na pięciodniową wycieczkę  do Pienińskiego Parku Narodowego. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili również Obóz Koncentracyjny  w Oświęcimiu oraz Kraków.

 • Prymus Pomorza i Kujaw

PRYMUS POMORZA I KUJAW

Trwa nabór stypendystów do projektu „Prymus Pomorza i Kujaw” na rok szkolny 2017/2018.  Nabór wniosków trwa do 30 września. Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: prymus.kujawsko-pomorskie.pl.  

 • Sprzątanie Świata

JESIENNE PORZĄDKI CZYLI SPRZĄTANIE ŚWIATA

15 września 2017 roku licealiści, gimnazjaliści oraz wychowankowie SOSW włączyli się do akcji "Sprzątanie świata", której tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce".

 • Niebo we wrześniu

NIEBO WE WRZEŚNIU – FILMOWE ZAPROSZENIE

Z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy cykl filmowych kalendarzy astronomicznych. Będziemy prezentować kilkuminutowe zapowiedzi najważniejszych obserwacyjnych wydarzeń na niebie. Autorem filmów jest przyjaciel naszej szkoły pan Piotr Majewski.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pełni nowych inspiracji i motywacji, zabieramy się do pracy! Uczniom Łokietka życzymy samych sukcesów.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Zmienna pogoda, <br>niewielkie opady</span>
Zmienna pogoda,
niewielkie opady

Aktualna pogoda

Temperatura
9.8 ºC
T. odczuw.
9.8 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
NNW
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1000.0 hPa
Wilgotność
98 %
Termika
chlodno
23-10-17 11:52:05