Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie

Menu

Treść strony

 • Zapraszamy do naszej astrobazy

ZAPRASZAMY DO NASZEJ ASTROBAZY

Wszystkich zainteresowanych astronomią zapraszamy niezmiennie wieczorami w każdy wtorek i czwartek niezależnie od pogody. Na zimowym nniebie zauważyć można  jeden z najpiękniejszych obrazów kosmosu jakim jest Wielka Mgławica w Orionie -M42.

 • Zapraszamy do naszej astrobazy
 • Pójdźcie za naszą Gwiazdą, pójdźcie w jasności jasność

PÓJDŹCIE ZA NASZĄ GWIAZDĄ, PÓJDŹCIE W JASNOŚCI JASNOŚĆ...

22 grudnia 2017 roku w auli szkolnej odbył się uroczysty apel poprzedzający święta Bożego Narodzenia. Koncert kolęd wprowadził wszystkich w magiczną atmosferę oraz w świąteczny nastrój pełen nadziei i radosnego oczekiwania.

 • Warsztaty językowe w Płocku

WARSZTATY JĘZYKOWE W PŁOCKU

18 grudnia 2017 roku  nasi gimnazjaliści i licealiści uczestniczyli w warsztatach językowych w  Płocku, które dotyczyły obchodzenia świąt w krajach anglojęzycznych. Po zakończeniu warsztatów młodzież udała się do kina Helios.

 • XVII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

13 grudnia 2017 roku odbył się XVII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej, którego organizatorem był nasz Ośrodek. Drużyna naszego gimnazjum  zajęła II miejsce, chłopcy z naszego Ośrodka wywalczyli III miejsce. Gratulujemy.
 • Radość - tak wiele, za tak niewiele

RADOŚĆ INNYCH - TAK WIELE, ZA TAK NIEWIELE

6 grudnia 2017 roku w naszej bibliotece obdarowaliśmy podopiecznych  z naszego Ośrodka upominkami przygotowanymi w ramach akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak...

 • Książki

DOBRA KSIĄŻKA NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY

Nadszedł czas, kiedy dni stały się krótsze i ponure. Jesienny wieczór nie będzie się dłużył, jeśli wypożyczysz książkę. Nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze. Więcej informacji: http://www.radziejow.edu.pl/311,nowosci

 • Pierwszy szkolny finał w Darta

PIERWSZY SZKOLNY FINAŁ W DARTA

15 listopada 2017 roku odbył się pierwszy szkolny finał w Darta. najlepszym okazał  się Hubert Spliter, drugie miejsce zajął Maksymilian Klimek, a trzeci był Mateusz Szyper. Było o co walczyć... Nagrodami za miejsca na podium były kupony na niepytanie. Gratulujemy.

 • Łokietkowe szaleństwa piątkowej nocy

ŁOKIETKOWE SZALEŃSTWA PIĄTKOWEJ NOCY

W nocy z 10 na 11 listopada 2017 roku aula szkoły zmieniła się w salą kinową. Ściany dzielnie odpierały ataki natrętnych rzutek. Piłkarzyki dzielnie walczyły na polu nocnej bitwy, a Twister skomplikował niejedną relację. Czego chcieć więcej? Chyba tylko więcej…

 • Ojczyzna to ludzie...

OJCZYZNA TO LUDZIE...

10 listopada 2017 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Niepodległości. Z tej okazji odbył się apel, który przygotowały klasy: 1ab  LO i 5-7SPL SOSW, który był podsumowaniem kilkutygodniowej pracy obu klas pod patronatem Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

 • Prezenty

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM...

Biblioteka szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim i Wolontariatem organizuje akcję "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Dla wychowanków naszego Ośrodka zbieramy książki, puzzle, przybory szkolne, itp., które przynosimy do biblioteki. Akcja trwa do 4 grudnia br.

 • Dart

MISTRZOSTWA SZKOŁY W DARTA

W piątek 10 listopada 2017 roku o godz. 19.00 w naszej szkole rozpoczną się Mistrzostwa w Darta. Zgłoszenia uczestników – u przewodniczących Samorządu Uczniowskiego - do piątku 10 listopada do godz. 10.00.

następna strona »

Licencja

Menu

Treść

Menu

Treść

Nasz adres:

Zespół Szkół i Placówek

ul. Szkolna 12

88-200 Radziejów

tel./fax 54 285 32 28

Adres e-mail:

sekretariat@radziejow.edu.pl

Prognoza z Łokietka

<span>Poprawa pogody</span>
Poprawa pogody

Aktualna pogoda

Temperatura
0.4 ºC
T. odczuw.
0 ºC
Wiatr
0.0 km/h
Kierunek
---
Opady / 1h
0.0 mm
Ciśnienie
1010.0 hPa
Wilgotność
53 %
Termika
zimno
23-01-18 13:04:37